مسابقه سه گانه مورخ 13/12/88

عکسها:
از اعضای انجمن فروغ خانم و خانم واعظی شرکت داشتند.
به فروغ خانم برای مقام دومی تبریک میگویم

ضمن تشکر از تبریکات صمیمانه شما در این 5عکس اول 2نفر خانم و آقا با لباس آبی از فدراسیون شنا بودند- خانم واعظی از فدراسیون سوارکاری با لباس سفید- خانم شیما طوسی هم گروهی بنده با لباس زرد و در پرش همه امیدمون به ایشون بود که متاسفانه متاسفانه بر خلاف انتظار همه روی اکسر بد شانسی آوردند ولی ایشون مدتهاست که پرش کار می کنند با آقای نادعلی بزغانی و ورزشکار قابلی هستند ولی خب مسابقه است و نتایج غیر قابل پیش بینی.
اقای قورچیان هم با لباس زرد هستند که علیرغم قابلیت بالایی که دارند بنابه دلایلی حذف شدند.

آخرین ویرایش:
البته ظاهرا عکاس فقط سوتیهارو گرفته

در این 4تا عکس من هستم با لباس زرد، آقای فرامرز باب الحوائجی با لباس سفید و آقای زهرایی هم گروهی بنده با لباس زرد که ایشون هم در آقایون مقام دوم آوردند و آقای شاه حسینی از مربیان باشگاه آریاسب که روز مسابقه واقعا" زحمت زیادی کشیدند و در این عکس مشغول آماده کردن اسبها هستند.

حالا آقای قاسمی خداییش تو این 4تا عکس کدومشون سوتی دادن؟؟؟؟

اسبهاقرعه کشی بودندیاشخصی؟

چه کرده شوکا؟:blinksmiley:
چه ترکمن خوشگلی.

اسبها شخصی نبودند و هر 2اسب جزو اسبهای کلاسی باشگاه آریاسب بودند اون نیله ی زیبا هم اسمش سمند یا سمندر بود که یموت زیبایی هستش وبه تازگی از باشگاه آرش کردان به تهران اومده.

درود بر فروغ عزیز. تبریک میگم. میشه توضیح بدین در مورد مسابقه؟ یعنی همه شرکت کننده ها توی هر سه رشته با هم رقابت کردند؟!

با سلام
و تشکر مجدد از همه دوستانی که در این تاپیک ابراز لطف داشتند نسبت به بنده.

آقای سهراب این مسابقه بقدری ضرب الاجلی بود که خودمون هم شوکه بودیم چون صحبتش یک هفته قبل بود ولی خبری نشد تا 4شنبه،یک روز قبل ازمسابقه که ما رو خواستن جهت توجیه مسابقه و تمرین.
قرار بود از هر یک ازفدراسیونهای شنا-تیروکمان-سوارکاری، 4نفر خانم و 4نفر آقا(جمعا" 24 نفر) معرفی شن که تا آخرین لحظات شدیم 12 نفر.
من و خانم شیما طوسی و آقای قورچیان و آقای زهرایی از فدراسیون تیروکمان
خانمها سارا رجبیون و فهیمه واعظی و آقایون فرامرز باب الحوائجی و آتشبار از فدراسیون سوارکاری
4نفر هم از فدراسیون شنا.
اول قرار بود 200متر در دریاچه آزادی آقایون شنا کنند و خانمها هم در استخر مسابقات استادیوم آزادی ولی تصمیم عوض شد و 100متر شنای آزاد شد که اول آقایون در استخر شنا کردند و بعد از ساعتی خانمها،بعد هم سوارکاری و تیر اندازی انجام شد که هر کدام از این سه رشته امتیاز بندی جداگانه داشت و در نهایت جمع امتیازات رتبه اصلی رو تعیین میکرد.
icon7.gif

آخرین ویرایش:

علی واحدی

Active member
در این 4تا عکس من هستم با لباس زرد، آقای فرامرز باب الحوائجی با لباس سفید و آقای زهرایی هم گروهی بنده با لباس زرد که ایشون هم در آقایون مقام دوم آوردند و آقای شاه حسینی از مربیان باشگاه آریاسب که روز مسابقه واقعا" زحمت زیادی کشیدند و در این عکس مشغول آماده کردن اسبها هستند.

حالا آقای قاسمی خداییش تو این 4تا عکس کدومشون سوتی دادن؟؟؟؟

فروغ جان توی تمام عکسها تنها کسی که سوتی نداده و زیبا پریده و کار کرده تویی و در عکسی که یک گام از مانع دور شدی و در حال برگشتی کاملا مشخصه که روی مانع هم پوزیشن خوبی داشتی.