مشکلات و سوالات پیرامون استفاده از فروم

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
[همینجویش که افراد حرف میزنند روی هوا. پاش حرفشون نیستن.
چر برسه به اینکه بتونن نوشته های خودشون رو هم ویرایش یا حذف کنند.

برداشتن پخ : اینجا بنگاه شادمانی و پخش محبت نیست !

کاملا با نظراتتون موافق شدم وقتی دلیلشونو فهمیدم
در مورد(ویرایش) بعضی اوقات غلط املایی میشه؟؟؟ولی کارخوبی کردید که همینجور پست الکی نگذاریم وروی حرفمون وایسیم. درمورد (پخ) یک مطلبی که میخواهی به کسی بگی ولی نمیخواهی دیگران در جریان قرار گیرند مثله امروز (در مورد مادیان3 ساله خام) که به شما گفتم اگه تلفن شما را نداشتم چگونه باشما ارتباط برقرار میکردم؟؟؟ در مورد دیگران هم به همین نحو
ولی اگر کسانی(پخ) را بنگاه محبت کرده بودند حق باشماست
غلط املایی رو در همون تاپیک بنویسید. درست میکنم. درسته که دردسر من بیشتره ولی !!
درباره پخ دلایل دیگری هم هست

حداکثر حجم قابل پیوست فایل pdf درهرارسال چقدر است؟
درجدول صفحه 4.1 مگابایت ذکر شده ولی حجم های پایین تر از این مقدار(2مگا)هم قابل ارسال نیست؟.

آخرین ویرایش:

♘امیرحسین♞

محدودیت حجم نیست الان
ولی برای اینکه فایل قابل دسترسی باشه برای افراد دیگر میتونم بزارمش روی سرور مستقیم.
نه اتچ کنی تو تاپیک که پیدا کردنش سخت بشه

محدودیت حجم نیست الان
ولی برای اینکه فایل قابل دسترسی باشه برای افراد دیگر میتونم بزارمش روی سرور مستقیم.
نه اتچ کنی تو تاپیک که پیدا کردنش سخت بشه
,Up to you.if you recognoze, that is usfull you can UP directly on Space
But PLS increas volume of pdf UP for me. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

♘امیرحسین♞

pdf files are prone to hack cuz some trojans can be injested to them therefor better to be uploaded directly
email me
i wanted to add a download center, but they will be filtered soon

aahmadian

Member
زماني كه به عنوان مهمان وارد سايت ميشم براحتي ميتونم صفحه خودم رو باز كنم ولي موقعي كه با user و pass وارد ميشم(به عنوان كاربر) نمي تونم تو اون صفحه برم. پيغام ميده. مشكل از كجا ميتونه باشه؟

علی واحدی

Active member
رفع سوء تفاهم و عذر خواهی از مدیریت

بعد از گفتگوییکه با جناب آقای قاسمی داشتم متوجه شدم که پیغام خصوصی که بنده در مورد آن خیلی تاکید داشتم باعث چه اشکالات و نابسامانیهایی هم برای مدیریت محترم و هم بعضی اعضای محترم گشته است
و واقعا ار اصرار خودم بر این مورد شرمندهشدم.
ما جای مدیریت نیستیم که بدانیم با ایجاد این سایت چه مسولیت مهم و یا حتی خطرناکی را بعهده گرفته ایم
پس بهتر است قبل از هر اقدام مهمی با مدیریت هماهنگی کرده و راهگشایی بگبربم و قانع شویم.
من بنوبه خود از اینکه سر موضوعی که باعث گرفتاریهای بسیاری شده بود اصرار داشتم عذر خواهی نموده و برای جناب آقای قاسمی آرزوی پیشرفت و سلامتی روزافزون را از خداوند متعال خواستارم.
ارادتمند شما علی واحدی

این شمارنده تعداد بازدیدکنندگان تاپیک ها کارنمیکنه اینو لطفا" اصلاح کن .

مهربون شدی قفلیها رو بازکردی به مناسبت تولده:winksmiley02:.

سنا

Active member
بعد از گفتگوییکه با جناب آقای قاسمی داشتم متوجه شدم که پیغام خصوصی که بنده در مورد آن خیلی تاکید داشتم باعث چه اشکالات و نابسامانیهایی هم برای مدیریت محترم و هم بعضی اعضای محترم گشته است
و واقعا ار اصرار خودم بر این مورد شرمندهشدم.
ما جای مدیریت نیستیم که بدانیم با ایجاد این سایت چه مسولیت مهم و یا حتی خطرناکی را بعهده گرفته ایم
پس بهتر است قبل از هر اقدام مهمی با مدیریت هماهنگی کرده و راهگشایی بگبربم و قانع شویم.
من بنوبه خود از اینکه سر موضوعی که باعث گرفتاریهای بسیاری شده بود اصرار داشتم عذر خواهی نموده و برای جناب آقای قاسمی آرزوی پیشرفت و سلامتی روزافزون را از خداوند متعال خواستارم.
ارادتمند شما علی واحدی
vaghean mamnoon ke goftid ino va shoma ham amirhoseino dark kardid
manam hamino migoftam ama moteasefane kesi goosh nemidad bem :wacsmiley:

aahmadian

Member
من نتونستم از گزينه <تشكر> توي موضوع "كتاب" استفاده كنم، پيغام خطا ميداد.:hmmsmiley02:

سنا

Active member
من نتونستم از گزينه <تشكر> توي موضوع "كتاب" استفاده كنم، پيغام خطا ميداد.:hmmsmiley02:
واسه منم بعضي موقع ها پيش مياد.دوباره امتحان كنيد شايد درست شد.من دوباره پيج رو باز ميكنم و تشكر ميكنم درست ميشه