میراث آخال تکه

امید زمانی

Active member
نام : میراث آخال تکه
پدر : لاچین قره تپه
مادر : کنتس
تولد :1384
رنگ :کهر
مالک : محسن زارع
تولید کننده : محمد حسن مکاری نژاد
محل نگهداری :باشگاه بهارستان فارس

پیوست ها

• mirase akhal teke.jpg
    mirase akhal teke.jpg
    79.8 کیلوبایت · بازدیدها: 42
  • mirase akhalteke.jpg
    mirase akhalteke.jpg
    72.6 کیلوبایت · بازدیدها: 41
  • mirase akhalteke1.jpg
    mirase akhalteke1.jpg
    68.1 کیلوبایت · بازدیدها: 38
  • mirase akhalteke3.jpg
    mirase akhalteke3.jpg
    62.3 کیلوبایت · بازدیدها: 38
دوستان گرامی لطفا" اظهار نظر کنند، آیا عکسهای این میراثی که من در شیراز گرفتم همون میراث آخال تکه است و یا اینکه باید به تاپیک دیگه ای انتقال داد؟؟؟

پیوست ها

• shiraz 006.jpg
    shiraz 006.jpg
    29.8 کیلوبایت · بازدیدها: 13
  • shiraz 007.jpg
    shiraz 007.jpg
    25.6 کیلوبایت · بازدیدها: 13
  • shiraz 008.jpg
    shiraz 008.jpg
    26.9 کیلوبایت · بازدیدها: 21
  • shiraz 009.jpg
    shiraz 009.jpg
    24.9 کیلوبایت · بازدیدها: 15
البته اگر همون میراث باشه مشخصاتش رو خواهم گذاشت، چون نام مالک مطمئنا" باید تغییر کنه.

پیوست ها

• shiraz 010.jpg
    shiraz 010.jpg
    25.4 کیلوبایت · بازدیدها: 8
  • shiraz 011.jpg
    shiraz 011.jpg
    25.3 کیلوبایت · بازدیدها: 14
  • shiraz 012.jpg
    shiraz 012.jpg
    29.8 کیلوبایت · بازدیدها: 5

لادن

Member
به نظر من كه عكس شما همون ميراث آخال‌تكه ست؛ نشان پروانه‌اي پيشونيش هم دقيقاً همونه

بله خودمم که نگاه کردم نشونه هاشون یکی هستند فقط رنگش کمی من رو به شک انداخته:coolsmiley02:

Vagner

Member
منم فکر کنم این همون میراثه. چون علاوه بر پیشونیش 2تا از قلمای پاهاش سفیدن که هر 2تا عکس نشون میده

Vagner

Member
عکس اول شبه ولی عکسای شما توی روزه. شاید به خاطره همینه که رنگش متفاوت به نظر میاد

لادن

Member
بله خودمم که نگاه کردم نشونه هاشون یکی هستند فقط رنگش کمی من رو به شک انداخته:coolsmiley02:

اختلاف رنگ شايد به علت شب و روز بودن عكسهاست.

قلم دست راست عكسي كه اميدزماني گذاشته كاملاً سياهه، بقيه كمي سفيد هستند ولي تو عكساي شما نتونستم قلم دست راستو كاملاً ببينم؛ البته تو يكي از عكسهاتون كمي مشاهده مي‌شه ولي اگه سمش هم مشخص بود مي‌شد دقيقتر نظر داد.

لادن

Member
ببخشيد اشتباه شد!

قلم دست چپ اسب كاملاً سياه هست و قلم دست راست كمي سفيدي داره، تو هيچ كدوم از عكسهاي شما قلم دست راست همراه با سم كاملاً مشخص نيست كه بشه سفيديه انتهاشو ديد.

ولي باز هم بي‌شك عكس شما همون ميراث آخال تكه است.

عکس اول شبه ولی عکسای شما توی روزه. شاید به خاطره همینه که رنگش متفاوت به نظر میاد

اختلاف رنگ شايد به علت شب و روز بودن عكسهاست.

قطعا" همینطوره؛ من هم چون عکسهای اول در شب و عکسهای خودم در روز هستند و نمیشه صد در صد اطمینان حاصل کرد؛ کمی شک دارم.
ممنون

کنتس کره توسنه داغ ir هست

حق با شماست....اشتباه شد.
در ضمن چرا بعضی از کره های توسن رو با اینکه خالص اند،داغ ir زدند؟آریا رو هم ir زدند دیگه؟کنتس خالص دیگه؟اشتباه نکنم مرده،تو تابیک کرش با مهلم زده بود آخرین کره کنتس!!!