نمونه خالص

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
اگه صورت خوب ميخواين با شجره شهداد و رستم مير يزد هست هر دو هم (الشجاع& ملوس)ذوالفقار بهزادي هم اكثرا تو كره هاش خيلي خو ب داره اصلاح ميكنه فراري هست كره ببرك اهواز دست آقاي شجرات صورت زيباي خاص داره دارن ازش كشش ميكنن لطيف هم هست كره حداد همه هم دست آدماي مثبتن كه الحمد الله مشكل عقل كل بودن و فكري ندارن!
انشاله کره های تولید لطیف بازار رو پر کنن

بحث اينه كه قحطي اسب صورت خوب نيست كه نياز به ناز كشيدن باشه اگه كسي اسبي رو بلوكه كنه در مرحله اول به اسب خودش خودش ظلم كرده كه نذاشته نسلي ازش باشه 5تا اسب رو گفتم حدف بحثها هم سازنده بودنشه نه كل كل كردن چهارتاي ديگه رو گذشتين صاف دست گذاشتي رو اجاق كوره!

سینا گورانی

Active member
هورام اقای مانگری یکی از تک های ایران است
مهم نیست اسمش چیه .مهم اینه که بازم مالهایی هستن که خالص ایرانی بهشون افتخار میکنه ونیازی هم به بوق و کرنا ندارن....
بین افراد سایت از این بهتر کسی چیزی سراغ داره؟؟؟ نظر بدین .عکس بذارین....

به نظر من مادیان اولین خصیصه ای که باید داشته باشه تولید خوب هست که خدا رو شکر هورام تولیدات عالی داره .به نظر من ملوس هم مادیان قوی هست از هر لحاظ و یاقوت هم از نظر زیبایی و تولید خوبه .

khosro.a

Member
یاربانو (ابن ممتازه*دراکه) و دخترش خانم گل (ببرک*یاربانو) هم از بهترینها هستن. خود یاربانو مادیونیه که شاید لنگه نداشته باشه.

سینا گورانی

Active member
واقعا یاقوت صورت و بدن زیبایی داره بهتون تبریک میگم و امید وارم باهاش تولیدات عالی داشته باشیدquote=شهاب کریمی;97616]به نظر من مادیان اولین خصیصه ای که باید داشته باشه تولید خوب هست که خدا رو شکر هورام تولیدات عالی داره .به نظر من ملوس هم مادیان قوی هست از هر لحاظ و یاقوت هم از نظر زیبایی و تولید خوبه .[/quote]

یاربانو الان استان کرمان هست و متاسفانه وضعیت سلامتی جالبی نداره و پاش شدیدا از توی لگن مشکل پیدا کرده و فکر نکنم بشه براش کاری کرد ؟خدا کنه این مادیان سلامت خودش رو پیدا کنه

مهم نیست اسمش چیه .مهم اینه که بازم مالهایی هستن که خالص ایرانی بهشون افتخار میکنه ونیازی هم به بوق و کرنا ندارن....
بین افراد سایت از این بهتر کسی چیزی سراغ داره؟؟؟ نظر بدین .عکس بذارین....
محسن جان مادیان بسیار زیبا و میشه گفت واقعا بی نظیره
از اون مادیان هایی هستش که سالها من دنبالش بودم خودتم خوب میدونی محسن جان که من برای تولید همچین مادیانی با این خط خونی برنامه 4ساله داشتم ولی یکی زرنگ تر از من این مادیان رو سالها پیش با انتخاب بی نقص سیلمی تولید کرده که قطعا از تولیدات عالیه این مادیان بیشتر خواهیم دید.

توي خالص ها زيباترين صورتي كه ديدم ملوس بود واقعا صورتش خاصه البته عكساي تايپيكش اصلا خوب نيست زلزله كنعاني(كره غرور) هم حرف نداره

به نظر من یکی از خط خونی های کم نظیری که در تیره خود خصوصیات ویژه ان تیره را حفظ کرده اند خط خونی آزالیا و کره اش سینره و کره اش غمزه و ..... که واقعا خصوصیات تیره نسبان را حفظ کرده اند که ما باید تا این ذخائر ژنتیکی ارزشمند را داریم حداکثر استفاده از انها را بکنیم .

بالا