پاسارگاد (ملک النسمان * نینوا)

ایمان

Active member
نام:پاسارگاد
پدر:ملک النسمان (حداد*پرستو)
مادر:نینوا (سمرقند* شالیمار)
رنگ: کرنگ ؟
تیره:خرسان حاجی شهاب
جنس:نریان
متولد:1375
تولید: مری خانم
مالک؟
عکس +اطلاعات بیشتر؟؟
تولیدات ؟؟

bakhshi

Member
نام:پاسارگاد
پدر:ملک النسمان (حداد*پرستو)
مادر:نینوا (سمرقند* شالیمار)
رنگ: کرنگ ؟
تیره:خرسان حاجی شهاب
جنس:نریان
متولد:1375
تولید: مری خانم
مالک؟
عکس +اطلاعات بیشتر؟؟
تولیدات ؟؟

رضا خان به بنده فرمودند مادرش وشتی و از نظر زیبایی نظیری نداشت خیلی شبیه حداد بوده به این ترتیب حیف که مرد شجرش بی نظیر بوده حساب کنید درصد همدانی اش تا متوجه شوید چه گوهری از دست رفت:sadsmiley::sadsmiley::sadsmiley:

sookout

Member
رضا خان به بنده فرمودند مادرش وشتی و از نظر زیبایی نظیری نداشت خیلی شبیه حداد بوده به این ترتیب حیف که مرد شجرش بی نظیر بوده حساب کنید درصد همدانی اش تا متوجه شوید چه گوهری از دست رفت:sadsmiley::sadsmiley::sadsmiley:

عکسی ازش دارین؟ تولیداش چی بوده؟

ایمان

Active member

رضاخان زمانی این جمله رو فرمایش میکردن حالش خوب بود ؟
وشتی ؟؟ :blinksmiley: این اسب اصلا تو شجرش وشتی داره !!! :wacsmiley:این خرسانی حاجی شهابه حمدانیش کجا بود خدابیامرز ؟؟

bakhshi

Member
رضاخان زمانی این جمله رو فرمایش میکردن حالش خوب بود ؟
وشتی ؟؟ :blinksmiley: این اسب اصلا تو شجرش وشتی داره !!! :wacsmiley:این خرسانی حاجی شهابه حمدانیش کجا بود خدابیامرز ؟؟

در مورد رضا خان این طور حرف نزن از هم مون بیشتر می دونه برو تا می تونی ازش یاد بگیر مرد بزرگیه:winksmiley02: خیلی از اسبهای خانم تو داغ اولیه مشکل دارن:rolleyessmileyanim: مثال جلاله کره مبارک گفته شده ولی اشور تائیید شده ............... باید دوباره ازمایش بشه شاید وشتی باشه من اطمینان :blinksmiley: ندارم :winksmiley02:

پاسارگاد مرده و کره نینوا است و در کرهگی مادرش تلف شده و شیرسوخته بود و فوق العاده زیبا ولی کوتاه -من بعد از فوت خانم در راکبستان آن را برای آخرین بار دیدم و عکسی هم ازش دارم ولی باید اسکن کنم.آقا رضا هم بعضی اوقات حرف می زنن -کره قدم خیر را هم می گویند ولی صد در صددرست شده خدامی داند ولی با مبارک گفته شد ورد شد.

ایمان

Active member
در مورد رضا خان این طور حرف نزن از هم مون بیشتر می دونه برو تا می تونی ازش یاد بگیر مرد بزرگیه:winksmiley02: خیلی از اسبهای خانم تو داغ اولیه مشکل دارن:rolleyessmileyanim: مثال جلاله کره مبارک گفته شده ولی اشور تائیید شده ............... باید دوباره ازمایش بشه شاید وشتی باشه من اطمینان :blinksmiley: ندارم :winksmiley02:
والا اگه خان رضا همه شاگردهاش همشون مثل شما باشن الفاتحه .... ( صلاح میبینم چیزی ازشون یاد نگیرم )
جلاله هنوز به هنوزم حرف و حدیث دارد همانظور که زرافه پس از 30 سال دارد ....

بالا