پترا

پترا کره نوریمان -کابله و تیره خرسان حاجی شهاب و تولید خانم و مالکیت اشرفی بود .مرده است.

علی اصفهانی

Active member
خانم پترا را خیلی دوست داشتن و میگفتند همیشه پترا را با" پرلا " اشتباه میگیرم !
پرلا کره مبارک بود . منظورشون این بود که کره نوریمان با کره مبارک از نظر زیبایی می تونه رقابت کنه .
این صحبت مربوط به سنین کرگی پترا و پرلا بود .

فقط کر ه های نوریمان بیشتر دم کج می گیرند .حیف دست کسی افتاده که قدرش را نمیداند و با ما هم کاری کرد که دیگه طرفش نرویم چون می خواستیم بخریم و آنقدر کرد که فرار کردیم.

علی اصفهانی

Active member
شنیدم که قراره انشاالله در سال 89 بره پیش خانم سالارتاش برای کشش خالص ایرانیها .
الان که صاحبش خیلی خوب و منطقی برخورد میکنه .

ایمان

Active member
شنیدم که قراره انشاالله در سال 89 بره پیش خانم سالارتاش برای کشش خالص ایرانیها .
الان که صاحبش خیلی خوب و منطقی برخورد میکنه .
بله منم این حرف روشنیدم
ولی اونجا بجز چریس و وسوسه اسبی خالصی نیست که باهاش کشش بشه ؟؟

نمی دونم پهلوی آقای سیفی بود که معامله نشد و سال بعدم آورد مسابقه اصفهان که مقام نیاورد.

قد کوتاه مشکل عرب نیست اصلا عرب بلند صحیح نیست و بعدم اسب باید پرخون باشد که نوریمان است .دم کج را بعضی می پسندند ولی من دوست ندارم.مشکل نوریمان به نظر من فقط دم کج است.حیف این اسب.

bakhshi

Member
خانم پترا را خیلی دوست داشتن و میگفتند همیشه پترا را با" پرلا " اشتباه میگیرم !
پرلا کره مبارک بود . منظورشون این بود که کره نوریمان با کره مبارک از نظر زیبایی می تونه رقابت کنه .
این صحبت مربوط به سنین کرگی پترا و پرلا بود .

میشه عکسشو پیدا کنید و بزارید ممنون:smilingsmiley: .

متاسفانه نوریمان دومشکل اساسی روبه کرهاش منتقل میکنه
1: دم کج 2:قد کوتاه

قد کوتاه مشکل عرب نیست اصلا عرب بلند صحیح نیست و بعدم اسب باید پرخون باشد که نوریمان است .دم کج را بعضی می پسندند ولی من دوست ندارم.مشکل نوریمان به نظر من فقط دم کج است.حیف این اسب.
دم کج؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مگه کج گرفتم دم مشکل و نقصه که اینجوری در موردش حرف میزنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بالا