پرنده

سنا

Active member
www.par.ir
بچه ها اينم خيلي باحاله ها :D
پرنده هاي بامزه
يار هميشگي اسب ;D

پیوست ها

• new%20bird.jpg
    new%20bird.jpg
    50.6 کیلوبایت · بازدیدها: 63
  • new%20bird.jpg
    new%20bird.jpg
    50.6 کیلوبایت · بازدیدها: 63
:D :D حتما بعدا ميشه اسكيت دوست هميشگي اسب ..بعد تئاتر دوست هميشگي اسب و.... ;D
همشون خوبن ولي هيچي اسب نميشه ...

علی واحدی

Active member
No0Sh!n گفت:
سنا جونم كي ثابت كرده پرنده ميتونه يار هميشگي اسب باشه؟ ???
:-\
خیلی جالبه. من خودم یک بار حدود ساعت 1 بعد ازظهر داخل اصطبل اسبم دیدم که یک گونجشک روی گپل اسبم نشسته و نوک میزنه. برام خیلی عجیب بود همانطوریکه برای شما خیلی عجیبه و شاید باور نکردنی. ولی خدا شاهده عین واقعیته. حدود 2 دقیقه طول کشید و من در حسرت دوربین یا گوشی موبایل که از این صحنه زیبا اثری داشته باشم. البته اسب من عاشق اینکه هر نقطه بدنشو براش بخارونی و ریشه یالشو اگر 30 ثانیه بخارونی از لذت خوابش میبره و لب پایینیش آویزون میشه. خیلی قیافه بامزه ای پیدا میکنه.

سنا

Active member
پاسخ : پرنده

baradar گفت:
خیلی جالبه. من خودم یک بار حدود ساعت 1 بعد ازظهر داخل اصطبل اسبم دیدم که یک گونجشک روی گپل اسبم نشسته و نوک میزنه. برام خیلی عجیب بود همانطوریکه برای شما خیلی عجیبه و شاید باور نکردنی. ولی خدا شاهده عین واقعیته. حدود 2 دقیقه طول کشید و من در حسرت دوربین یا گوشی موبایل که از این صحنه زیبا اثری داشته باشم. البته اسب من عاشق اینکه هر نقطه بدنشو براش بخارونی و ریشه یالشو اگر 30 ثانیه بخارونی از لذت خوابش میبره و لب پایینیش آویزون میشه. خیلی قیافه بامزه ای پیدا میکنه.
برادر جان دقيقا همچين صحنه اي رو منم ديدم
واسه همين ميگم پرنده يار هميشگي اسب! :)

سنا

Active member
baradar گفت:
خدا رو شکر که من یه شاهد دارم :)
امروز يه پرنده ي خيلي كوچولو ديدم نشسته بود به يه اسب نگاه ميكرد اسبه هم نگاش ميكرد
چند دقيقه كه گذشت رفت نشست رو كپلش :)
اينقدر ذوقشونو كردم خيلي ناز بود كاش فيلم گرفته بودم :(

بالا