پوران قره تپه (طلاقوش * نسیم) م

ماشااله ماشالله این کره طلاقوش ما چه تیپی شده واقعا مهندس دستت درد نکند با این رسیدگی و زحمات زیادی که میکشید .

واقعا روح بانوی سرزمین اسب لوییز فیروز را با این تولیدات شاد کردید واقعا خسته نباشید

با ارزوی موفقیت و سرافرازی بری شما و خانواده محترمتان را دارم

hooshmand

Member
سلام جناب اقاي مهندس مهرداد مهرپور

بينهايت از اظهار لطفتان سپاسگذارم

مهرداد جان من فكر مي كنم اينجانب كمترين كار را براي اين يادگاران ارزشمند گله قره تپه تا كنون انجام داده ام

و انچه در سينه دارم هنوز نتوانسته ام برايشان انجام دهم....و از ايزد منان مي خواهم شرايط را براي انجام ان مهيا نمايند ..انشاالله

خوش بحالتان كه برادر و خواهر پوران يعني رهاي دوست داشتني و گلالك نازنين را در كنف حمايت تان داريد

ناقابل عكسي از پوران را تقديم حضورتان مي نمايم...............

چشمان زيبا .. صورت ناز و اخلاق خوبش...همه وهمه دوستداشتني هستند........
...................................................................................................
.............پوران قره تپه ......تيرماه 1393...................
...........................IMG_2612.JPG..................................................

سپاس و تشکر مهندس جان

رها و گلالک متعلق به خود شماست و امانتی نزد ما بیش نیست .

شما انقدر بزرگوارید که این همه زحمات میکشید و همه اسب دوستان اسب ترکمن باید قدر استاد بزرگی چون شما را بدانند و از شما کمال تشکر دارم که برای همه عاشقان اسب اصیل ترکمن زحمات فراوانی می کشید.

آرزوی سرافرازی و سربلندی برای شما و خانواده محترمتان را دارم.

جناب مهندس هوشمند دوستداران اسب تركمن را از ديدن اسبان زيبايتان محروم نفرماييد
لطفا عكس جديدي از ماديان پوران يادگار طلاقوش قهرمان را بر روي سايت بگذاريد ممنون ميشويم

دورود بر همه زحمتکشان وعلاقمندان اسب دوست علی الخصوص تولید کنندگان اسب ترکمن که حق والانصاف در مقطع حسن توجه ایشان ستودنی است و بدور از همه کم لطفی ها همچنان با عشق و پشتکار درخور تقدیر به ادامه مسیر وروزهای بهتری توجه دارند انشاا... توفیق روز افزون باشد و ماندگاری وعزت و بزرگی از شما نصیب آیندگان همیشه سلامت وسر فراز باشید

بالا