پگاسوس (مبارک * عشیره)

امید زمانی

Active member
نام : پگاسوس ( مادیان )
پدر : مبارک
مادر : عشیره
تولد : 1376
تیره :
تولید کننده :
مالک :

سهراب عکسهای جدیدشو اضافه کن فوق العاده است این مادیان ! از نوادر

پیوست ها

• pegasoos.jpg
    pegasoos.jpg
    75.1 کیلوبایت · بازدیدها: 66
  • pegasoos.jpg
    pegasoos.jpg
    75.1 کیلوبایت · بازدیدها: 64

sohrab

Active member
پاسخ : پگاسوس

پگاسوس زیبا - تابستان 88

پیوست ها

• Picture 044.jpg
    Picture 044.jpg
    100.3 کیلوبایت · بازدیدها: 33
  • Picture 045.jpg
    Picture 045.jpg
    67.8 کیلوبایت · بازدیدها: 136
  • Picture 044.jpg
    Picture 044.jpg
    100.3 کیلوبایت · بازدیدها: 37
  • Picture 045.jpg
    Picture 045.jpg
    67.8 کیلوبایت · بازدیدها: 128

Farib

Member

سهراب كاش ميگفتي بيارن بيرون و عكس ميگرفتي ازش. صورتش خيلي زيباتر از اين عكساس.

امید زمانی

Active member

به نظر من اين ماديان زيباترين و بهترين ماديان كره مباركه . و مادياني است كه كره خوب هم بايد بدهد و نداده متاسفانه با اسب خوب كشش نشده ميگفتند زماني دجله و گودرز هر دو بودند و مالك با دجله نكشيده و با گودرز كشيده !‌ حيف كه با دجله كره نداد اين ماديان :'(

Farib

Member

البته با این حرف که بهارین کره مبارکه مخالفم چون بدنا که خیلی ازین فهتر داریم و سرش هم که باز خیلی بهتر ازین هست مثل شیذر . سمنگان و ...

sohrab

Active member

به نظر من پگاسوس از سمنگان بیشتر امتیاز زیبایی می گیره. شیذر را از نزدیک ندیدم

sohrab

Active member

Farib گفت:

من اگر بخوام از این مادیون تولید کنم، آخرین چیزی که ممکنه نگرانم کنه، خط الراس ناهموارشه.
این قوس کمری که در حال حاضر مادیون بهش دچاره( و خیلی هم چشمگیر نیست)، خصوصیت ساخت اسب نیست. شاهدش هم اولین عکس تاپیکه که سه سالگی مادیان را نشون میده ( امتداد جدوگاه و پشت و کپل کاملا یکنواخت و همواره) . بنابراین میشه حالت کنونی را به نوع نگهداری و کار با اسب و اثرات افزایش سن مربوط کرد.

Farib

Member

این قوس کمر که میگی از مشهود که خیلی وقته گزشته و اینم ارثیه که در اثر سن زیاد شده و تو شو ازت نمیپرسن مادیونت چند سالشه . کلا این از اشکالات این مادیون زیباست که سر و گردن و کتف و شونش شاید بی نظیره تو ایران .

sohrab

Active member

Farib گفت:
این قوس کمر که میگی از مشهود که خیلی وقته گزشته

متوجه نشدم

و تو شو ازت نمیپرسن مادیونت چند سالشه . کلا این از اشکالات این مادیون زیباست که سر و گردن و کتف و شونش شاید بی نظیره تو ایران .

همونطور که میدونی، توی شو گروه بندی بر اساس جنس و سن انجام میشه.

Farib

Member

سهراب جان حلامه الان 25 سالشه . اعظم و ..... پریخان خاتون . پوری هم که هم سن پگاسوسن . این قوس کمر که خیلی هم زیاده . ارثیه نه به خاطر سن. این از مشکلات مبارکه که هر چندوقت یه بار دیده میشه ولی مشکل غالب کره های مبارک اینه که top line کاملی ندارن و حتما باید برای نسل بعدشون این نکته در نظر گرفته بشه تا نسل 3 کامل تر بشه . این مادیون فوق العادست به اثتنای همین نکته .

sohrab

Active member

Farib گفت:
سهراب جان حلامه الان 25 سالشه . اعظم و ..... پریخان خاتون . پوری هم که هم سن پگاسوسن . این قوس کمر که خیلی هم زیاده . ارثیه نه به خاطر سن. این از مشکلات مبارکه که هر چندوقت یه بار دیده میشه ولی مشکل غالب کره های مبارک اینه که top line کاملی ندارن و حتما باید برای نسل بعدشون این نکته در نظر گرفته بشه تا نسل 3 کامل تر بشه . این مادیون فوق العادست به اثتنای همین نکته .

حلامه حمدانی زنده ست ؟؟؟ کجاست؟

قبول داری که نشست قوس کمر با افزایش سن رابطه مستقیم داره؟

احسان

Active member

اين قوس کمر و تاپ لاين رو فريبرز لطفاً کامل توضيح بده من نميفهمم منظور شما دوتا رو
بعد تو اين دو تا عکس شما اين همه اطلاعات رو چطور بدست آورديد ;D

ممکن هست از مادر به ارث ببرند همه چيز رو هم که مبارک نميتونه درست کنه البته خودش هم الان که پير شده به نظر من خوبه
با سن و سالی که داره
در کل چيزی که مشخص شده اين هست که تو انتخاب اسب ها عرب امروز اسب های انتخاب ميشدند که اين خصوصيات رو حتماً به نسل بعد خود انتقال بدهند
و کره ها شون هم حتماً البته به نسبت کمتر يا بيشتر انتقال ميدهند

ولی شما مادر اين پگاسوس
سنش
و چيزای ديگه هم در نظر بگيريد

امید زمانی

Active member

این مادیان خیلی زیباتر از سمنگانه و از نظر شجره هم بالاتر . کره هم بهتر میده به نظر من !

bakhshi

Member
البته با این حرف که بهارین کره مبارکه مخالفم چون بدنا که خیلی ازین فهتر داریم و سرش هم که باز خیلی بهتر ازین هست مثل شیذر . سمنگان و ...

مادرش نادره و سوگلی مادیانهای ایران بود ، زیباترین دختر مبارک با تمامی فاکتورها بی تردید پگاسوس میباشد . بیایید سمنگان را با او مقایسه کنیم . بدلیل داشتن خون کویتی حداد ، او از بدن بهتری برخوردار است مثل حافظ رفیع 2 فک سمنگان بسته است و پیش قابل قبولی ندارد ، چشمهای خون حداد درشتر و خوش حالتر از مبارک است ، خون حداد به خاطر داشتن فک عمیق بسیار معروف میباشد مثل اسد ، کهکشان ، دماوند ، الشجاع ، منار.................قوس سر و گردن خون حداد نیز بسیار معروف است مانند سپید( دایی آرزو مادر حداد ) دماوند ، کهکشان ، اسد .....................پگاسوس با برادر تنی اش ساوالان یه مادیان فوق ممتاز به اسم دومان داد از هر جهت قابل قبول میباشد ، با اسد بن ملک هم کره ی فوق العاده ای داد به نام خورشید ایمان جان . :winksmiley02:

بالا