چگونه میشه اخلاق بد اسب رااصلاح کرد؟

hakim

New member
یکی از مادیانهای باشگاه (اسمشو نمیشه گفت)خالص ایرونیه ومشهور یعنی عقبه خیلی پری داره حالا ازوقتی که کره به دنیا اورده بداخلاق شده وبه نوعی وحشتناک شده واوایل گاز میگرفت ولی حالا رسما حمله میکنه حالا می خواد کسی کاری به کارش داشته باشه یا شخص بیچاره فقط از چند متریش رد بشه راهی داره؟ واصلا چرا اینجوری شده

asad.danesh

New member
مادیان اونم خالص ایرونی باورم نمیشد البته عزیز به همه میگه که مواظب باشن ولی چون قبلا خیلی اروم بود همه اشتباه می کنن مثل خودم البته علی خان مطمئنا از مسدومین دلجوئی می کنند .به هرحال با دکتر تلفنی صحبت کردم گفت کمبود ویتامینه حالا یا نخواست بگه یا نمی دونست چه نوع ویتامینیه

keyvan zand

New member
البته من زیاد نمی دونم ولی شنیدم اگر کره اولش باشه این اتفاق برای بعضی مادیانها می افته ولی منم خیلی دوست دارم بدونم چه جوری باید این رفتار رااصلاح کرد حالا باید ببینیم اساتید که دراین انجمن حضوردارن نظرشون چی هست

ایمان

Active member
جناب اصفهانی دیگه چرا نمیگی مادیان خودمه :laughingsmiley::dodgy::dodgy::winksmiley02:

ایمان

Active member
باور کنین اصلا نوشته بالایی رو که میگین نخوندم
(( یه دستی زدم )):dodgy::biggrin::biggrin::dodgy:

علی اصفهانی

Active member
درست حدس زدین !

اگر امسال مشکی نزاییده بود ممکن بود تصمیم به فروشش بگیرم .
ولی هم ایرانی خالصه هم مشکی زاییده و هم خط خونیش خیلی بالا است و هم خودش و کره اش خیلی خوشگل شدن . اگر بعد از این زایمان اخلاقش خوب بشه دیگه معرکه است .

قبل از زایمان خیلی خوش اخلاق بود .

keyvan zand

New member
مطمئن باشین اخلاقش خوب میشه من زیاد با این موارد برخورد داشتم بخاطر شکم اولش این جوری شده مادیانی با این خصوصیات خط خونی نگهداریش ارزش داره ضمنا اگر اشکالی نداره اسمش رو هم بگین چون به نظرمن این اخلاق موقتیه وبرای اسب عیب نیست .

بالا