چیره (ملک نصبان*فاخته)

فربود

Active member
ولی فدراسیون گواهی ای نمیده که اسب تست دی ان ای شده و نتیجش این بوده که از پدر و مادر تایید شده. فدراسیون یک گواهی به درخواست مالک میده که توش نوشته اسب مورد تاییده و برای همه اسبهای کتاب 1 و 2 و 3 این گواهی صادر میشه . جالا میخواد این اسب در ازمایش رد شده باشه یا تایید . از نظر فدراسیون تاییده و ملاک اکثریت هم تایید فدراسیونه اما حقیقت میتونه چیز دیگه ای باشه

سامان حسینی

Active member
اینا درسته ولی درمورد چیره چون شماره داغش چیزه دیگریست اگر بگن تاییده فقط وفقط میتونن به استناد تاییدیه دی ان ای بگن.یوقت هست میگن چیره تو کتابه وتاییده ولی دراین مورد چون شماره داغ گردن بادرج شده تو کتاب فرق میکنه ففقط میتونن با تست دی ان ای تاییدش کنن

سامان حسینی

Active member
طی صحبتی که با مهندس مریدی مالک چیره داشتم ایشون فرمودن تاییدیه چیره وپاسپورتشو گرفتن وهیچ مشکلی نداره.به خاطر اطمینان حتی میکروچیپ هم کردن ودی ان ایشو فرستادن بعد که تایید شده پاسپورتش اومده مشکلش هم داغ اشتباه بوده والان حل شده ومدارکش محکمه.دوستان عزیزی که ازاین نریون خوششون اومده میتونن با خیال راحت ازاین سیلمی استفاده کنن شجره خوبی داره وکلا اسبه خوش ترکیبیست خصوصا سروگردنش توخالصها عالی محسوب میشه

طی صحبتی که با مهندس مریدی مالک چیره داشتم ایشون فرمودن تاییدیه چیره وپاسپورتشو گرفتن وهیچ مشکلی نداره.به خاطر اطمینان حتی میکروچیپ هم کردن ودی ان ایشو فرستادن بعد که تایید شده پاسپورتش اومده مشکلش هم داغ اشتباه بوده والان حل شده ومدارکش محکمه.دوستان عزیزی که ازاین نریون خوششون اومده میتونن با خیال راحت ازاین سیلمی استفاده کنن شجره خوبی داره وکلا اسبه خوش ترکیبیست خصوصا سروگردنش توخالصها عالی محسوب میشه
اگه اینطوره یک اسکن از برگه میکروچیپ و تاییده انرا در سایت بگذاریدتا بر اساس مدارک رفع شک گردد

سامان حسینی

Active member
اره درست میفرمایید ولی نیاز به این کار نیست چیره سیلمیه هرکی خواست بکشه میره ازنزدیک مدارکو میبینه خیالش که راحت شد میکشه درضمن کارت کشش هم گرفتن.من تا اینجا تلاشمو کردم شفاف سازی بشه بقیش با مالکین مادیان ها

سامان حسینی

Active member
گیردادیا...:rolleyessmileyanim:خوب عزیز من معنیه این که میگم هرکس خواست مادیون بکشه بره ازنزدیک مدارکو ببینه با این که میگم تا ازنزدیک نبینم باور نمیکنم مثلا خودم مادیون داشتم میرفتم خدمت اقای مریدی مدارکو چک میکردم بعد مادیون میبردم.تازه وقتی اینجور مطمیین میگن وبرگه کشش هم میدن پس همه خیالشون راحت میشه دیگه اول مدارکو میبینن بعد اقدام میکنن:smilingsmiley:.فقط ناراحتم چرا زودتر نرفتم دنبالش وته توشو درنیوردم که اقای ریاحی هم مادیونشونو ازش بکشن.حیف شد یاردرخانه و اقای ریاحی گرد جهان میگشتن:laughingsmiley: با اسب15دقیقه راه بین پادناه وچیره بود:confused:

سامان حسینی

Active member
چیره برج2 به شهرکرد منتقل میشه.قرار شد عکس ازپاسپورت ومدارکش بگیرن بفرستن.مادیان های لعیا(دیو ذرخش) وتعدادی مادیون خوب دیگه مثه گل یافته یا یک مادیون کره توحید و...ازش کشش شدن قراره خاتون خلیج مهندس بیرگانی هم کشش بشه

بالا