کتاب انساب چاپ اصفهان

ایمان

Active member
والا آدم حتی نمیتونه به فدراسیون هم اطمینان داشته باشه که از الم اطمینانی درکار نبوده ......
جدیدا فدراسیون کتاب رو چاپ کره و اسبهای جاافتاده توش ثبت شدن + طبق معمول ردی ها ....

در کتاب اصلی وجود ندارد ویکسری دارند کتا ب را کپی و آنطور که دوست دارند دست توش میبرن وبا قیمت زیاد می دهند دست مردم.

shahabk

Member
جناب ایمان خان من یک جلدکتاب ازاصفهان تهیه کردم که به من گفتند این لیست کامل تمام عربهارو داره ولی این جورنیست اما دست دوستان دیدم که کتاب کامل 2 جلدی هست و به من هم کفتن که کتاب جدید ادغام هر2تاکتاب هست که نبود چه طوری می تونم کتابهای کامل رو گیر بیارم؟ ممنون

ایمان

Active member
جناب ایمان خان من یک جلدکتاب ازاصفهان تهیه کردم که به من گفتند این لیست کامل تمام عربهارو داره ولی این جورنیست اما دست دوستان دیدم که کتاب کامل 2 جلدی هست و به من هم کفتن که کتاب جدید ادغام هر2تاکتاب هست که نبود چه طوری می تونم کتابهای کامل رو گیر بیارم؟ ممنون
احتمال زیاد فدراسیون داشته باشه اگرم نداشت مجبوری کتاب رو از آشناها بگیری و از روی کتاب کپی بگیری

کتابی که اصفهان با آن قیمت نجومی داره پخش می شه مشکل دارد و فدراسیون هم دیگر چاپ نمی کند باید از دوستان گیر بیاورید.

تا 60 تومان را خبر دارم به فدراسیون هم گفتم راحت گفتند به ما چه -اگر دوست داره کسی سرش کلاه بره به ما ربطی ندارد.

بالا