کرانه بیک ( کهکشان 8 حوری ناز ) م

ایمان

Active member
نام : کرانه بیک
پدر : کهکشان ( حداد * زیره )
مادر : حوری ناز ( اسد * کوثره )
رنگ : کهرسیر
تیره : نسمان
جنس : مادیان
متولد : 1388
تولید : مهندس سعید بیک
مالک : مهندس سعید بیک
عکس : رخش خزان

پیوست ها

• karaneh.jpg
    karaneh.jpg
    108.7 کیلوبایت · بازدیدها: 67

khosro.a

Member
هم کهکشان و هم حوری ناز مال آقای پورضیا هستن چطور این کره تولید مهندس بیکه؟!!

ایمان

Active member
هم کهکشان و هم حوری ناز مال آقای پورضیا هستن چطور این کره تولید مهندس بیکه؟!!
دوسال پیش بعد اینکه حوری ناز دوباره از سزار زایمان و فردخت رو داد از کهکشان کشیدنش
حوری ناز چندماهه از کهکشان ابستن بود مهندس بیک خریدش برد یزد و کرانه بدنیا آمد و بعد بدنیا امدن کرانه حوری ناز را با زلزله بیک کشش کردن و امسال یکره نریان سیاه داد ( عجب توضیحی دادم !!:dodgy:)

khosro.a

Member
دوسال پیش بعد اینکه حوری ناز دوباره از سزار زایمان و فردخت رو داد از کهکشان کشیدنش
حوری ناز چندماهه از کهکشان ابستن بود مهندس بیک خریدش برد یزد و کرانه بدنیا آمد و بعد بدنیا امدن کرانه حوری ناز را با زلزله بیک کشش کردن و امسال یکره نریان سیاه داد ( عجب توضیحی دادم !!:dodgy:)

ممنون ایمان خان پس حوری نازو فروختن یزد. زلزله هم بلاخره بابا شد! کره چطور شده؟

سامان حسینی

Active member
ترکیب اسد وکهکشان سروگردن مصری میده تیپ هم خوب میشه اما مشکل لختی به وجود میاد.قابل توجه سینای عزیز که ردمورد اصلاح سرو گردن پرسیدی ازم.Picture 078.jpg

اسد وکهکشان اسبهای لختی نیستند.فکر کنم منظور سامان از لختی دم گیر نبودن باشه .چون اسد وکهکشان دم گیر نیستند.
ترکیب حوری ناز با زلزله .گیبر بیک عالی دم میگیره.

سامان حسینی

Active member
نه منظورم لختیه البته به نظرم من دمگیری هم جزئشه.من درمورد این مادیان گفتم البته ازنظره من هم کهکشان لخته هم اسد بنده اسبایی مثله رستم اقاضیا وگیبور وسردارملی و...رالخت نمیدونم کهکشانو ازنزدیک دیدم قبلا هم ماله مابود اسبه لختیه ولی اسدو ازنزدیک ندیدم کرههاشو دیدم لخت بودن یکم.درمورد گیبور بگم کرانه اصلا مثله گیبور نبود ازنظره پرخونی.ازاساتید میخوام واردبحث بشن ببینیم نظره اونا چیه چون به نظره من خیلی ازاسبای ایرانی لختن ودمهم خوب نمیگیرن ولی اسبای خارجی پرخونن لیدی انجلینا نمونه بارزشه

بالا