کشتن اسب در انگلیس برای تهیه غذا!!

mahsa

Member
UK starts shooting horses for food during blizzard
Special armed units have been dispatched to shoot horses in the UK to bolster the country’s emergency food stocks as the country is paralysed by one of the severest blizzards in decades.
snow5.jpg
The units, drawn mostly from army reserve volunteers, were given orders on Monday to begin shooting horses across the worst affected parts of the country. Up to 10,000 horses could be slaughtered for food.
A spokesman for the armed units said other special teams would distribute the horsemeat to the elderly living at home and in care centres.
Asked for his own thoughts of eating horsemeat, the spokesman, who asked not to be named said: “I’m quite partial to it myself. Its a distinctive flavour and, well, to be honest, it is not every day that you get to be able to indulge in eating horsemeat.
“Its very wholesome and the flavour is brought out exceptionally well with the right kinds of mustard.”

mahsa

Member
معلوم نیست سر تفنگ به کدام سمته
نفس جان میگن گوشتش خیلی لذیذه :winksmiley02: به نظر من که عیبی نداره اسبهای بیخود بکشن حداقل از گوشتشون استفاده میشه

لطفا متن رو بخونید بد قضاوت کنین، اونا بی‌دلیل اسباشون رو نمیکشن یا برای لذت شکار اینکارو نمیکنن، مثل اکثر ما ایرانیها که خیلی‌ از گونه های حیوانی کمیاب دنیا تو کشورمون داره از بین میره اما بخاطر لذت شکار به اونا رحم نمیکنیم

asad.danesh

New member
ببخشید اونائی که مثل من مشکل زبان دارن چه جوری باید بفهمن این چی نوشته تا نظر خودشون رو بگن کسی هست بتونه ترجمش کنه خیلی ممنون

mahsa

Member
اینطور که من از نوشته بر داشت کردم دلیل اصلی کشتن اسبها تهیه غذا اضطراریه تعداد اسبهای که باید کشته بشن مشخص شده پس بخاطر تنوع طعم گوشت یا خیلی چیزهای دیگه اینکار انجام نمیدن
منظورم از کشتن اسبهای بیخود اسبهای هستن که مشکلات اندامی دارن به نظر من هیچ عیبی نداره که این کار انجام بدن حداقل از گوشتشون برای افرادی که نمیتونن گوشت تهیه کنن استفاده میشه
اینم برای دوستانی که از دستم ناراحت شدن طبق نوشته خوردن این گوشت با سس خردل خیلی خوشمزه است و در ضمن گوشت اسب جزء گوشتهای سالم طبقه بندی میشه

گاهی علاقه مفرط به یک موجود زنده،راهی برای هضم کردن گرفتن حیات از اون موجود(تحت هر شرایطی)،در ذهن آدم باقی نمیگذاره.
از حرف شما ناراحت نشدم مهسا جان،هر کس طبق سلیقه خودش.

hmd

Member
با گذشتن از این مسئله که خوردن هر نوع گوشتی اشتباه است(اینجا جای این بحث نیست)
این عکس ساختگی است...
آون آدمی که با باتوم ایستاده در حال کشتن فوک هست و اینطوری با باتوم اینقدر می زنن که بمیره برای استفاده از پوستش....اگه عکساشو بخواین می زارم
اون اسب هم که معلومه داره کیف می کنه...:mellowsmiley:

این عکس ساختگی است...
آون آدمی که با باتوم ایستاده در حال کشتن فوک هست و اینطوری با باتوم اینقدر می زنن که بمیره برای استفاده از پوستش....اگه عکساشو بخواین می زارم

ما درباره موضوع و متنش حرف زدیم نه عکس
در‌ هر حال ممنون که گفتی‌

mahsa

Member
این عکس ساختگی است...

درسته احتمال اینکه عکس ساختگی باشه خیلی زیاده و ممنون از اینکه یاد اوری کردی
اتفاقا" بحث سر خوردن گوشته از نوع اسبیش

hmd

Member
درسته احتمال اینکه عکس ساختگی باشه خیلی زیاده و ممنون از اینکه یاد اوری کردی
اتفاقا" بحث سر خوردن گوشته از نوع اسبیش

اگه می شه بحث کرد پس بهتره بگم که خوردن گوشت از هر نوعش ایراد داره چون انسان موجودی گیاهخواره....
حالا قرار باشه اسبی که یه عمر به انسان خدمت کرده رو به این دلیل که دیگه فقط برای انسان کارایی نداره رو بکشن و از گوشتش استفاده کنن دیگه نهایت بی انصافیه
هر موجودی حق زندگی داره چه به درد انسان بخوره چه نخوره!!!