کهکشان

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
مقام اول مادیان هاي 2 تا 4 سال و اسطوره زيبايي ماديان هاي کرد
نــــــــــام : کهکشان
پـــــــــــدر: آرانوس
مـــــــــادر: مرواريده
ســـــــــن: 4
مــالـــــک: آقای اصغر نصر
اســتــان: اصفهان

*برای تهیه عکس پیام خصوصی یا تماس بگیرید

پیوست ها

• Picture-1329.jpg
    Picture-1329.jpg
    25.4 کیلوبایت · بازدیدها: 148
  • Picture-1331.jpg
    Picture-1331.jpg
    19.6 کیلوبایت · بازدیدها: 67
  • Picture-1340.jpg
    Picture-1340.jpg
    23.4 کیلوبایت · بازدیدها: 119
  • Picture-1341.jpg
    Picture-1341.jpg
    23 کیلوبایت · بازدیدها: 116
  • Picture-1343.jpg
    Picture-1343.jpg
    17.6 کیلوبایت · بازدیدها: 64
  • Picture-1357.jpg
    Picture-1357.jpg
    22.9 کیلوبایت · بازدیدها: 126

امید زمانی

Active member
مادیان کهکشان از نریان پاشاخان کره نری زاییده ! کسی ندیدتش ؟ میگن خیلی ماله ! پاشاخان رو هم معرفی کنید لطفا !

reza

Member
امید زمانی گفت:
مادیان کهکشان از نریان پاشاخان کره نری زاییده ! کسی ندیدتش ؟ میگن خیلی ماله ! پاشاخان رو هم معرفی کنید لطفا !
بالاخره از كره كهكشان و مادرش مرواريده عكس گرفتم

reza

Member
اين هم عكس مادر كهكشان و نوه اش

پیوست ها

• MORVARID.jpg
    MORVARID.jpg
    130.6 کیلوبایت · بازدیدها: 72
  • MORVARID.jpg
    MORVARID.jpg
    130.6 کیلوبایت · بازدیدها: 49

reza

Member
اين هم يادگار پاشا خان

پیوست ها

• YADGAR.jpg
    YADGAR.jpg
    161.5 کیلوبایت · بازدیدها: 53
  • YADGAR.jpg
    YADGAR.jpg
    161.5 کیلوبایت · بازدیدها: 17

reza

Member
اينم يادگار - كره پاشا خان

پیوست ها

• YADEGAR1.jpg
    YADEGAR1.jpg
    123.7 کیلوبایت · بازدیدها: 28
  • YADEGAR11.jpg
    YADEGAR11.jpg
    120 کیلوبایت · بازدیدها: 12

srafil

Member
کپل و اتصال سر به تنه و سر وکلا تناسب این مادیان حرف نداره و تیپ کردی درجه 1 هم داره

srafil

Member
در مورد بزرگ بودن گوشها باید عرض کنم کاملا درست میفرمائید ولی همونطور کخ میبینید سر این مادیان کردیه اکثر رفلکسهای کرد رو داره به انضمام این عیب که در مقابل محاسنش چیزی نیست البته این نظر بنده حقیره تا نظر شما و بقیه اساتید چی باشه
درسته جناب اسرافيل همه چيزخوبه ولی به نظرمن يه خورده گوشهابزرگه لطفا راهنمايی کنيد؟

گوش بلند عیب محسوب نمیشه( در این نژاد) اندازه گوش و استانداردش بیشتر در مباحث زیبایی اسب عرب مطرح هست. تجربه شخصی اندک من در اسب اینه که گوش درازا گاها پرخونتر هم هستن. اونچه که از نظر من عیبه " شُل گوش " بودنه اسب باید هم در اصطبل و خصوصا هنگام حرکت، گوش رو به جلو و شق و رق داشته باشه(امیدوارم منظور خودم رو رسونده باشم)

گوش بلند عیب محسوب نمیشه( در این نژاد) اندازه گوش و استانداردش بیشتر در مباحث زیبایی اسب عرب مطرح هست. تجربه شخصی اندک من در اسب اینه که گوش درازا گاها پرخونتر هم هستن. اونچه که از نظر من عیبه " شُل گوش " بودنه اسب باید هم در اصطبل و خصوصا هنگام حرکت، گوش رو به جلو و شق و رق داشته باشه(امیدوارم منظور خودم رو رسونده باشم)
بله جناب شکری منظورخودتون رو رسونديد.ممنون، درسته که ملاک نيست ولی رخ روزيباترنشون ميده نبايدما دراين نژاد هم فقط دنبال معراج اسب وپرخونی باشيم چراکه دراين نژادهم فراوان اسبهايی هستن که زيبايی اسب عرب روهم پشت سرميگذارن وچه بهترکه بادرهم آميختن چنين اسبهای کردوزيبا بااسبهای پرخون وسرودم گيرتوليدات زيباتری داشته باشيم که يکی ازراهای جذب علاقمندان به اسب کردزيبايی های اين اسب روچه ازلحاظ سواری وچه ازلحاظ فنوتيپی نشون دادنه.البته که اسبی که گوشهای خوابيده ياافتاده داشته باشه به نظرمن هم اشکال بزرگيه.ولی درآخرباورکنيدکه من اين ماديون روخيلی خيلی دوست دارم.

شکاری هستم جناب رستگار
بستگی داره به تعریفمون از زیبایی و اینکه در هر نژاد زیبایی رو در چه چیزی ببینیم(مثلا ترکمن گردن بلند و لاغر دوست داره ما دوستداران اسب کرد گردن ستبر). به شخصه زیاد مقایسه زیبایی عرب با کرد رو نمیپسندم .
به نظر منم مادیون درجه یکی هست

شکاری هستم جناب رستگار
بستگی داره به تعریفمون از زیبایی و اینکه در هر نژاد زیبایی رو در چه چیزی ببینیم(مثلا ترکمن گردن بلند و لاغر دوست داره ما دوستداران اسب کرد گردن ستبر). به شخصه زیاد مقایسه زیبایی عرب با کرد رو نمیپسندم .
به نظر منم مادیون درجه یکی هست
جناب شکاری آیافقط گردن ستبرملاکه؟پس سايزسر،گوشها،محل رويش دم،کپل گرد،دست وپای کوتاه و.... روشمادرموقع خريديا نظردادن درنظرميگيريد.

نه قربان نوشتم که به عنوان "مثال" ( کلمه مثلا به کار بردم تو جمله) قطعا ملاک زیاده اول از همه هم نجابت و سلامت اسبه. من خواستم بگم که نوع نگاه و سلیقه متفاوته و هر نژاد یک نوع زیبایی خاص داره. برای مثال گردن ترکمن و کرد رو گفتم. گردنی که برای ترکمن قشنگه و میپسندن برای کرد خوب نیس و برعکس.
همه ی فاکتور هایی که شما نام بردین بسیار مهم هستن. من بخوام اسب بخرم روی کپل و دمگیری بیشتر از بقیه فاکتورهای مهم حساسم

بالا