کولاک کرد

کولاک
جنس:نریان
مالک:هادی رستگار
محل نگهداری:کردستان-شهرستان بیجار
نریان بسیار پر خون و بازیکن

دانلود کلیپ ==>: دیدن کلیپ ==>:

[h=1]کولاک کرد[/h]
برای دانلود و یا دیدن کلیپ روی عکس ها کلیک کنید.

زمان :1.30
حجم : MB 6.04
پسوند فایل : MP4

(این کلیپ رو آقای Hesam mehrabani زحمتشو کشیدند.)

دوست گرامی من با افتخارعضو اين سايت شده ام که ازتجربيات بزرگوارانی چون شما استفاده کنم وهميشه منتظرراهنماييهای شما هستم.ولی خدا شاهده اسبداران اين شهرستان عشق بازی ميکنند نه سود جويی بيشتراوقات حتی مايه خريد اسبها رانيزدرنمياورند.دراينجا بايد ازآقای حسام مهربانی يکی ازاسبداران وعلاقمندان اسب بيجارتشکرکنم که با تلاشهای خود به معرفی اسبهای بيجاردراين سايت ميکند.درآخرتصويريک ماديونی رو براتون ميذارم که به علت مشکلات مالی مجبوربه فروش اون با ضررچند ميليونی شدم.پس ببينيد عشق بازيم نه دلال وسودجو

s.parizimanesh

Active member
دوست گرامی من با افتخارعضو اين سايت شده ام که ازتجربيات بزرگوارانی چون شما استفاده کنم وهميشه منتظرراهنماييهای شما هستم.ولی خدا شاهده اسبداران اين شهرستان عشق بازی ميکنند نه سود جويی بيشتراوقات حتی مايه خريد اسبها رانيزدرنمياورند.دراينجا بايد ازآقای حسام مهربانی يکی ازاسبداران وعلاقمندان اسب بيجارتشکرکنم که با تلاشهای خود به معرفی اسبهای بيجاردراين سايت ميکند.درآخرتصويريک ماديونی رو براتون ميذارم که به علت مشکلات مالی مجبوربه فروش اون با ضررچند ميليونی شدم.پس ببينيد عشق بازيم نه دلال وسودجو
براتون موفقییت روز افزون را ارزومندم
منظور بنده از افرا سودجو کسانی بودند که سالهی پیش این تیره از اسبان خالص ایران را به پول عوض کردن وباعث به خطر افتادن نسل این اسبها در منطقه شدن خودتون که میدوند کم هم نبودند
منظورم شما نبودید اینطور که معلومه شما شخص دلسوزی هستید تعصب بنده هم روی اسبان کرد تنها نیست همه اسبان ایرانی
خودم هم عاشق کرد.عرب.درهشور ایرانم به حمدالله دوتاش را دارم درهشور را هم باید تهیه کنم

خواهش ميکنم نه من اينطور بد برداشت نکردم بله توشهرستان ما هم کم ازاين افراد نداريم.منم اميدوارم خوبشو گير بيارين وازش نسلکشی کنين .با آرزوی موفقيت روز افزون برای شما.اميدوارم ازجوابای بی پرده حقيرناراحت نشده باشين و به بزرگواری خودتون ببخشيد.

بالا