کولاک کرد

srafil

Member
اقای رستگار تبریک میگم اسب بسیار عالی و سواری داری هستش مبارکتون باشه

آقا پيشکش متعلق به خودتونه ،ممنون ازلطف شما البته اين اسب روحدوديک ماهی ميشه خريدم مال عشايربود وضعيت بدنی خوبی نداشت انشااله حدوديک ماه ديگه عکسای بهتروسواری عالی تر،روتوسايت ميزارم.ديروزکه سوارشدم باسواری توی فيلم زمين تاآسمون فرق کرده باورکنيدمسيرهفتصدمتری جاده آسفالته تااصطبلوتوی بيست وپنج دقيقه اومد.

اسرافيل جان اين اسب شباهت زيادی به شوان داره تاجايی که اگه نشونای پاهاش نبودبعضی ها اونواشتباهی ميگيرن.فقط دم گيريش بهتره البته من که غرورجوونيای شوان رونديدم مطمئنا شوان هفت هشت سالگی رؤيايی بوده چون بااين سنش زيرسوارکه ميره هرکسي روعاشق اسب ميکنه.منم روی علاقه ای که به شوان داشتم بامشورت آقای حيدرنيا شبيه ترينشوخريدم.

srafil

Member
امیدوارم خدا براتون نگرش داره و خیرو برکت داشته باشه واقعا زیباست من که عاشقش شدم:winksmiley02:

فيلمشو ديدم سواريش جاي كار داشت مباركتون باشه خيلي زيبا است
ممنون ازلطف شما پيشکشه .آره سواريشم کامله فقط چون ضعِيف بوداصلاواسش فشارنياورديم حتی اجازه نداديم که گرم بشه وعرق کنه((اسب کردموقعی که موتورش گرم بشه سواريشونشون ميده))چون توقرنطينه بودبه اسراردوستان آورديم بيرون وگرنه به نظرمن 20درصدتوانائيشم حتی واسه ماتاروزقبل نشون نداده بود.انشااله اگه قسمت بشه بعدافيلمای عاليشوميزارم توسايت

hashemlo

Member
اسرافيل جان اين اسب شباهت زيادی به شوان داره تاجايی که اگه نشونای پاهاش نبودبعضی ها اونواشتباهی ميگيرن.فقط دم گيريش بهتره البته من که غرورجوونيای شوان رونديدم مطمئنا شوان هفت هشت سالگی رؤيايی بوده چون بااين سنش زيرسوارکه ميره هرکسي روعاشق اسب ميکنه.منم روی علاقه ای که به شوان داشتم بامشورت آقای حيدرنيا شبيه ترينشوخريدم.
خيرشو ببينيد اميدوارم لحظات خوب و كره هاي خوبي توليد كنه ما هم شاهد پيشرفت بيشتر در شهرمان باشيم .

[video]<iframe src="http://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/a6C9q/vt/frame" allowFullScreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true" height="360" width="640" ></iframe>[/video]

hashemlo

Member
هادي جان نزديك ما بودي نگفتي بيايم اسبت را ببينيم دوست داشتم اسب زيبا و خوش حركتت را ببينم

هادي جان نزديك ما بودي نگفتي بيايم اسبت را ببينيم دوست داشتم اسب زيبا و خوش حركتت را ببينم
مهندس جان ازترس بسته شدن راه روستا توزمستون اين چندماهه انتقالشون دادم بيجاربله نزديک اصطبل اسبای شماست جاشون زياد خوب نيست ولی ازروی اجبار مجبوربودم بسنده کنم .آقا هرموقعی که شما امرکنيدمادرخدمتيم.

به به اسب خوبیه هادی جان خیرشو ببینی
ممنون جناب اسرافيل البته فعلاخيلی مونده تاسروگردن رونشون بده البته زيرسوارهمه روپرنشون ميده.ولی به اميدخداميخوام اول گوشت خودشوبگيره بعدفيلم سواريشوميزارم تادوستان نظربدن.يه دوتاعکس ديگه هست اونم ميزارم.

هادی جان عکس زیر زین
چشم جناب اسرافيل،چون خودم عکاسی رودرحدمبتدی ميدونم منتظريکی ازرفقا هستم که عکاس خوبيه وبيادچندتاعکس درشأن واندازه های اين اسب بگيره،درضمن چون اينجازمين وزمان گل آلود واسب واسه سواری مجبوره توبيست تاسی سانتيمترگل جست وخيزکنه وهمه جاده های مالروهم سنگلاخی هستش، منتظرم يه خورده زمين خشک بشه بعدسواری کنيم .

بالا