گلابتون (ساروخ الشمس*شراره)

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
...(...*...)

سر زیبا و متناسبی داره
بین کره های بدنیا آمده در ایران سر ها اکثرا دراز هستند ولی این جمع و جور و نقلی

پیوست ها

• 25.jpg
    25.jpg
    27.1 کیلوبایت · بازدیدها: 29

khosro.a

Member
یعنی کره وارداتی هست؟ مارش وارد شده و اینجا بدنیا امده؟

به احتمال زیاد یا تو شکم مادرش وارد شده یا مادرشو خالی وارد کردن و اینجا از یه سیلمی وارداتی کشیدنش. بازم نمیشه صد در صد گفت ولی بعید میدونم خون ایرانی داشته باشه. هیچ اطلاعی ازش نداری؟

ایمان

Active member
امیرحسین ثریا کهر اشرف نیست ؟
گفتتی تهران بود بردنش خوزستان ؟
دیشب تاپیکشو زدم

♘امیرحسین♞

به احتمال زیاد یا تو شکم مادرش وارد شده یا مادرشو خالی وارد کردن و اینجا از یه سیلمی وارداتی کشیدنش. بازم نمیشه صد در صد گفت ولی بعید میدونم خون ایرانی داشته باشه. هیچ اطلاعی ازش نداری؟

بنظرتون سیلمی داریم که بتونه انقدر تغییرات بده؟!!

ایمان

Active member
کجاست ؟ مادرشم اونجا بود ؟
از مادرش عکس بذار شاید شناخیتم و اطلاعات بدست اومد

khosro.a

Member
بنظرتون سیلمی داریم که بتونه انقدر تغییرات بده؟!!

خداییش مبارک خوب اصلاح میکنه. همین حرف خودتونو که اگه موقع وارد کردن مبارک چندتا مادییون مصری هم وارد میشد الان وضعیت اسبداریمون این نبودو قبول دارم. تو باشگاه ما یکی از دوستان یه مادیون کره al lahab وارد کرده که این مادیون خیلی زیباست و وقتی اومد باشگاه ما 9 ماهه از al rayan آبستن بود بعد 2 ماه که کره بدنیا اومد اصلا انتظار همچین کره ای رو نداشتیم. کرش اصلا خوب نشده یعنی یقینا" میتونم بگم که خیلی از کره هایی که مبارک با خون خالصا داده از این کره بهترن و اطمینان دارم که اگه همین مادیونو با مبارک میکشیدن یه کره خیلی عالی میداد ولی حیف که امسال با bs diabbolo کشیدنش!!

♘امیرحسین♞

خداییش مبارک خوب اصلاح میکنه. همین حرف خودتونو که اگه موقع وارد کردن مبارک چندتا مادییون مصری هم وارد میشد الان وضعیت اسبداریمون این نبودو قبول دارم. تو باشگاه ما یکی از دوستان یه مادیون کره al lahab وارد کرده که این مادیون خیلی زیباست و وقتی اومد باشگاه ما 9 ماهه از al rayan آبستن بود بعد 2 ماه که کره بدنیا اومد اصلا انتظار همچین کره ای رو نداشتیم. کرش اصلا خوب نشده یعنی یقینا" میتونم بگم که خیلی از کره هایی که مبارک با خون خالصا داده از این کره بهترن و اطمینان دارم که اگه همین مادیونو با مبارک میکشیدن یه کره خیلی عالی میداد ولی حیف که امسال با bs diabbolo کشیدنش!!

تیپ صورت کره های مبارک کشیده تره. این خیلی جمع و کوچکه

من نگفتم مبارک بده, ولی بجای وقت گذاشتن و اصلاح نژاد خالصا با مبارک و خارجیای دیگه؛ میشه با قیمتای کمتر از مادیون داخل ایران, مادیون مصری وارد کرد و باهاش مصری تولید کرد. با تولید از هر خالص یا یک نسل خارجی وقت تلف میشه فقط چون نه به مصری میرسه نه خالص.

khosro.a

Member
تیپ صورت کره های مبارک کشیده تره. این خیلی جمع و کوچکه

من نگفتم مبارک بده, ولی بجای وقت گذاشتن و اصلاح نژاد خالصا با مبارک و خارجیای دیگه؛ میشه با قیمتای کمتر از مادیون داخل ایران, مادیون مصری وارد کرد و باهاش مصری تولید کرد. با تولید از هر خالص یا یک نسل خارجی وقت تلف میشه فقط چون نه به مصری میرسه نه خالص.

شاید مادرش خارجی بوده. من که تا حالا کره مبارک با مادیونای خارجی ندیدم که ببینم با خارجیا صورتو چطور میده. اون صورتای درازی که ما دیدیم با ایرانیا بوده. شایدم کره اصلا ربطی به مبارک نداشته باشه. با بقیه حرفاتم کاملا" موافقم.

ایمان

Active member
امیرحسین باید بگه که میگه خبر ندارم !
اقا عکس رو از کی گرفتی ؟ اسم مالکشم نمیدونی ؟ یا کجاست ؟

بالا