گیتا (کهکشان * صباح)

فتبارک الله احسن الخالقین
ماشاا... خیلی زیباست
سهراب جان مبارکت باشه خیرش رو ببینی

یکی از نقص های کهکشان داشتن کپل بلند و گودی کمر ومشکل در اندمهای حرکتی پا می باشد که این مشکل را به کره هایش
انتقال می دهد از جمله( دماوند) انشا ا... کره ی شما آقا سهراب از این دسته مستثنا باشد ولی ماشا ا... از لحاظ سر و گردن تکه
تبریک می گم

ایمان

Active member
صباح مادر گیتا فامیل نزدیک نزدیک عاصفه ابادان مادر زمزمه و رعد سزار میشه
صباح شجره خوبی داره دختر رو با پدر کشیدن صباح رو داده

sohrab

Active member
یکی از نقص های کهکشان داشتن کپل بلند و گودی کمر ومشکل در اندمهای حرکتی پا می باشد که این مشکل را به کره هایش
انتقال می دهد از جمله( دماوند)
این که شد سه مشکل!:dodgy:
میشه بیشتر توضیح بدین در مورد این مشکلات؟

سهراب اون حرکت عبیان رو داره که همیشه ازش میگی ؟
حرکتش بد نیست . انتظار زیادی ازش ندارم فعلا. من اگر در مورد حرکت عبیان گفتم نقل قول بوده. وگر نه خیلی اسبهای غیر عبیه هستند که حرکت بهتری دارند. کلا خصوصیاتی که از تیره ها گفته میشه رو امروز نباید خیلی جدی گرفت ( به یاد آقای رضا ابراهیمی افتادم که توی مسابقه زیبایی مدام اظهار تعجب میکرد که چرا حمدانی مقام گرفته و صگلاوی نه! )

میشه بیشتر توضیح بدین در مورد این مشکلات؟[/quote]
کهکشان و دماوند و غرور دماوند هر سه از در بین خط خونی حداد در بین عموم از بهترینها یاد میشوند.

که به نظر من هر سه دارای کپل های بلند کمر گود و پا های بلندتر از دستها که موجب ایجاد مشکل در اندام حرکتی به خصوص پا میشود.
وخود کهکشان هم این خصوصیت را به تعدادی از کره هایی که دیدم انتقال داده.

توی عکس هم مشخصه.

پیوست ها

• DSC00837%20copy.jpg
    DSC00837%20copy.jpg
    12.5 کیلوبایت · بازدیدها: 254
  • IMG_0166.jpg
    IMG_0166.jpg
    14.8 کیلوبایت · بازدیدها: 260
  • persian-horse-9-2.jpg
    persian-horse-9-2.jpg
    33.9 کیلوبایت · بازدیدها: 50

sohrab

Active member
کهکشان و دماوند و غرور دماوند هر سه از در بین خط خونی حداد در بین عموم از بهترینها یاد میشوند.

که به نظر من هر سه دارای کپل های بلند کمر گود و پا های بلندتر از دستها که موجب ایجاد مشکل در اندام حرکتی به خصوص پا میشود.
وخود کهکشان هم این خصوصیت را به تعدادی از کره هایی که دیدم انتقال داده.

توی عکس هم مشخصه.

یک بلندی کپل هست که در اثر بلند بودن قلم پاها ایجاد میشه و به هیچ وجه خطای قابل چشم پوشی نیست چون علاوه بر اینکه تناسب و زیبایی اسب را به هم میزنه با اعمال بار اضافی روی دستها قابلیت ورزشی اسب رو هم تحت تاثیر میگذاره. بنظر من مشکل کهکشان تیز (زاویه دار) بودن کپل هست. ارتفاع بلند ترین نقطه کپل تا زمانی که از ارتفاع جدوگاه تجاوز نکنه خطا محسوب نمیشه.
این از نظر استاندارد های تعریف شده بود وگرنه طبیعیه که تولید کننده ها سلایق متفاوت داشته باشند

بالا