گیشنیز بیرگان ( برفین * شرر )

asafari

Member
یعنی از یکسری از این وارداتیهای جدید خوشگلتره و تیره اش خرسان میر هم تیره گشنیز هست و مادرش خوشگلترین دختر مبارک بوده باباش هم نیاز به تعریف نداره بمب انرژی و خوشگله تازه همچین کششی که linebreed از طرف پدری و مادری میشه یعنی هر دو نوه مبارک هستن و کره حاصل از این کشش میوه واقعی هم این تیره دو سر خرسان میشه بعلاوه مبارک.الان این سیلمی هایی که وارد میشه بیشتر اسم هستن وگرنه اسبیتی از نظر زیبایی و حرکت ندارند معجون تمام خطها +.... در صورتیکه با همین نوه نتیجه های مبارک میشه کره های تکی تولید کرد.این کشش انگار خواهر برادر را داری میکشی ولی در حقیقت اینطور نیست و ایرادات inbreed کامل را ندارد.

توی این عکسها خوشگلتر هم شده ماشالاه خدا براتون حفظش کنه حسابی مراقبش باشین.با قاصدک دانیالی بکشینش کرهاش عالی میشه خودمم مشتریش هستم.

مرسی ، اما ما یه عهد نامه توی خانوادمون امضا کردیم ک نسل مروارید(حنین و غزاله ۲ ) رو هیچوقت تا زمانی که به پول احتیاج جدی نداشته باشیم نفروشیم

ashkann.m

Member
مهرزاد خان قصد کشش این مادیون رو داری؟؟اگه داری به نظر من یا از شارد اسکیپ بکش یافرر البته نظره ها

مهرزاد خان قصد کشش این مادیون رو داری؟؟اگه داری به نظر من یا از شارد اسکیپ بکش یافرر البته نظره ها

خودش رو میخوام سواری کنم و برا کورس ببرم ، اما مادرشو از شارد میکشم ، برای خودشم اگر موفق شدم مالکین فرر رو راضی کنم ، ک خوبه اگر هم نه ، از سیف ال ریّان میکشم

asafari

Member
ببخشید اشتباه لپی شد نمیدونم چرا در انجمن قاصدک دانیالی را نریان معرفی کردن اشتباه به من معرفی شده بود در هر صورت منظورم نوه های خرسان میر مبارک بود.سیف الریان هم عالی هست و خالص مصری واقعا سیلمی خوبی هست .امیدوارم این مادیان هر سال تولیدات بهتری نزد خانواده محترم بیرگانی داشته باشد.

بالا