Ansata nile echo

Ahoura

Member
Ansata nile echo (Ansata Hejazi & Ansata white nile)e
فکر کنم ساجم النصر کره این باشه.:eek:hno-smiley02:

Ahoura

Member
................................pictures​

پیوست ها

• AnsataNileEcho.jpg
    AnsataNileEcho.jpg
    59 کیلوبایت · بازدیدها: 13
  • AnsataNileEcho1.jpg
    AnsataNileEcho1.jpg
    36.2 کیلوبایت · بازدیدها: 13
  • AnsataNileEcho2.jpg
    AnsataNileEcho2.jpg
    68.3 کیلوبایت · بازدیدها: 14
  • AnsataNileEcho3.jpg
    AnsataNileEcho3.jpg
    54.5 کیلوبایت · بازدیدها: 11
  • nileecho_s.jpg
    nileecho_s.jpg
    39 کیلوبایت · بازدیدها: 11

Ahoura

Member
چرا اسب هایی مثل این رو نمیارن و میرن امثال قجری رو میارن که یه کره قهرمان نداره؟؟؟؟؟؟؟

سنا

Active member
چون افرادي كه اسب وارد ميكنن سرمايه داران ناآگاه از صنعت اسب هستن

Ahoura

Member
البته نه همشون!!!!!!!!!!
اونایی که کره نریون میخرن به تولیدات خوب امید دارن:winksmiley02:

Farib

Member
Ahoura جان نميتونن بيارن چون همچين اسبهاي را به ما نميفروشند.
سلام . اولا ghajary یه اسب خیلی خوبه که همه جای دنیا میشناسنش. شما به چه علت میگین چرا میارنش ؟
خط خونیش عالیه . ازاز بهرین کره های نر خیدار هم هست . جایزه های خیلی خوبیم گرفته .
در این که با ansata nile echo تفاوت داره هیچ بحثی نیست ولی کدوم یکی از شما 1 ملیون دلار داره که اسب بخره ؟ قیمت nile echo خیلی بیشتر از 1 ملیون دلاره . تازه همین nile echo هم کلی نقص داره که خیلی ها نمیپسندنش.
nile echo بیشتر پیش کسایی طرفدار داره که خالص مصری بازن . کمتر بصورت Egyptian sire ازش استفاده میشه. ساجم الناصر رو که به اشتباه ساجم النصر معرفی کردین اسب خیلی خوب و خالص مصریه که اسم این پدر رو تو شجره داره. و از مادر برادر shagran al nasser که اسب زیباببه و پدرش ansata selman هست . ولی به نظر من با این پولایی که ما خرج میکنیم ghajary خرید خیلی خوبیه . مطمینا بیشتر خرج کنیم بیشتر هم گیرمون میاد.
هرکی خواست به همه مردم ایران لطف کنه و بالای 1 ملیون دلار خرید کنه مطمینا نیاز چند سال تولیدات ایران رو بر طرف کرده.

Ahoura

Member
سلام . اولا ghajary یه اسب خیلی خوبه که همه جای دنیا میشناسنش. شما به چه علت میگین چرا میارنش ؟
تازه همین nile echo هم کلی نقص داره که خیلی ها نمیپسندنش.
ساجم الناصر رو که به اشتباه ساجم النصر معرفی کردین اسب خیلی خوب و خالص مصریه که اسم این پدر رو تو شجره داره. و از مادر برادر shagran al nasser که اسب زیباببه و پدرش ansata selman هست . ولی به نظر من با این پولایی که ما خرج میکنیم ghajary خرید خیلی خوبیه . مطمینا بیشتر خرج کنیم بیشتر هم گیرمون میاد.

و علیکم. چون تا حالا یه کره خوب نداده کسی ازش تولید نمیکنه و اونام انداختنش به ما.
شما نقص های nile echo رو بگید ما هم بدونیم.
درستش ساجم النصر هست. مجله رو ببینید.
سعی میکنم به زودی Shagran رو هم معرفی کنم.
قجری زیباست ولی تا به حال یه کره قهرمان نداره.:smilingsmiley:

Farib

Member
شما پول بدید من براتون میخرم.:blushsmiley:
کاش خودتونو معرفی کنین تا بیشتر با هم اشنا بشیم.
در مورد ghajary حرفی که چند بار گفتم رو تکرار میکنم. ما از داوران مسابقات بین المللی مثل tulip cup. A championship که بیشتر در مورد اسب نمیدونیم.
در مورد sajem al nasser اگه تو مجله هم زده اشتباهه .
اسم مادر این اسب dana al nasser هست که متعلق به alnasser stud هست . برادرشم shagran alnasser . مگه اینکه مالک اسب اقای اعظمی اسم اسب رو عوض کرده باشن که با توجه به اینکه ایشون متلعن این اسم نشون دمنده تولید کننده اسبه بعید میدونم.
اقای اعظمی از دوستان خیلی خوب من و کاملا اشنا به اسب عرب هستن که اسب های خوبی در ایران و خارج از ایران دارن.
ansata nile echo رو دیدم . فوق العاده زیباست و ابهت یه اسب عرب رو در عین زیبایی داره ولی به علت هم خونی های بیش از حد در چند نسل مشکلاتی هم داره که اصلا مثری نیست و انتقال نمی ده. یکی از بهتزین سیلمی های خالص مصری هم هست ولی دلیل بر اون نیست مه هر چی تولید کرد بهترین باشه. قیمت کشش پارسالش 2.500 eu در یه private traety اعلام شد .
راستی من پول داشته باشم نیازی به کسی ندارم که برام اسب بخره. ولی مطمینا اگه خودتونو بیشتر معرفی کنین برای خرید موارد مورد نظرم باهاتون مشورت میکنم. کما اینکه با اقای اعظمی که مالک sajem al nasser هست و کامیاب که از دوستای خوبمه هم مشورت میکنم .

Farib

Member
راستی چیزایی که در مورد nile echo میگم از قول خالص مصری بازای بزرگ دنیاست . مثل مدیر pyramid society و مالک مزرعه talaria و مالک مزرعه eltayebe که به نظر همشون nile سیلمیه فوق العاده ایه . و در مورد ghajary هم خیلی از عرب بازای دنیا دوسش دارن خیلی هام نه. مهم اینه که اون موقع که خربدن از من و شما نپرسیدن و ایشالا تا اخره هفته برسه و بیشتر ببینیمش .

Ahoura

Member
من میگم کره خوب نداده شما میگید خوشگله!!!!!!!!!!!:wacsmiley:
یعنی آقای اعظمی اسم اسبشون رو هم نمیدونند!!!!!!!!!!!:eek:hno-smiley02:
nile echo که همخونی نداره. شجرش رو ببین.
من شما رو نگفتم براتون اسب بخرم!!!!
اسم من سیاوشه و اسبی هم ندارم.
قجری هم اسب زیباییه:rolleyessmileyanim:

Soroush.A

Member
Farib جان درست میگن ساجم الناصر هست جناب اهورا اگه مطمۀن نیستید نظر ندید.
فریب جان از راهنمایی ممنون.

Farib

Member
farib جان درست میگن ساجم الناصر هست جناب اهورا اگه مطمۀن نیستید نظر ندید.
فریب جان از راهنمایی ممنون.
سلام سروش جان. مرسي از لطفتون . ايشالاكه ماديون زيباتون هم كه از اين اسب زيباي اواتارت پره هم به سلامت زايمان كنه و هر روز شاهد پيشرفتتون باشيم تا جواب زحمت هاي پدرتون رو هم يگيرين .

ایمان

Active member
آقا سروش چی وارد کردین ؟
معرفی کنید
فریبرز کرمانشاه سعید برومند مالک پارتیزان میگفتش اسبی رو به قیمت یک میلیارد و دویست میلیون تومن وارد کردن !!!!
خبر داری ؟ نکنه منظورش قجری بوده ؟

بالا