Ansata nile echo

Ahoura

Member
سلام بچه ها. به من حق بدید اشتباه کنم اخه تو مجله ساجم النصر معرفی شده.
شما پسر اقای اعظمی هستید؟

Farib

Member
آقا سروش چی وارد کردین ؟
معرفی کنید
فریبرز کرمانشاه سعید برومند مالک پارتیزان میگفتش اسبی رو به قیمت یک میلیارد و دویست میلیون تومن وارد کردن !!!!
خبر داری ؟ نکنه منظورش قجری بوده ؟
نه تا حالا بالاترین قیمت واردات jj estrella بوده. قیمت ghajary هم مطمینا با توجه به قیمت هایی که از اسبهای هم وزنش دارم و اطلاهاتی که از frank spoenle دارم کمتر از یک دهم این پوله . با 1 میلیارد تومن میشه سیلمی درجه 2 دنیا وارد کرد. که تولیدش در کل دنیا مطرح باشه. سیلمی های درجه یک هم قیمت هاشون قطعی نیست و معیاری نداره.

ایمان

Active member
چی میشد به جای اینکه اسبهای درجه 3و4 را بیارن ایران چند نفر با هم شریک بشن یه اسب درجه 1یا 2خوب بگیرن بیارن
که حداقل بشه به تولیداتش امید داشت
این مادیانه که سروش وارد کرده اسم چیه ؟ کره کیه ؟
اسب اواتارش کدام اسبه ؟ که میگی مادیانش ازش پره

Soroush.A

Member
چی میشد به جای اینکه اسبهای درجه 3و4 را بیارن ایران چند نفر با هم شریک بشن یه اسب درجه 1یا 2خوب بگیرن بیارن
که حداقل بشه به تولیداتش امید داشت
این مادیانه که سروش وارد کرده اسم چیه ؟ کره کیه ؟
اسب اواتارش کدام اسبه ؟ که میگی مادیانش ازش پره
سلام
کرهRSD Dark Victory
عکس آواتار DA Valentino

Farib

Member
نه تا حالا بالاترین قیمت واردات jj estrella بوده. قیمت ghajary هم مطمینا با توجه به قیمت هایی که از اسبهای هم وزنش دارم و اطلاهاتی که از frank spoenle دارم کمتر از یک دهم این پوله . با 1 میلیارد تومن میشه سیلمی درجه 2 دنیا وارد کرد. که تولیدش در کل دنیا مطرح باشه. سیلمی های درجه یک هم قیمت هاشون قطعی نیست و معیاری نداره.

بازم این خبر 1 ملیون و 200 هزار دلاری رو شنیدم . اقای ضیایی یه مادیون جدید خریدن ولی قیمتش رو سروش باید تحقیق کنه. واقعا بعید میدونم تو این رنج قیمت خرید شده باشه.

پیوست ها

• chianti2.jpg
    chianti2.jpg
    72.9 کیلوبایت · بازدیدها: 90
منم همینا رو شنیدم آقای صنعتی درست میگن به نظر من اسبای یک میلیون دلار که به ایرانیها نمیدن در مورد قیمت این اسبا هم همون قضیه یک کلاغ چهل کلاغه ... اون دبی پاشا که 70 میلیون تومن هم نمیرزه با اون چیزی که من از نزدیک دیدم از این اسب به نظرم اسب وارد نکنن خیلی بهتره لااقل انقد آبروریزی نمیشه .... :winksmiley02::winksmiley02:

hassan3034

Member
این شایعه ها چی هستن؟ 1 میلیون و 20 هزار دلار هنوز خیلی پوله !!!!!!!!!!!!!!!!! چرا اینقدر این وارد کننده ها دروغ میگن؟ تو امریکا جایزه ی قهرمان کشوری اسکات دیل بیش از 50 هزار دلار نیست!!!! حالا رو چه حسابی قجری و مجری اینقدر بیرزه خدامیدونه!!!دوستان تو اروپا به علت تولید زیاد و رقابت قیمت ها به این زیادی هم نیست. هزینه ی کشش انزو که قهرمان امریکاس و پسر مگنوم سایکی هستش 4000 هزار دلاره. من زنگ زدم انزو ال تی دی سوال کردم راجع به تخفیف گفتن 25 درصد تخفیف میدن. البته من مادیان ندارمو صرف کنجکاوی زنگ زدم. کره هایی هم که خودشون از انزو و مادیان های خوب و زیباشون برا فروش دارن از 6 هزار دلار تا 30 هزار تا قیمت داشتند. بعضیشون هم yearling champion or reserve yearling champion بودند . انزو رو نمیفروشن . اما عربهای خلیج خیلی اسب های قهرمان از امریکا بردن به قیمت های 200 هزار 100 هزار تا 1 میلیون دلار .که البته چون عرب هستند و این امریکایی ها میدونن اینا چقدر پول دارن به این نرخای نجومی میفروشن بهشون. حالا اینکه یه اسب کلاس 2 یا 3 جهانی که نایب قهرمان بلژیک یا ایتالیا یا یه کشور دیگه ی اوروپایی بوده چقدر بیرزه من نمیدونم اما میدونم که این کشورا کوچیکن و قهرمانی توشون به مراتب راحت تر از امریکاست و اینکه امریکا بیشترین و بهترین اسب های عرب را داره. حالا چرا ما اینقدر دوروغ میگیم یه اسب که وارد میکنیم خدا میدونه!!!!!!!!!! اصلا بیاین یه تاپیک واسه دروغ و شایعه ی قیمت ها بگذاریم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

khosro.a

Member
این عکس دو تا از کره های Da valentino. واقعا" بنظرتون سیلمی که قدرت تولید یه همچین کره ای رو داره به ما میفروشن؟!!!!!!!!!!!!

khosro.a

Member
...!!!

پیوست ها

• I%20M%20ALI%20-.jpg
    I%20M%20ALI%20-.jpg
    30.7 کیلوبایت · بازدیدها: 7
  • mi-grand-valentino.jpg
    mi-grand-valentino.jpg
    37.1 کیلوبایت · بازدیدها: 10
بالا