Dg amir sadun

khosro.a

Member
سیلمی وارداتی - تبریز

سیلمی وارداتی - تبریز
نام و شجره؟
عجب اسب زیبایی و کاملی بود.

khosro.a

Member
مالک: آقای سعید صدقی

پیوست ها

• IMG_0342.JPG
    IMG_0342.JPG
    766.9 کیلوبایت · بازدیدها: 49
  • IMG_0336.JPG
    IMG_0336.JPG
    775.9 کیلوبایت · بازدیدها: 51
  • IMG_0344.JPG
    IMG_0344.JPG
    745.1 کیلوبایت · بازدیدها: 77
  • IMG_0339.JPG
    IMG_0339.JPG
    755.2 کیلوبایت · بازدیدها: 46
هیچکدوم از عکسها از زاویه و فاصله مناسبی گرفته نشده توی این عکسها فقط آقای شایعی خوب دیده میشه
عکس بهتر بزارید

sajad

Member
پدر:psytadel
مادر:Lm sudunga( El prefecto X Spruce Tamin
متولد:2007
مالک:سعید صدیقی
محل نگهداری:تبریز
مقام:؟(دوستان اضافه کنند)
d_dg2.jpgdg1.jpgdg2.jpgdg3.jpgdg4.jpgdg26.jpgdg46.jpgDSC_0112-Sadoun.jpg

الان فکرکنم یزد باشه چون پارسال یزد دیدمش پیش اوستا علی .راستی کششی شده ازش یا فقط اوستا علی ازش کشش کرده ؟البته یه روایت هم میگن مال اوستا علیه اسب و تولیداتشم آقای صدیقی تو تبریز آب میکنن چون تویزدو شهرستانای دیگه تولیدای اوستا علی طالب نداره

سایه

Member
پشت کاملا صاف و کشیده شاید امتیاز بالایی تو زیبایی داشته باشه ولی شخصا این کمر صاف و کپل ضعیف رو نمی پسندم....سیلمی زیبائیست مبارک مالکش...

پشت کاملا صاف و کشیده شاید امتیاز بالایی تو زیبایی داشته باشه ولی شخصا این کمر صاف و کپل ضعیف رو نمی پسندم....سیلمی زیبائیست مبارک مالکش...
کمر صاف خوبه ولی کمربلندو هیشکی تو اسب عرب نمی پسنده هم کمر صاف وبلندی داره هم کپل ضعیفی داره.تو زیبائی هم هر کمر صافی نمره خوب نمیگیره

شنیدم کره امیر سودان از چیکیتا به دنیا اومده از دوستان تبریزی میتونن عکسی از کرش بذارن ببینیم

برادر لرد بی شاه و ال امین هست از طرف پدری..تو نمایشگاه اسب تهران عکاساش کنار حافظ تو غرفه اقای رفیعی بود که تبلیغ می کرد

من این اسب رو از نزدیک دیدم.کمرش خیلی بلنده و ضعفش توی همین کمر و کپلش بود.البته من چشمم دیدم ضعیفه و اگه اشتباه می کنم ببخشید.

بالا