Kanz albidayer

ما علاقه ای به اسب دکوری نداریم اسبی که شب وروز باید فقط بالا سرش باشی تا مبادا اتفاقی براش نیفته تازه از لذت سواریشم محرومی.

علاقه دارم حتی بیشتر از شما البته به خالص ایرانی با اون اسب هم میشه سواری کرد ولی نه تو دشت وبیابون.

حتما تا به حال مسابقات زیبایی ونحوه داوری وگروه بندی اسبها رو از نزدیک ندیدیت شاید سزار وپازن مرحوم .خالد خانو توحیدوپاسارگاردو....هم ندیده باشید دوست عزیز مرغ همسایه رو غاز نکن.

amirhosin

Member
من خودم طرفدارخالصم ولی بدم میادکسی این اسب های زیبا روباخالص مقایسه کنه.چون قابل مقایسه نیستن.

حتما تا به حال مسابقات زیبایی ونحوه داوری وگروه بندی اسبها رو از نزدیک ندیدیت شاید سزار وپازن مرحوم .خالد خانو توحیدوپاسارگاردو....هم ندیده باشید دوست عزیز مرغ همسایه رو غاز نکن.

جناب نقیب زده ، این کنز ال بدایر یکی از بهترین اسبهای خارج کشور هست ک مطمئنا زمانی ک به سنِّ تولید مثل برسه آماره کشش از خیلی سیلمیهای قدیمی هم بالا تر میره . من هم با حرف شما موافقم ک باید از اسبت لذت ببری و باهاش سواری داشت و صحرا و کوه بری اما این اسب هم میتونی باش زیبایی بری میتونی از در کنارش بودن و نگاه کردنش لذت ببری ، و البته خیلیها مثل شما اینرو نمیپسندند ، و خیلیها هم مس امیر حسین جان این مدل اسب هارو ترجیح میدند .

ashkann.m

Member
این اسب قرار بود با قیمت 50 میلیون وارد شه که آقایxکمتر می خواستش و پرید. به همین راحتی قهرمان جهان از دستمون پرید...البته خوب نیومد چون بعد از 7تا8ماه کولیک می کرد و میمرد

sajad

Member
آقا 100میلیون واسه ما
مطمئن باشید اگه این 50 میلیون باشه تا الان 10 باره به ایران وارد میشد.

این اسب قرار بود با قیمت 50 میلیون وارد شه که آقایxکمتر می خواستش و پرید. به همین راحتی قهرمان جهان از دستمون پرید...البته خوب نیومد چون بعد از 7تا8ماه کولیک می کرد و میمرد

همون اقای x زمانی که رفته معامله کنه این اسب رو باهام صحبت کرد و قیمت توافقی 450000 یورو بود که یهو دلار و یورو کشید بالا و 2 برابر شد و واسه همین دیگه کنسل شد

بالا