MERSAAL

ایمان

Active member
آقا امید من این عکسو به ایمیله آقا ایمان فرستادم واسه اینکه عجله داشت قرار نبود عکسو بزنه تو سایت ولی زد!!!!!!! :hmmsmiley02::winksmiley02:
بله !!:confused:
خودشما تو چت باکس نوشتید به میلتون میفرستم بزنید تو تاپیکش من نمیتونم عکس بذارم !!؟؟؟

بله !!:confused:
خودشما تو چت باکس نوشتید به میلتون میفرستم بزنید تو تاپیکش من نمیتونم عکس بذارم !!؟؟؟

من نگفتم عکسو بزنید :hmmsmiley02:حالا اشکال نداره عکسه جدید میگیرم بعد میزنم.
مرصال واسه مسابقه اهواز دسته مهرزاد بیرگانی هست:cool:

سلام دوستان متاسفانه مرصال به مسابقه نرسید درضمن مطمئن باشید مرصال از بهترین اسب های وارداتی هست و اولین کره ی مرصال با مادیون خودم به نام شرر(طغرل و مروارید) به دنیا میاد اواخر فروردین
من اولین کشش از مرصال رو گرفتم

bakhshi

Member
در مورد خط خونی مروان باید به چند نکته توجه کرد . 1 مروان تولیدات ممتاز بسیار کمی!! نسبت به پدرش غزل داشته (به قول اسب داران اروپا تولیداتش بیشتر شبیه بازی گل یا پوچ میمونه!) 2 ایا تولیدات ممتازش در دست تولید کنندگان خارجی فروشیست! 3 ایا دلال ها یا پرورش دهندگان ما توان خرید این کلاس از تولیدات اسب اصیل دارن:rolleyessmileyanim:!!!!!؟؟ بدون شرح..........!!! .

آره میشه خرید ولی آقایان دلال با قیمت 1000 دلار میخرن قیمت واقعی مرصال 20000 درهم امارات است هر درهم 300 تومان خودتان حساب کنید :mellowsmiley:

خب جناب عباسی ایا بقیه ی اسبای وارداتی خیلی گرون تر از مرصال هستن؟ البته به غیر از سراج و میسون که اسبای تاپی هستن

بالا