اسب

اسب سیلمی پرشی بلژین وارم بلاد دارکو Darco

اسب سیلمی پرشی بلژین وارم بلاد دارکو Darco

دارکو یک سیلمی افسانه ای بلژیکی Warmblood است که یکی از موفق ترین پدران پرش با اسب در تاریخ این ورزش به حساب می آید. دارکو که در سال 1980 متولد شد، با نام ثبت شده او لوگانو ون لا روشه است، قبل از تبدیل شدن به یک اسب سیلمی در پرورش تأثیرگذار، حرفه ای درخشان به عنوان یک ورزشکار داشت.

شجره دارکو شامل اجداد برجسته و رگه های خونی تأثیرگذار در نژاد بلژیکی Warmblood است. در اینجا یک نسخه ساده از شجره نامه او آمده است:

پدر: لوگانو I

پدر بزرگ: Der Löwe xx
مادربزرگ Adlerflut
مادر : اوکوچا

پدر بزرگ: Codex
مادربزرگ: کوتانوا
تحت هدایت سوارکار لودو فیلیپارتس، دارکو یک حرفه بسیار موفق در پرش نمایشی، رقابت در بالاترین سطح و کسب پیروزی های متعدد و مقام های برتر در مسابقات بین المللی داشت. او به خاطر قدرت، وسعت و تکنیک باورنکردنی‌اش شناخته می‌شد که او را به یک رقیب سرسخت در رینگ تبدیل می‌کرد.

دارکو به عنوان یک اسب نر، تأثیر عمیقی بر نژاد بلژیکی Warmblood و ورزش پرش نمایشی داشت. فرزندان او توانایی استثنایی پرش، ورزشکاری و اخلاق کاری قوی او را به ارث برده اند و بسیاری در عرصه پرش با نمایش به موفقیت های بزرگی دست یافته اند. فرزندان او در رقابت‌های سطح بالا، از جمله بازی‌های المپیک، مسابقات قهرمانی جهان، و جام ملت‌ها شرکت کرده‌اند و به برتری رسیده‌اند، مدال‌هایی به دست آورده‌اند و به موفقیت سوارکاران خود کمک کرده‌اند.

نفوذ دارکو به عنوان یک پدر به طور گسترده ای شناخته شده است و فرزندان او همچنان در این ورزش نشان خود را نشان می دهند. نسل او در دنیای پرورش بسیار مورد توجه است و فرزندان او را می توان در برنامه های پرش نمایشی و پرورش سطح بالا در سطح جهانی یافت.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *