اسب سیلمی پرشی هلشتاین کسینی وان Cassini I

اسب سیلمی پرشی هلشتاین کسینی وان Cassini I
کاسینی I یک اسب سیلمی هلشتاینر بسیار مورد احترام است که تأثیر قابل توجهی در ورزش پرش با نمایش گذاشته است. کاسینی اول در سال 1988 متولد شد و در آلمان پرورش یافت و به سرعت به دلیل توانایی برجسته در پرش و روحیه رقابتی خود شناخته شد.

شجره نامه کاسینی I شامل اجداد برجسته و خطوط خونی تأثیرگذار در نژاد هلشتاینر است. در اینجا یک نسخه ساده از شجره نامه او آمده است:

پدر: کاپیتول I

پدر بزرگ: کاپیتانو
مادربزرگ: Folia
مادر: ویسما

پدر بزرگ: Caletto II
مادربزرگ: پریسما
پدر کاسینی اول، کاپیتول اول، یک اسب سیلمی هلشتاینر معروف بود که به دلیل تولید اسب های ورزشی با استعداد شهرت داشت. خود کاپیتول اول یک حرفه موفق در پرش نمایشی داشت و به یکی از تاثیرگذارترین پدران در پرورش هلشتاینر مدرن تبدیل شد.

کاسینی اول تحت فرمان فرانکه اسلوثاک، یک حرفه بسیار موفق در پرش نمایشی، رقابت در بالاترین سطح و کسب پیروزی های متعدد و مقام های برتر در مسابقات بین المللی داشت. او تکنیک، گستره و دقت استثنایی را نشان داد و او را به یک رقیب قدرتمند تبدیل کرد.

به عنوان یک پدر، کاسینی I تأثیر عمیقی بر صنعت پرورش اسب ورزشی داشته است. فرزندان او استعداد، ورزش و طرز فکر رقابتی او را به ارث برده اند و بسیاری در عرصه پرش نمایشی به موفقیت های بزرگی دست یافته اند. آنها در رقابت‌های سطح بالا، از جمله جام‌های جهانی، مسابقات جایزه بزرگ و مسابقات قهرمانی به برتری رسیده‌اند و توانایی خود را برای اجرای در بالاترین سطح ثابت کرده‌اند.

نسل خونی کاسینی I همچنان در برنامه‌های پرورش پرش نمایشی تأثیری پایدار دارد. نوادگان او و فرزندان آنها همچنان به نشان دادن مهارت خود در پرش ادامه داده اند و نشان خود را در این ورزش گذاشته اند.

09124608266