آذرخش

Barbod

Member
دوستان كسي از اسبي به نام " آذرخش" اطلاعاتي داره رنگش هم فكركنم نيله باشه وطبق اطلاعات من الان هم بايد مرده باشه :eek: كسي ميشناسدش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
Barbod گفت:
دوستان كسي از اسبي به نام " آذرخش" اطلاعاتي داره رنگش هم فكركنم نيله باشه وطبق اطلاعات من الان هم بايد مرده باشه :eek: كسي ميشناسدش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نژاد؟
اینطوری که نمیشه

یک عکس گذاشتید اندازه سکه 25 تومنی هیچیش معلوم نیست
عکس و اطلاعات دقیق

Barbod

Member
خوب گله من كه اين عكس ها را نگرفته ام !!! ??? من چند تا عكس از هيثم گرفته ام برو اونها را ببين و بعد اينجوري قضاوت كن؟؟

Barbod

Member
Barbod گفت:
ببخشيد اشتباه شد رنگش كهره چهار قلم سفيده! :D كه فيلمش راهم در فرصت آتي ميگذارم!! ممنون ميشم اگه اطلاعاتي ازش بهم بدين؟ ??? ::) :D

Barbod گفت:

یک اسب با این مشخصات میشناسم
این اسب اسمش آذرخش هستش و از قهرمانان پرش کشور است
محسن امیر ماهانی با این اسب در مسابقات FEI شرکت کردند و اینجوری من شنیدم مقام 15 دنیا رو هم اوردن
این اسب کرمان و الان بسیار پیر و افتاده شده ولی هنوز زندست
اتفاقا همین هفته پیش اونو رفتم دیدم

vatan

Member
هيچ كدوم از اين اسبها نيست اين اسبي كه معرفي شده يه اسب عراقي تند و تيز به قول كرماني ها!! و پر خون به قول ما هست.

اسبی که معین جان میگه خیلی اسب خوبیه ولی منظورش از ( مقام15 دنیا ) متوجه نمیشوم اگر منظور مقام جهانی فکر نکنم مقام اسیایی داره باز من با آقای امیر ماهانی ارتباط دارم میپرسم دوستانو مطلع میکنم

امیر پوربهزاد گفت:
اسبی که معین جان میگه خیلی اسب خوبیه ولی منظورش از ( مقام15 دنیا ) متوجه نمیشوم اگر منظور مقام جهانی فکر نکنم مقام اسیایی داره باز من با آقای امیر ماهانی ارتباط دارم میپرسم دوستانو مطلع میکنم

با اقای هادی زنگی ابادی رفتیم اصطبلای فرخی که هادی آذرخش رو معرفی کرد و گفت اقای امیر ماهانی در مسابقات FEI پرش با این اسب
تو ایران مقام اوردن که در جهان در رده ی 15 قرار گرفتن
اقای امیر ماهانی الان چند تا کره از همین اذرخش داره که واسه پرش اموزششون میده و آمادشون میکنه

Barbod

Member
moien گفت:
یک اسب با این مشخصات میشناسم
این اسب اسمش آذرخش هستش و از قهرمانان پرش کشور است
محسن امیر ماهانی با این اسب در مسابقات FEI شرکت کردند و اینجوری من شنیدم مقام 15 دنیا رو هم اوردن
این اسب کرمان و الان بسیار پیر و افتاده شده ولی هنوز زندست
اتفاقا همین هفته پیش اونو رفتم دیدم
اوني كه شما ميگيد چه رنگيه؟؟؟آيا كهره؟؟؟؟؟؟؟؟

Barbod

Member
اين را هم اضافه كنم كه اين اسب طي سانحه تصادف مرده(در اثر برق گرفتگي) :'( :'( :'( :'(

بالا