انسياتور

emad

Member
به جای بحث سر فتوشاپ بودن.. یه سری مطالب درباری عکاسی و انواع لنزها و وقتی از فاصله نزدیک عکس بگیریم.. روی لنز های واید و تله چه تاثیری داره ... عکس بدون دست کاریست .. و کاری روش انجام نگرفته ..حالا اگه اون چیزی نیست که دیدی .. این میشه هنر عکاس .. واسه همینه در ممالک بیگانه .. یه عکسی رو که کار بلدش میگیره .. پول خوبی به دست میاره ...

pooyan

Member
این عکسو که امیر حسین گرفت همون روز توی اصفهان نشون من داد.فتوشاپ نیست عزیزان

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
این عکس فتوشاپ نیست. این اسب در آن زمان این کپل و کیف رو داشت
بین حدود 38000 فریم عکس ,این عکس بین 50 تای برتر هست.
که مطمئنم دیگه تکرار نخواهد شد.

در ان زمان من برای این اسب خیلی تلاش کردم و انرژی گذاشتم. خوشحالم تونستم زنده نگهش دارم.
همیکنه بحث میشه که فتوشاپه یعنی مهمه هنور.
البته این رو بگم. بعنوان یک عکاس حرفه ای که 8-7 ساله تو اسب کار کرده الان میدونم که هر اسبی چیش باید نشون داده بشه, یا بزرگنمایی بشه
در ضمن این اسب بین اسبای خوش عکسه.
عکسهای دیگری هم هست از من که شاید هیچوقت عمومی نشه. اگر آنها یه روزی دیده بشن. این عکس بینشون معمولی بنظر میاد/

s.parizimanesh

Active member
جدآ عکسات خیلی عالین
اگه میشه اون عکسها را هم بزار همه ببینن که دیگه این حرفها را نزنن اخه اینطوری حق اسب ضایع میشه
البته تو اون تاپیکی که از انسیاتور مسدود شد خیلی عکس خوب بود

s.parizimanesh

Active member
ممنون اگه عکس از بغل در حالت جفت زدن داری بزار تا دوستانی که فکر میکردن عکسش فتوشاپه بدونن نیست.

ahmad5

Member
هفته پيش يه مراسمي بود توي خميني شهر (براي تمرين تعزيه بود يا کاروان)که ما هم رفتيم اونجا چون قرار بود اين اسب را بيارند براي سواري و تعزيه.
بسيار عالي بود سواري اين اسب يک جمعيت عظيمي هم اومده بود و محو تماشاي اين اسب شده بود ما خودمون دوربين برده بوديم ولي اين قدر سواري عالي داشت که ديگه يادمون رفت فيلم بگيريم.
از استانهاي ديگه هم اومده بودنند ميگفتند چندتا عرب باز که خيلي هم سرمايه گذاري در عرب کردند از تهران و کرمان و سيرجان و شيراز اومده بودند براي ديدن اين اسب واقعا زيبا بود.

s.parizimanesh

Active member
عکس

پیوست ها

• a2.jpg
    a2.jpg
    108.9 کیلوبایت · بازدیدها: 45
  • a3.jpg
    a3.jpg
    101.3 کیلوبایت · بازدیدها: 41
  • a4.jpg
    a4.jpg
    93.3 کیلوبایت · بازدیدها: 42
دانلود کلیپ ==>: دیدن کلیپ ==>:

[h=1]انسیاتور در کاروان[/h]
برای دانلود و یا دیدن کلیپ روی عکس ها کلیک کنید.

زمان :2.50
حجم : MB 24.20
پسوند فایل : MP4

(این کلیپ رو آقای s.parizimanesh زحمتشو کشیدند.)

بالا