این داغ را بخوانید

mansouri

Member
امید اون دوستی که تو باش دوستی بهتر بدونی از اسب هیچ سرش نمیشه و از بد نام ترین ها تو این منطقه است خودم یه کره ازش خریدم نقدی سر سال رفت فروخت حالا چه جبری داری که کارش درسته نمیدونم!!!!
ما بقی پای خودت

امید زمانی

Active member
امید اون دوستی که تو باش دوستی بهتر بدونی از اسب هیچ سرش نمیشه و از بد نام ترین ها تو این منطقه است خودم یه کره ازش خریدم نقدی سر سال رفت فروخت حالا چه جبری داری که کارش درسته نمیدونم!!!!
ما بقی پای خودت
من نگفتم کار کسی درسته یا نه فقط سن اسبش رو گفت و هر چی باشه ایشون 2 برابر سن شما رو فقط توی اسب بوده . بنده هم ذینفع کسی نیستم . بهتر نیست راجع به بدنامی و خوشنامی آدمها حرف نزنیم و سعی کنیم یه کم از اسب بیشتر بدونیم؟

mansouri

Member
نه اصلا هم بهتر نیست
اشکال همینه همه علم رو با زمان میشناسند وخوبی رو با زبون بازی
خودت میدونی ما یه سبزی فروش داشتیم از بچگی تو دست و پای اسب بودالان هم 60 سالشه ولی اسبو از پشت سوار میشد چه ربطی به سن داره
بدی این اقا هم مشهود است به هزار دلیل که یه دونش رو برات گفتم کره 2 روزه بدون شناسنامه خریدیم 1.5 حاجی بعد یک سال رفت فروخت
عادت کنید ازکسی نترسید و اگه میگن بد هست اول بگید چراو از چند نفر بپرسید بعد بگید اره یا نه

mansouri

Member
راجع به بیشتر بلد بودنم توی اسب باید بگم که سابقه ی ما رو میدونی کسی این طرف ها بیشتر از 5 تومن برای اسب نداده بودن چه برسه به 20 تومن البته به پول نیست به پیشرفته
کار بدون علم هم بیهوده است و علم هم به حرف زدن و لینک دادن توی سایت نیست الان هم اگه خدا قبول کنه دانشجوی دامپزشکی هستیم وخیلی خوشحالم که اکثر اسب دارها از الان که سالهای اولم هست از بنده راهنمایی میگیرند و من هم اگر بلد نباشم میگم بهشون که از استاد هام سوال میکنم
دیگه امید خان چاکریم

امید زمانی

Active member
نه اصلا هم بهتر نیست
اشکال همینه همه علم رو با زمان میشناسند وخوبی رو با زبون بازی
خودت میدونی ما یه سبزی فروش داشتیم از بچگی تو دست و پای اسب بودالان هم 60 سالشه ولی اسبو از پشت سوار میشد چه ربطی به سن داره
بدی این اقا هم مشهود است به هزار دلیل که یه دونش رو برات گفتم کره 2 روزه بدون شناسنامه خریدیم 1.5 حاجی بعد یک سال رفت فروخت
عادت کنید ازکسی نترسید و اگه میگن بد هست اول بگید چراو از چند نفر بپرسید بعد بگید اره یا نه
من نمی دونم شما توی معامله با هم چه مشکلی دارید . اما این قشنگ نیست که با نوشتن یه جمله کسی رو خراب کنید . ترس !!! هیچ ترسی وجود نداره . می خواهید از کرامات اون آقایی که اسبهاتون پیشش بودند بگم ؟ اما این کار درست نیست. بی خیال .

امید زمانی

Active member
راجع به بیشتر بلد بودنم توی اسب باید بگم که سابقه ی ما رو میدونی کسی این طرف ها بیشتر از 5 تومن برای اسب نداده بودن چه برسه به 20 تومن البته به پول نیست به پیشرفته
کار بدون علم هم بیهوده است و علم هم به حرف زدن و لینک دادن توی سایت نیست الان هم اگه خدا قبول کنه دانشجوی دامپزشکی هستیم وخیلی خوشحالم که اکثر اسب دارها از الان که سالهای اولم هست از بنده راهنمایی میگیرند و من هم اگر بلد نباشم میگم بهشون که از استاد هام سوال میکنم
دیگه امید خان چاکریم
اینها که گفتی که پول دادن جای اسبه که من تو همون منطقه شما آدم میشناسم که همه داراییش رو داده یه اسب خریده و توانش در همون حده حالا یکی داره شاید 200 میلیون هم پول میده . اون قسمت پیشرفت رو هم که گفتی متوجه نشدم پیشرفت یعنی اسب فروختن و یه گرونتر خریدن و سوار شدن ؟از تو همین لینک ها و سایت ها خیلی چیزها میشه یاد گرفت . این خیلی خوبه که اسبدارها از شما مشورت میگیرند و خدا قبول میکنه حتما!!

mansouri

Member
من اصلا اسبم پیش اون نبوده فقط متاسفانه یه کره ی 2روزه بود که فروخت که یک سال پیش خودش بود کراماتش رو هم بگو مشگلی نیست اون یارو خودش میگه من به شما بد کردم حتی پول ما هنوز پیش اونه میتونیم با هم بریم اونجا من نمیدونم چی گفته ارد های مجانی رو یا تانکر های اب تصفیه که 6 ماه میبردیم اونجا قبل مسابقه ی پارسال میتونی بپرسی اون انکارنمیکرد

mansouri

Member
گفتی کرامت من از همین دلم میسوزه
ما همه جوره باهاش بودیم اون بد کرد وهمه جا میگه پشیمونم و جبران میکنم ولی شما میگی نگو بد کرد اونم خیلی خوبه اخه چرا وقتی نمیدونید دفاع میکنید وکیل کسی میشید که خودش اعتراف به اشتباه میکنه

mansouri

Member
پیشرفتم یعنی تو منطقه ای که داغ اسب رو که میدیدند میگفتن این چیه رو گردنش حالا همه دنبال داغ دارند و باید فرق اسبهایی که قبلا تو منطفه بوده تا حالا رو کاملا حس کنی ما هم کاره ای نیستیم تشکر از اونهایی که این کار رو کردن و زندگیش رو روی اسب صادقانه گذاشته من هم حاضرم هر جور بخواد کمکش کنم فقط تو این دوره زمونه همسایه رو با هم مقایسه نکن.

امید زمانی

Active member
گفتی کرامت من از همین دلم میسوزه
ما همه جوره باهاش بودیم اون بد کرد وهمه جا میگه پشیمونم و جبران میکنم ولی شما میگی نگو بد کرد اونم خیلی خوبه اخه چرا وقتی نمیدونید دفاع میکنید وکیل کسی میشید که خودش اعتراف به اشتباه میکنه
من از کسی دفاع نکردم . این بحث ها هم چیزی از توش در نمیاد . من کلا گفتم این که کسی رو خراب کنیم کارجالبی نیست . و گر نه وکیل کسی نیستم .

امید زمانی

Active member
پیشرفتم یعنی تو منطقه ای که داغ اسب رو که میدیدند میگفتن این چیه رو گردنش حالا همه دنبال داغ دارند و باید فرق اسبهایی که قبلا تو منطفه بوده تا حالا رو کاملا حس کنی ما هم کاره ای نیستیم تشکر از اونهایی که این کار رو کردن و زندگیش رو روی اسب صادقانه گذاشته من هم حاضرم هر جور بخواد کمکش کنم فقط تو این دوره زمونه همسایه رو با هم مقایسه نکن.
منظورتون چه کسی است که صادقانه زندگیش رو گذاشته رو اسب
داغ مهم نیست . مهم اینه که یه تولید موفق هم انجام نمیشه اونجا . تو شهرستانی که کلا 10تا اسب داغ دار هم نیست . نباید اینو به عنوان پیشرفت مطرح می کردین

mansouri

Member
منظورم همونی بود که شما گفتین کسی رو میشناسم که زندگیش رو روی اسب گذاشته
منم گفتم اگه صادقانه و برای پیشرفت باشه من هر کاری حاظرم بکنم
اون پیشرفتی هم که شما می خوای نمیشه توقع داشت تو همچین جایی که مادیون رو فقط بار کشی میکردن حالا همه برن مادیون عالی بخرن و تولید کنند البته دور نیست وبه زودی افرادی هستند که سراغ دارم دنبال مادیون هستند
در مورد اون شخص هم دلم می خواد بری دندون های اسب رو ببینی اگه نبود حق با تو واگر هم راجع به معامله چیزی شنیدی صادقانه بگی تا مساله حل بشه
ایشون رو هم من خراب نمیکنم هر کسی خودش هر جوری هست همه میگن حالا خودش خراب یا پیغمبر میدونی ما تو منطقه از اونهای هستیم که با همه خوبیم اصلا پیشرفت اونقدر نیست که به بدی و چشم و هم چشمی برسی
من هم اصلا اهل کلکل نیستم ولی خیلی به من بد کرد وکارم رو عقب انداخت
خلاصه ما شما رو دوست داریم

بالا