بحث، ارائه نظرات شخصی‌ و کل کل در این تاپیک آزاد است (با رعایت حفظ احترام)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

احسان

Active member
البته که نه، مسلما همه صحبتا کل کل نیست، ولی منظور من از این اغراق ،اشاره به بیش از حد شدن این کل کلا بود و واقعا با این وضعیت این تاپیک طولانی ترین تاپیک خواهد شد.
یه زمانی هر بار میومدم انجمن چند ساعت برای خوندن مطالب یک از یک مفیدتر سایت وقت میزاشتم ولی الان هر بار میام در صد زیادی از صحبتا فقط شده همین ،این به اون تیکه میپرونه و کنایه میزنه اون به این

اينو خوب امدی

همش زير سر اين امين سلطانی هست:dodgy::confused:

با سلام
من کاربر فعالی نیستم اطلاعاتی هم ندارم ولی همیشه مطالب رو میخونم یه مدته که خیلی از بحث ها به کل کل کشیده میشه حتی موارد غیر اسبی.
متاسفانه بعضی از دوستان خواسته یا ناخواسته کل کل راه میندازن یا بحث رو ادامه میدن
من نمی خوام از کسی طرفداری کنم ولی نظر هر کس محترمه تا جایی که قانون انجمن اجازه میده. اگه کسی مخالف هست میتونه نظر بده. اینکه بعضی از پست ها رو جدا کنیم و اینجا بزنیم درست نیست چون در پاسخ به ارسال های قبلی بوده باید ارسال های قبلی رو هم دید مخصوصا اگه در مورد یه نفر باشه.به نظر من پست های نامربوط حذف بشه بهتره .
چون باعث ادامه دار شدن این موضوعات میشه
بازم میگم من از کسی طرفداری نمیکنم و قصد توهین به کسی هم ندارم.
فکر کنم اندازه همه این مدت که عضو بودم حرف زدم :rolleyessmileyanim::smilingsmiley:موفق باشید.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
هر چی سکوت میکنم بلکه این مباحث تمام بشه, نمیشه !

ادامه بحث منجر به اخراج یک هفته ای از سایت خواهد شد.

يكدفعه بفرماييد ما به گفته هامون ايمان نداريم.خانم مهسا از شما اين جور حرف زدن بعيده.من تك و تنها دارم اين كنايه هاي دوستان رو تحمل ميكنم
ببین چیا باعث شده تنها بشی‌ تو انجمن...

با صحبت شما کاملا موافقم امین جان ولی این در صورتی درسته که بقول خواهر خوبمون ریحانه جان از راندمان علمی سایت کم نکنه و به موازات همدیگه باشن. در هر حال هم با شما موافقم و هم با ریحانه خانم.

مرسی‌ علی‌ جان...:smilingsmiley:
به نظر من همه بچه های انجمن هدفشون اینه که انجمن پربارو پربار تر بشه منم به عنوانه عضو کوچکی از انجمن همین تلاشو دارم، به همین دلیل تابع مدیران و بزرگان انجمن هستم .... هرچی‌ مدیران و بزرگان بگن منم میگم چشم

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
ادامه هرگونه کل کل در این تاپیک یا مباحث مشابه نیز نتایج خوبی در بر نخواهد داشت

mahsa

Member
يكدفعه بفرماييد ما به گفته هامون ايمان نداريم.خانم مهسا از شما اين جور حرف زدن بعيده.من تك و تنها دارم اين كنايه هاي دوستان رو تحمل ميكنم

به هیچ عنوان قصد توهین نداشتم ولی اگر یادتون باشه تو تاپیک حداد که در مورد خالص ایرانی بحث بود شما هر دفعه یه چیز میگفتین همین مسئله باعث به وجود امدن مشکلات شد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا