برگذاری اولین کلاس رسمی داوری اکاهو

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Soheil Sanati

Active member
دوستان عزیز خودتون نظر بدید برای برگذاری کلاسی در این سطح بالا ایا نباید کلاس در شهری برگذار بشه که بشه 50 تا اسب عرب درجه 1 کنار هم گذاشت تا بشه سطح داوران رو فهمید.ایا نباید این کلاس در شهری برگذار شود که یکی از قطبهای اصلی اسب عرب ایران هست.نزدیک به 800 تا اسب عرب کم نیست که ما یزدیها داریم

Farib

Member
سلام دوستان این کلاس به تدریس اقای malek terella از لهستان تولید کننده مادیان pianisima خواهر مروان در یزد برگذار میشود.

سلام حالا کار ندارم کجا برگزار میشه چون شماها مسینکه واقعا یه چیزیتون میشه. ولی سهیل جان این اقای marek نه malek ...
trela اگه بفهمه شماها دارین سر جای یه رویداد ملی که به نفع همه است این جوری دعوا میکنین چی میگه ؟
بعدشم ایشون دایرکتور janow podlaski هستن نه تولید کننده . عزیز برادر دقت کن.

Soheil Sanati

Active member
سلام حالا کار ندارم کجا برگزار میشه چون شماها مسینکه واقعا یه چیزیتون میشه. ولی سهیل جان این اقای marek نه malek ...
trela اگه بفهمه شماها دارین سر جای یه رویداد ملی که به نفع همه است این جوری دعوا میکنین چی میگه ؟
بعدشم ایشون دایرکتور janow podlaski هستن نه تولید کننده . عزیز برادر دقت کن.

خوب همونا pianisima رو تولید کردن.ما با کسی دعوا نداریم.3شنبه کمیته ecaho که در یزد تشکیل میشه تصمیم خودشو ابلاغ میکنه

Farib

Member
دوستان عزیز خودتون نظر بدید برای برگذاری کلاسی در این سطح بالا ایا نباید کلاس در شهری برگذار بشه که بشه 50 تا اسب عرب درجه 1 کنار هم گذاشت تا بشه سطح داوران رو فهمید.ایا نباید این کلاس در شهری برگذار شود که یکی از قطبهای اصلی اسب عرب ایران هست.نزدیک به 800 تا اسب عرب کم نیست که ما یزدیها داریم
باور کنین همون تو اصفهان برگزار شه بهتره. تو تهران 100 تا بود یه کشته دادین. میترسم با این 800 تا جنگ درست کنین این داورمونم مفقود شه.

Soheil Sanati

Active member
باور کنین همون تو اصفهان برگزار شه بهتره. تو تهران 100 تا بود یه کشته دادین. میترسم با این 800 تا جنگ درست کنین این داورمونم مفقود شه.

اذیت نکن farib جان.وقتی میخواهی داور انتخاب کنی باید اسبهایی هم سطح داشته باشیکه سطح کلاست بالا بره و انتخاب سخت تر بشه .نه اینکه تو یه گروه یه اسب خوب باشه بقیه هم معمولی

Farib

Member
ببین سهیل جان از حرفای من ناراحت نشو. واقعا عصبانی میشم میبینم تو کشور ما هر چی میکشیم به خاطر اینه که نمی تونیم با هم کار کنیم. نگاه کن . خودت صاحب نظری. وضعیت اسب مارو ببین. مرجع دولتی که نداریم. خودمونم که همدیگرو نمیتونیم ببینیم. هر چی داریمو داریم با دستامون خراب میکنیم. سیلمی وارد میکنیم 50 ملیون تومان . وا میستیم ببینیم کره 1 ملیون دلاری از مادیونش میوفته زمین ؟
دلالا ریختن دارن پول میچاپن. چنتا اسم یاد گرفتن. اسپلشم بلد نیستن. وای وای وای .همش واسه اینه که دو نفر نمیتونن همو تحمل کنن چه برسه به تعاون. یه جای قدرتمند نداریم. هر کی واسه خودش چنتا باکس ساخته شده stud
بابا یه کم فکر کنین. خیلی زشته که ابرومونو تو شو ببریم تو کلاس ببریم. هرجام که بریم اگه یه کم یارو ادم باشه میگه دوستای ایران شده حیاط خلوت ما. بس نیست ؟

Soheil Sanati

Active member
ببین سهیل جان از حرفای من ناراحت نشو. واقعا عصبانی میشم میبینم تو کشور ما هر چی میکشیم به خاطر اینه که نمی تونیم با هم کار کنیم. نگاه کن . خودت صاحب نظری. وضعیت اسب مارو ببین. مرجع دولتی که نداریم. خودمونم که همدیگرو نمیتونیم ببینیم. هر چی داریمو داریم با دستامون خراب میکنیم. سیلمی وارد میکنیم 50 ملیون تومان . وا میستیم ببینیم کره 1 ملیون دلاری از مادیونش میوفته زمین ؟
دلالا ریختن دارن پول میچاپن. چنتا اسم یاد گرفتن. اسپلشم بلد نیستن. وای وای وای .همش واسه اینه که دو نفر نمیتونن همو تحمل کنن چه برسه به تعاون. یه جای قدرتمند نداریم. هر کی واسه خودش چنتا باکس ساخته شده stud
بابا یه کم فکر کنین. خیلی زشته که ابرومونو تو شو ببریم تو کلاس ببریم. هرجام که بریم اگه یه کم یارو ادم باشه میگه دوستای ایران شده حیاط خلوت ما. بس نیست ؟

خوب منم همینو میگم .1 -این کلاس باید جایی باشه که 4 تا اسب خوب باشن .2-وقتی مدرس اکاهو میاری باید 4 تا داور بزاری جلوش بگی بهش رده بندیشون کن نه اینکه 60 نفر بیاری بگی حالا یادشون بده سر اسب عرب چطور باید باشه.3- مثل اینکه به یه استاد دانشکاه بگی بیا دبستان درس بده.................نمیشه که

moji

Member
اولین کلاس رسمی ایکاهو با مربی گری دکتر مارِک ترلا داور رده a ايکاهو

با سلام

شرکت تعاونی اسبداران و سوارکاران اصفهان و کانون حمايت از اسب اصيل ايراني با همکاري بخش هاي مرتبط، يک دوره داوري زيبايي اسب عرب را با حضور يکي از برترين مدرسان بين المللي اين رشته در اصفهان برگزار می نماید. دکتر مارِک ترلا داور رده a ايکاهو و مدرس رسمي اين سازمان از کشور لهستان مدرس اين دوره خواهند بود. ايشان عضو هيات اجرايي ايکاهو مي باشند و از سوي مسوولان ايکاهو براي تدريس در ايران پيشنهاد شده اند. برنامه این دوره و هزینه های آن به شرح زیر است:
30 شهريور 89: صبح و بعد از ظهر کلاس تئوري
31 شهريور 89: کلاس عملي
هزينه ثبت نام اين دوره مبلغ 1.900.000 ريال مي باشد که براي شرکت کنندگان سال قبل، اين مبلغ 1.500.000 ريال مي باشد.
هتل درجه 1 برای اقامت شرکت کنندگان گرامی و همراهان آنها در نظر گرفته شده است که هزینه آن مبلغ 300.000 ریال به ازای هر شب برای هر نفر می باشد.
مبالغ ثبت نام بایستی تا قبل از 20 شهريور 89 به حساب فراگیر بانک تجارت، شماره 604072557 به نام شرکت سوارکاران اصفهان واریز گردد و شماره فیش و اسامی به شماره 09131103740 اعلام گردد.
به کلیه شرکت کنندگان در کلاس از طرف اين مدرس سطح بالا، گواهی شرکت در کلاس اهدا خواهد شد و در صورت قبولي در امتحانات تئوري و عملي، شرکت کننده مدرک داوري درجه c ملي دريافت خواهد نمود. افرادي که مدرک داوري دوره هاي گذشته را دارند و مسابقاتي را داوري کرده اند در صورت شرکت در اين کلاس و قبولي در امتحان مدرک b ملي دريافت خواهند کرد.
همچنين در روز 1 مهر 89 مسابقه قهرماني اسب هاي عرب خالص ايراني برگزار خواهد شد تا زيباترين اسب هاي عرب ايراني توسط دکتر مارِک ترلا انتخاب شوند. قهرمانان اين مسابقه زيبايي جوايز نفيسي دريافت خواهند نمود.
حق ثبت نام مسابقه زيبايي 900.000 ريال براي هر اسب مي باشد. اسب هايي که در دوره هاي گذشته مسابقات اصفهان حائز مقام شده باشند مبلغ ثبت نام آنها 750.000 ريال خواهد بود.
مهلت ثبت نام مسابقه زيبايي و نحوه آن نيز مانند ثبت نام کلاس مي باشد.

ضمن دعوت از کليه علاقه مندان جهت حضور در اين دوره، لازم به ذکر است که امسال تعداد محدودي مي توانند در کلاس شرکت نمايند و اولويت با کساني است که زودتر ثبت نام نمايند.
اميدواريم که دوستان قدر اين فرصت ارزشمند را بدانند و از حضور در کلاسي که شايد ديگر به اين زودي در چنين سطحي برگزار نشود، استفاده نمايند. دکتر مارک ترلا از شخصيت هاي بسيار مهمي در زمينه اسب عرب دنيا مي باشد و از مسوولان مرکز مهم پرورش اسب پودالسکي لهستان است و با تلاش و مکاتبات زيادي که حدود 8 ماه به طول انجاميده دعوت ما را پذيرفته اند.

در ضمن کليه اخباري که از غير از منبع شرکت تعاوني اسبداران و سوارکاران اصفهان و کانون حمايت از اسب اصيل ايراني مطرح مي شود فاقد اعتبار مي باشد.

به اميد ديدار شما
شرکت تعاوني اسبداران و سوارکاران اصفهان
کانون حمايت از اسب اصيل ايراني

فایل pdf ضمیمه را حتما ببینید تا متوجه صحت قضیه بشوید
منبع خبر: محمد رضا پورعبداللهی

فایل PDF و اطلاعات تکمیلی در لینک زیر
اولین کلاس رسمی ایکاهو با مربی گری دکتر مارِک ترلا داور رده a ايکاهو

کاش افرادی که سعی در گمراهی مغرضانه افکار جامعه اسبی دارند دست از کارهایشان بر میداشتند
خودتان قضاوت کنید دوستان

پیوست ها

• Dr Marek Trela Judging Clinic 2010 - Esfahan.pdf
    309.3 کیلوبایت · بازدیدها: 21

فربود

Active member
خوب منم همینو میگم .1 -این کلاس باید جایی باشه که 4 تا اسب خوب باشن .2-وقتی مدرس اکاهو میاری باید 4 تا داور بزاری جلوش بگی بهش رده بندیشون کن نه اینکه 60 نفر بیاری بگی حالا یادشون بده سر اسب عرب چطور باید باشه.3- مثل اینکه به یه استاد دانشکاه بگی بیا دبستان درس بده.................نمیشه که
البته من با این نظر سهیل موفقم به نظرم می بایست این کلاس رو فقط برای داور های ایرانی که سابقه داوری دارن برگزار کنن نه برای همه افراد متقاضی .
البته تو اصفهان یا تو یزد رو من کاری ندارم و به من هم ربطی نداره ولی در کل این کلاس خیلی خوبه و باعث پیشرفت این رشته میشه و بایداین کلاس رو رسانه ایی کرد و حتی از طریق شبکه سراسری تبلیغ کرد

moji

Member
منبع خبر ارتباطش با تعاوني اسبداران و سوارکاران اصفهان چیه؟

لابد اگر با اون ارتباط نداره حتمابا کانون حمايت از اسب اصيل ايراني مرتبطه!

بازم جاي شكرش باقيه وقتي توي يك زمينه اي ازش اطلاعات ميخوايم مستند اطلاعات ميده و جاي هيچ حرف و حديثي باقي نميگذاره
ولي آقاي صنعتي با اين همه به قول خودشون برو و بيا سعي در گمراه كردن افكار ديگران دارند

Soheil Sanati

Active member
لابد اگر با اون ارتباط نداره حتمابا کانون حمايت از اسب اصيل ايراني مرتبطه!

بازم جاي شكرش باقيه وقتي توي يك زمينه اي ازش اطلاعات ميخوايم مستند اطلاعات ميده و جاي هيچ حرف و حديثي باقي نميگذاره
ولي آقاي صنعتي با اين همه به قول خودشون برو و بيا سعي در گمراه كردن افكار ديگران دارند

دوست عزیز ما نه کسی رو گمراه میکنیم نه این کار رو دوست داریم .خودت قضاوت کن شماها 20 تا اسب دارین که میخواهین کلاس اکاهو بگذارین.قطب اسب عرب یزد و خوزستانه اونوقت شما ها واسه ما تصمیم میگیرید

moji

Member
دوست عزیز ما نه کسی رو گمراه میکنیم نه این کار رو دوست داریم .خودت قضاوت کن شماها 20 تا اسب دارین که میخواهین کلاس اکاهو بگذارین.قطب اسب عرب یزد و خوزستانه اونوقت شما ها واسه ما تصمیم میگیرید

شما اين را كه گفتيد يعني چه؟
سلام دوستان این کلاس به تدریس اقای malek terella از لهستان تولید کننده مادیان pianisima خواهر مروان در یزد برگذار میشود.
به نظر من اين گمراه كردن و سوء تبليغات باي پايين آوردن سطح كلاس كار است

وگرنه چه فرقي ميكنه اسبداران كجا بيان و از اين مربي خوب استفاده كنند ؟ شايد شما با عوامل برگزار كننده مشكل داريد ؟ و شايد هم سختتونه كه تا اصفهان برين؟ بهتر نيست دستبرداريد از اين كارها و اين همه فاصله نندازين بين اسبداران يزد و ايران؟
براي آوردن اين مربي 8 ماه زحمت كشيده شده و اقلا اينه كه توي اصفهان برگزار بشه كما في السابق آبرو داري ميشه

كسي براي شما تصميم نگرفت
خوبي اصفهان اينه كه از همه جا قابل دسترسه و همه ميتونن بيان اونجا و انصافا هم نظم و انضباطش خيلي بهتر از مراسمي است كه شما تا به حال توي يزد برگزار كرده ايد
من هم اصفهاني نيستم و فقط توي كار اسب عرب هستم و سالها شاهد همه چيز هستم و با اين سر و صدا ها هم خوب آشنا هستم

اين منطق هاي شما فقط مغرضانه است و متاسفانه شما انتقاد پذير هم نيستيد و بحث كردن با شما هيچ فايده اي ندارد .
يا حق

موجی جان فکر میکنم جناب مهندس صنعتی تا بحال بیشترین مسابقات زیبایی رابرگزار کردند و فکر میکنم یزد و خوزستان بزرگترین مراکز پرورش اسب عرب ایران را دارند و مطمنم یکی از بهترین برگزار کنندگان مسابقات اسب عرب ایران بودند و چندین دوره متوالی داور مسابقات بودند فکر نمیکنم جایی به اغراق گفته باشم که در برگزار کنندگان بهترین بودند و سعی کنید با تجربه ایشان و دوستان گرامی سعی به بهترشدن خود انجام دهیم نه که باعث تفرقه انداختن میان هم بشویم و در جواب برای برگزاری کلاس در استان یزد آیا جایی که 200 شاید هم بیشتر اسب عرب در خود جای داده است مکانی مناسب برای برگزاری نیست....امیدوارم همواره شاد موفق وپیروز باشید...

Soheil Sanati

Active member
دوستان عزیز متاسفانه بعضی ها نمیخوان این حقیقت رو باور کنن که هتل و شام و ناهار و ........ مهم هست ولی مهمتر از همه اینهادر یک کلاس داوری داشتن اسب خوب هست .اصفهان چنتا اسب خوب واسه این کلاس داره.سرتون رو کردین زیر برف به ادم حمله هم میکنید

جناب مهندس صنعتی فکر میکنم دوستان محترم یادشان نرفته در کلاس زیبایی اسب عرب سال قبل که در اصفهان برگزار شد به جای اسب عرب اسب دوخون را به یک کلاس شو عربی آوردند و به روی آن داوری کردند...دوستان لطفا منطقی و با کمی تامل به همه چیز نگاه کنید و واقعیت ها راقبول کنید...

احسان

Active member
اولاً که اون اسب رو به دستور خود مدرس کلاس آوردن تو مسابقه که دوستان شرکت کننده امتياز پايين دادن رو هم ياد بگيرند
دوماً اينکه بعضی دوستان به همان اسب امتياز بالا داده بودند فکر کنم يکی از دلايل قبول نشدنشون هم همين مورد بود
مهندس فکر کنم شما هم جزء افرادی بودی که قبول نشدی

معذرت میخوام اما مثل این که مطالب خودتون راهم قبول ندارید...قابل ذکر است که اسم کلاس هم دوره آموزشی اندام شناسی و قضاوت در مسابقات زيبايی اسب عرب بوده است

نه کلاس داوری برای گرفتن مدرک داوری اسب عرب

پس خواهش میکنم حرفی خارج از موضوع نزنید و اصلا دلیلی نیست برای برگزار کلاس...؟؟؟نمیدنوم چی را میخواهید اثبات کنید ؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا