برگزاری کلاس داوری زیبایی در یزد

bakhshi

Member
اقای بخشی شما تو دوتا تاپیک اونور تر سنگ دکتر نایگل و خالص مصری رو به سینه میزنی . اینجا دکتر نایگل بد میشهو شما زیر علم خالص ایرانی سینه میزنی . جریان چیه .
اقای صنعتی و هییت همراه هزار تا زحمت و برنامه دیگران رو خراب میکنن هیچکس صداش در نمیاد و هیچکس نمیگه به چه حقی در مورد دیگران تصمیم میگیرن. این کاری که الان دارن میکنن که خیلی خوبه حالا اومذین دارین کار خوبشون رو محکوم میکنین. قرار بود یه کلاس چند ماه پیش در اصفهان برگزار شه همین گروه تمام تلاششون رو کردن که تخریبش کنن شما کجا بودی از تخریب های این گروه حمایت کنی؟ الان اومدی میگی چرا یه ادم بزرگ تو دنیای اسب رو میارن ایران ؟ چرا دارن کار دررست انجام میدن؟

شما منظور منو نفهمیدی عزیزم من گفتم اگه بخوام اسب شویی داشته باشم بخاطر سر* دوست دارم حتما مصری باشه نه این که اسبهای خودمونو با خون خارجی بکشیم تا تیپشان عوض شود ، البت برای اصلاح سر موافق وارد کردن خون مصری مبارک هستم (*چون خانم*) می خواستن با شک سر را اصلاح کنند بعد با سیلمی های خوب ایرانی راه اصلاح را ادامه دهند اینم من نمی گم دکتر بردبار ، سهیل یوسف نیا (مسئول داغ معاونت فنی فدراسیون به مدت 16 سال و همکاری با بزرگ بانوی اسب ایران به مدت 10 سال) میگفتند . البته ایشان بارها در زمان حیات خود هدفشون رو از اوردن مبارک بیان کرده اند (دقیقا همین امر بوده) زیرا در بحث اصلاح سر حداقل (نسبت به ادامه با خون خالص) 8 نسل جلو تر از نظر زمانی می افتیم 2 من همیشه با غرب پرستی مخالف بودم و دوست ندارم اسبهای ایرانی با استانداردهای فرنگی هماهنگ باشن اینا دو تا لاین کاملا جدا هستند ، من هر 2 رو دوست دارم :happysmiley::smilingsmiley:

آقای بخشی همه اسب ایرانی را دوست دارند این را مطمن باش اما یک سوال دارم چه ربطی داره آوردن یک شخص به ایران به اسب ایرانی که شما نا راحتید در ضمن مطمن باشید اگر این افراد نیایند مطمن باشید ما هیچ وقت پیشرفت نخواهیم داشت صمیمانه از آقای مهندس تشکر میکنم و امیدوارم همه با هم در این گردهمایی جمع شویم و با علم و دانش به بهترین ها برسیم...

همشهری من هیچ حرفی نزدم این آقای بخشی بود که به ما حمله کرد .صفحات قبل رو بخون..حالا که ما بزرگترین مدرس جهان رو دعوت کردیم خیلیها ناراحتن.ای کاش کتاب بلو بوک رو میخواندند تا از سوابق پیتر آپتون با خبر میشدن

آقای صنعتی ، عزیز من ، در اینکه آقای پیتر آپتون بزرگترین مدرس جهانه و یل اینکه شما خیلی خیلی زحمت کشیدین که اونو دعوت کردین به ایران و سمینارش در یزد که شکی نیست تازه واسه ما یزدیها هم باعث غروره که چنین سمیناری داره اینجا برگزار میشه .. کسی نمیخواد زحمتای شما رو زیر سوال ببره یا اینکه شما رو آدم بی مسولیتی جلوه بده ... موضوع اینه که هرکاری یه سری موافق و مخالف داره که باید دیدگاههای اینطرف و اونطرف رو شنید و با سعه صدر در مورد هردو طرف قضاوت کرد ... باید با نقدها کم و کاستیها رو برطرف کرد و با تشویق و تمجیدها مغرور نشد ... در کل همین موافق و مخالفها هستن که آینده اسبداری و پرورش اسب رو میسازن ... کسایی که بعد از ما میان و مسلما قدر اینکارارو میدونن ... امیدوارم روزی بتونیم بعنوان دلسوز اسب و صنعت اسبداری در جبه ای کاملا بیطرف و غیر مغرضانه به این قضیه نگاه کنیم ... موفق باشید

bakhshi

Member
آقای بخشی همه اسب ایرانی را دوست دارند این را مطمن باش اما یک سوال دارم چه ربطی داره آوردن یک شخص به ایران به اسب ایرانی که شما نا راحتید در ضمن مطمن باشید اگر این افراد نیایند مطمن باشید ما هیچ وقت پیشرفت نخواهیم داشت صمیمانه از آقای مهندس تشکر میکنم و امیدوارم همه با هم در این گردهمایی جمع شویم و با علم و دانش به بهترین ها برسیم...

مطالب قبلی رو دو باره مطالعه بفرمایید درست نخوانده اید ، ربطش تفکری است که با خود می اورند که به ضرر اسب ماست چون انها از تیپ ایرانی اسب عرب دانش کافی ندارند همونطور که ما از تیپ انها شناخت کافی نداریم فکر کنم منطقی جواب دادم من مخالف تلفیق با هدف دگر گونی هستم ولی دوست دارم کنار ایرانی ،خالص مصری هم داشته باشم :winksmiley02:

مطالب قبلی رو دو باره مطالعه بفرمایید درست نخوانده اید ، ربطش تفکری است که با خود می اورند که به ضرر اسب ماست چون انها از تیپ ایرانی اسب عرب دانش کافی ندارند همونطور که ما از تیپ انها شناخت کافی نداریم فکر کنم منطقی جواب دادم من مخالف تلفیق با هدف دگر گونی هستم ولی دوست دارم کنار ایرانی ،خالص مصری هم داشته باشم :winksmiley02:

این فکر خوبیه ... اما باید اهلشو پیدا کرد :happysmiley:

amir_6389

New member
شما منظور منو نفهمیدی عزیزم من گفتم اگه بخوام اسب شویی داشته باشم بخاطر سر* دوست دارم حتما مصری باشه نه این که اسبهای خودمونو با خون خارجی بکشیم تا تیپشان عوض شود ، البت برای اصلاح سر موافق وارد کردن خون مصری مبارک هستم (*چون خانم*) می خواستن با شک سر را اصلاح کنند بعد با سیلمی های خوب ایرانی راه اصلاح را ادامه دهند اینم من نمی گم دکتر بردبار ، سهیل یوسف نیا (مسئول داغ معاونت فنی فدراسیون به مدت 16 سال و همکاری با بزرگ بانوی اسب ایران به مدت 10 سال) میگفتند . البته ایشان بارها در زمان حیات خود هدفشون رو از اوردن مبارک بیان کرده اند (دقیقا همین امر بوده) زیرا در بحث اصلاح سر حداقل (نسبت به ادامه با خون خالص) 8 نسل جلو تر از نظر زمانی می افتیم 2 من همیشه با غرب پرستی مخالف بودم و دوست ندارم اسبهای ایرانی با استانداردهای فرنگی هماهنگ باشن اینا دو تا لاین کاملا جدا هستند ، من هر 2 رو دوست دارم :happysmiley::smilingsmiley:
منظورت پول شویی است؟ اسب شویی دیگه چه واژه ای تو دهخدا ندیدم

bakhshi

Member

انتهای مقاله دکتر نایگل با نام (کدامین تیپ اسب عرب باید در ایران پرورش یابد) را درست بخوانید تا متوجه پاک شدن تدریجی خون خارجی بشوید و دلیل وارد کردن مبارک را توسط خانم متوجه بشوید البته خانم مری بن کرافت هم برای تعداد زیادی از کره های مبارک که عالی نبودند دقیقا همین راه نایگل را بیشنهاد دادند بیشتر مطالعه بفرمایید دوست عزیز:rolleyessmileyanim::winksmiley02:

پسرم منظور علی بخشی ، اس شو ( show ) هست نه اونچیزی که شما به فکرتون خطور کرد :mellowsmiley: منظور ، اسب زیبایی . اسب نمایش . اسبی که جهت شرکت در مسابقات زیبایی بکار گرفته میشه و ..... . ایشالا که متوجه شده باشین

ramazoon

New member
سهیل جان تاریخ رو زودتر اعلام کنید من میخوام بیام با موتور حداقل2تا 3روز تو راهم

Farib

Member
راستی مهندس سیلمی 1 میلیاردی رو هم معرفی نکردی و قربون دست تو که داری مینویسی اینارو یه کلمه اسم سیلمی رو هم بنویس.

Soheil Sanati

Active member
هزینه ... محل ثبت نام و شرایطش ، ساعت کلاسها و ...... ؟؟؟؟؟

شرایط کلاس داوری.ثبت نام آزاد همراه با ارائه مدرک حضور در کلاس و بررسی نظر شما توسط مدرس مبلغ 000/120 تومان به حساب ملی0335780340001 بنام صنعتی- راغبیان
اگر داورید یا قضاوت شما مورد تایید هیئت سوارکاری استانتان است جهت رده بندی داوری ملی مبلغ 000/220 تومان به حساب ملی0335780340001 بنام صنعتی-راغبیان واریز کنید
فیش بانکی +کپی کارت ملی را به شماره 6266654 - 0351 فکس کنید
آخرین مهلت ثبت نام 16 دیماه

Soheil Sanati

Active member
کلاس تئوری در ساعت 30/9 روز 4شنبه در سالن آمفی تاتر فرهنگیان یزد واقع در یزد -صفاییه-خیابان عدالت برگزار میشود.کلاس عملی روز 5شنبه 23/10/89 در دانشگاه آزاد اشکذر برگزار میشود

ایمان

Active member
مهندس معرفی سیلمی 1 میلیاردی چیزی از شما کم و زیاد نمیکنه فقط نشان دهنده تجربیات چندسال گذشته و حسن صلیقه شمارو در انتخاب یک سیلمی خوب نشون میده !!
ممنون میشیم از اون سیلمی اطلاعات بذاری
باتشکر

Soheil Sanati

Active member
مهندس معرفی سیلمی 1 میلیاردی چیزی از شما کم و زیاد نمیکنه فقط نشان دهنده تجربیات چندسال گذشته و حسن صلیقه شمارو در انتخاب یک سیلمی خوب نشون میده !!
ممنون میشیم از اون سیلمی اطلاعات بذاری
باتشکر

ایمان جان اول بگو ببینم کلاس رو میای.چون هنوز معلوم نیست بخرم یا نخرم اجازه بدید بعد از نهایی شدن تصمیمم عکس و اسمشو نشونتون میدم

بالا