حمیلا

امید زمانی

Active member
نام : حمیلا ( مادیان )
پدر : خرسان مردانی
مادر : شلمزار
تولد : 1982
تیره : خرسان
تولید کننده : مرحوم سرهنگ رضوی

پیوست ها

• homeila.jpg
    homeila.jpg
    96.1 کیلوبایت · بازدیدها: 63
  • homeila.jpg
    homeila.jpg
    96.1 کیلوبایت · بازدیدها: 49
امید از علی بپرس بعد سرهنگ مال کی بوده .ده سال آخر عمرش مال من بود و پهلوی من فوت کرد .پدرم از سرهنگ خرید .عکسهای عالی ازش دارم.

امید زمانی

Active member
alirezainejad گفت:
امید از علی بپرس بعد سرهنگ مال کی بوده .ده سال آخر عمرش مال من بود و پهلوی من فوت کرد .پدرم از سرهنگ خرید .عکسهای عالی ازش دارم.
آره گفت ! شما ازش کره نگرفتید؟ عکسهای چلچله رو هم قرار بود بذارید ما همچنان منتظریم علی آقا و همچنین عکسهای حمیلا!

نه با مریضی شدیدی آمد پهلوی ما و بعد از سالها سه ماهه از گشتاسب آبستن بود که فوت کرد خیلی هزینه کردیم حفظش کنیم نشد .خانم پهلوی ما داغش زد وشناسنامه اش هم به اسم من است.شجره را امید گذاشته از اسبان مستقیم بختیار و خواهر باستان و بیگم است.بسیار زیبا و پر خون دیوانه وار.

چشم آقا .باید افتخار کنی که سوار یکی از اصیلترین و زیبا ترین و پر خونترین مادیانهای ایران شدی و عکس داری.

چرا ولی خالص نبود و یکی هم مرد و بعد مریض شد و ما خریدیم و ده سال بیشتر با امید نگهش داشتیم و عالی بود ولی خوب حیفش بود.

ما هدفمان خرید کهکشان بود تا خرسان میر خالص نگه داریم ولی کهکشان مریض بود و مشکوک به مشمشه علی میداند پدرم ترسید و بعد رفت کرمانشاه

امید زمانی

Active member
اون موقع که بحث خالص ایرانی به این داغی نبود کهکشان و غفار با هم شهرکرد بودند و غفار بسیار محبوب تر! خوب غفار هم خیلی زیبا بود! چند تا کره هم ازش مونده ! اما کهکشان هیچ کره ای در اونجا تولید نکرد چشمش هم اونجا کور شد جالبه که اونطور که من میدونم کهکشان یه قیمت 20 هزار تومان و غفار 60 هزار تومان خریداری شدند ! غفار را دایی من و کهکشان هم نزد آقای حسینی بود!

ایمان

Active member
پس زمانی که کهکشان کرمانشاه بود و درست ازش استفاده نشد پیش همین مالک پاسارگادبود؟

بالا