حوادث اسبی

• شروع کننده موضوع torobred
  • تاریخ شروع

parisa

Member
پاسخ : حوادث اسبی

من سه سال پیش توی ماه اسفند زمانی که دوباره بعد از سه ماه به سوارکاری برگشتم شروع تمرین پرش کردم من زمین حیلی خوردم چه تو پرش چه تو تاخت اما اون روز اعتماد به نفس من بود که خورد زمین وفتی در هنکام خوردن زمین مادرت هم اونجا باشه وهمه هم به جای کمک اول ازت بخندن دیکه کاریش نمی شه کرد من بعد از اون وفقه سه ماه که هیچگونه ورزشی هم همراش نبود به سوارکاری برگشته بودم که بعد از سه هفته پرش را شروع کردم با اسب حوب اما بعد از اون سه هفته باشکاه گتتد که باید به کلاس پرشی ها برم اولش حوشم اومد اما بعدش دیدم چه کلاهی سرم رفت استاد مجرب حودم را ول کرده بودم وبا یک تازه کار افتادم که هر روز اسب های نامناسب تر به من می داد از روز اوای که باهاش داشتم حوردن زمینم بعد از پرش شروع شد یعنی بعد ازمانه از اسب می حوردم زمین کارم به دو هفته ارسید که تو ارتفاع 55 حودم مانع واسب همه رو زمین بودیم اون روز بود که والدین محترمه من را از سوارکاری به مدت یکسال ودو ماه دور نگه داشتن ولی در کل کسی جلو من را نتونست بگیره ومن الان دارم دوباره پرش کار می کنم اما یک مشکل هست با ار تفاع 50 به بعد مشکل دارم (می ...... م)

sezar1972

Member
سلام
پریسا جان امیدوارم که همیشه این
پشت کار را داشته باشی و در تمامی مراحل
زندگیت موفق باشی خوصوصا سوارکاری (پرش)

APADANA

Member
پزیسا جان فکر کنم قصه اون مورچه ای رو که می خواست 1 دونه گندم رو به لونش ببررو شنیده باشی ، من خودم روزی حد اقل00001 بار می خورم از رو اسب زمین ;D
ولی تلاش مهمترین عامل موفقیت ،
این نکته رو به خاطر داشته باش. :p

parisa

Member
یک دوست روز اول سواری همین جمله ها را به من گفت به همین دلیل از همهون اول پی همه چیز را به تنم مشتم از همون اول با خودم عهد کردم که تو سواری کم نزارم و جا خالی ندم

APADANA

Member
تا اخرش برو منم پایتم ، هر وقت روحیه کم اووردی به خودم پخ بده تا شارج روحیت کنم . 8) 8)

parisa

Member
از همتون ممنون با روحیه ای که شما ها به من میدین حتما سواریم روز به روز بهتر خواهد شد
چون اینجا منبع انرژی مثبت هست

APADANA

Member
خداییش توی پرش ارتفاع 50 س هیچی نیست .فکر کنم مانع x برای مبتدی ها همین حدود باشه.( البته وسطش فکر کنم کمتر باشه.)

sezar1972

Member
بدلکار
دیر گفتی که چطور باید زمین خورد
دیروز جای دشمنات خالی روی یه مانه اکسر
همچین خوردم زمین ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
خیلی حال داد ;D ;D ;D ;D ;D

سنا

Active member
سزار گفت:
بدلکار
دیر گفتی که چطور باید زمین خورد