رفیع

M

mrezap

Guest
امیر مسعود گفت:
بهبه من دارم میمیرم ؟!
از این که کسی به من توجهی نمی کند

من پدر و مادرش را نمیشناسم که نظر بدم
خالص ایرونییه یا وارداتی؟
بهتره برای سهراب پیام بفرستی تا راهنماییت کنه

OJANG

Member
امیر مسعود گفت:
بهبه من دارم میمیرم ؟!
از این که کسی به من توجهی نمی کند
از بابت من که در عرب زیاد نمیدونم یعنی ااینکه از من بهتر خیلی هست
اگه کرد بود 15 صفحه برات میگفتم

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
پاسخ : پاشاخان

عزیزان خودشو نمیشناسم ولی یکی از کره هاش کرمانشاهه سیلمی چالاک بیستون (پاشاخان*دیبا) نزد عبداله زاده است

M

mrezap

Guest
امیر مسعود گفت:
بخرم شجرش خوبه تو زیبایی برنده میشه
صاحبش می گه از خجسته بهتره
تا توی میدان نیاد نمیشه گفت که چند مرده حلاجه.
اما زیبا به نظر میاد

فربود

Active member
اسب خوبی به نظر میاد ولی ببین تو برای چه کاری میخوای اگه برای نمایش میخوای این خوبه ولی اسب های بهتر از این هم مسلما تو مسابقه هستند / یعنی تو نباید حتما توقع داشته باشی که اول بشه
اگه برای سواری و تولید مثل میخوای که خوبه . برای اطلاعات بیشتر به نظر من از سهراب یا دکتر غفاری کمک بگیری بد نیست /.

FAEZEH

Member
اطلاعاتی در مورد نژاد- سن -وزن - قد- قیمت - اخلاق - نوع سواری-و..... می خوام اگ خوب باشه خریدارم

s.parizimanesh

Active member
اقای امیر مسعود
شما یا خیلی پول داری و نمیدونی چکارش کنی (کدر این صورت یه خوردشو بده به ما)
یا اینکه همه ی ما رو مسخره کردی
هی میخوای اسب بخری و نمیخری یکبار میگی کردستان.... بعدش میگی بابام رفته خارجه
یک بار هم میای عکس اسب میزنی و میگی اینو بخرم یا نه ( تو که اون شب تلفنی گفتی من از 6 الگی رو اسب بودم چجوریه که نمیدونی این اسب خوبه یا نه؟؟)
بابا ول کن این حرفارو
هرکی به من میگه میخوام اسب بخرم من میگم نخر.....
میپرسه چرا میگم : هم خیلی زحمت داره هم خرجش زیاده.... اگه خرج ماهیانه یک اسبو حساب کنم و خودم بخورم میشم قهرمان کورس و پرش و استقامت... اونم موجود زنده که با یک دلدرد چندین ملیون یک شبه به باد میره)
حالا من به شما توصیه میکنم شما هم مثل من فکر کن تمتم اسبای دور و برت مال خودتن.. سوار شو تیمار کن و حالش و ببر
به خدا من که 1 اسب بیشتر ندارم ولی الان 1 ساله حسرت 1مسافرت سیر به دلم مونده که یک مسافرت برم و حواسم به این حیوون نباشه روزی 100 تا زنگ به 1000 نفر میزنم اسب من رو فلان کنید بنان کنید ....

بالا