رودابه (برفین * آزالیا)م

bakhshi

Member
قبلا تو یه پست گفته بودم که دکتر نایگل این کار رو انجام میده برای اینکه معتقده خون hannan و خون estopa این قابلیت رو داره که با همخونی جوای میده. نمیدونم ولی این دکتر نایگل همونیه که شما میفرمایین به خاطر پول و عربا چه بلاهایی سر این شیخهای عرب نیاوردن. من هم اسباش رو دیدم. حقیقتا خوشم نیومده.

نظرتو درباره کشش برفین با رودابه اخر ندادی!!!! من نظرم اینه که احتمال عالی شدن کره خیلی زیاده ارزش ریسک و قمار واقعا داره

Farib

Member
نظرتو درباره کشش برفین با رودابه اخر ندادی!!!! من نظرم اینه که احتمال عالی شدن کره خیلی زیاده ارزش ریسک و قمار واقعا داره
رودابه رو اگر از برفین بکشن قمار ممکنه بیشتر به سمت کمر گود و کپل بالا بره . چون تنها عیب بزرگ برفین کمرشه . و رودابه هم کمی این عیب رو داره. بهتره با نریونی کشش شه که کمر خوب . کوتاه داشته باشه مثل یابر. البته major هم گزینه بسیار خوبیه ولی من یابر رو دوست دارم .

reza eslahi

Member
این همه سیلمی ، حالا چه کاریه هم خونی!!!!!!!!!
به ریسکش نمی ارزه ، اونم پدر و دختر.به نظر من هم اصلا کاره درستی نیست.
آقای بخشی ، شما که اینقدر اعتقاد به همخونی اون هم اینقدر نزدیک داری ، تا حالا خودتون انجام دادین؟
اگه دادین اسمش و پدر و مادرش رو بزارید تا ما ببینیم چه نتیجه ای داده.
ممنونم.

bakhshi

Member
این همه سیلمی ، حالا چه کاریه هم خونی!!!!!!!!!
به ریسکش نمی ارزه ، اونم پدر و دختر.به نظر من هم اصلا کاره درستی نیست.
آقای بخشی ، شما که اینقدر اعتقاد به همخونی اون هم اینقدر نزدیک داری ، تا حالا خودتون انجام دادین؟
اگه دادین اسمش و پدر و مادرش رو بزارید تا ما ببینیم چه نتیجه ای داده.
ممنونم.

اقای نایگل تا دلت بخواهد انجام داده برو ببین بعد بگو ضمنا فرید جان من کمر اصطلاحا زین پشت مثل قدیمی ها دوست دارم از نظر من این اصلا عیب نیست من از کمر صاف های امروزی اصلا خوشم نمی یاد چون دیگه اسب نیستن :rolleyessmileyanim:

reza eslahi

Member
اقای نایگل تا دلت بخواهد انجام داده برو ببین بعد بگو ضمنا فرید جان من کمر اصطلاحا زین پشت مثل قدیمی ها دوست دارم از نظر من این اصلا عیب نیست من از کمر صاف های امروزی اصلا خوشم نمی یاد چون دیگه اسب نیستن :rolleyessmileyanim:
انجام دادنش مهم نیست!.نتیجه گرفتنش مهمه؟

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞

علت کشش از مبارک چیه؟
تولید اسب زیبایی دیگه

نظر شما هم در تولید اسب سالم مهم نیست

bakhshi

Member
کدوم یک از اینها که میگی نتیجه کشش پدر و دختر بودن؟

ابن مونیت نتیجه کشش نوه با مادر بزرگ بود ، دراکه نتیجه کشش خواهر و برادر تنی بود ، اقای نایگل مالک مبارک و صلاح الدین دختران صلاح الدین با پدر می کشید تا زیبایی به اوج برسونه بعد اوت کنه معالعه شما در مورد ژنتیک و اسب های خارجی چقدره؟؟؟؟ که اظهار نظر می کنی ....

asafari

Member
agha iman harchi dust dari nanvis chera heif?shoma aslan khosro parviz ro didi?ke hamintori migi?pesare khub khoshgel tarin koreie mobarak khosro parvize ?khanum agar mobarako avord iran baraie inke ie asb mesl khosro parviz tolid beshe ke sal 86 tuie mosabegheie ghahremana ke hame korehaie mobarak az yazd kerman tehran budand dovom shod unam vaghat bekhatere handleresh ke az khastegi sarpa nemitunest beiste vagar na azhamashun khoshgeltar va por khuntare 3 sal aslan kasi jorat nadasht savaresh beshe parvaz mikard,hamin rudabe ham khahareshe ke aval shod,azizam aval harfo mazemaze kon baad benvis,dorost nist tohin mikonid,khanum kosari agar azalia ro ba mobarak keshide ghablesh khojaste va jaigozines ra tolid karde,shoma ham bejaie tohin behtare begi khodet chi tolid kardi,dar zemn khosro parviz ham ghasedak daniali ro tolid karde ke az kheili az tolidat asbhaie varedati kheili behtare ,shoma agar chizei behtar az ghasedak dari moarefi kon,,b

asafari

Member
mashallah cheghadr khoshgele in madiun ieki az behtarin dokhtaraiemobarak va azalia hast,khoda hezesh kone vase malekesh,.v

asafari

Member
tuie hamin mosabeghe ke axhash ra gozashtid roudabeh azalia va khosro parviz har se magham avardand samangan madian dige tolid khanum ham magham avard

بالا