زیبایی مهرماه اصفهان -89

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Farib

Member
من نمیتونم قبول کنم زمانی که 2 تا مانژ بوده اون موقع چی میشه؟؟؟؟؟
تو پست هاي مربوط به مسابقات خودتون رو نگاه كن. يكي در ميون نوشتي دست اقاي صنعتي درد نكنه . عجب مسابقه اي . عجب استقبالي.
حالا تو پست مربوط به مسابقات ديگران رو نگا كن . مثل همين حرفت . همش بهونه گيري . البته همين حرفا و اضهارات خودتون كافيه . معمولا در اينجور موارد ميگن : " بدون شرح "
مام ميگيم خدا شما رو به راه راست هدايت كنه . :winksmiley02:

s.parizimanesh

Active member
بهتره بجای این حرفها دست به دست هم بدیم تا حداقل هر ماه در یکی از استانها این مسابقات برگزار بشه.

gorg

Member
سلام
سهیل جان این بحث ها بی فایدست
شما داری میگی ثبت نام 120000 تومان دوستمون میگه 120 تا اسب کمه؟
منم باید بگم بالاخره تایتانیک زن بود یا مرد بود

Soheil Sanati

Active member
تو پست هاي مربوط به مسابقات خودتون رو نگاه كن. يكي در ميون نوشتي دست اقاي صنعتي درد نكنه . عجب مسابقه اي . عجب استقبالي.
حالا تو پست مربوط به مسابقات ديگران رو نگا كن . مثل همين حرفت . همش بهونه گيري . البته همين حرفا و اضهارات خودتون كافيه . معمولا در اينجور موارد ميگن : " بدون شرح "
مام ميگيم خدا شما رو به راه راست هدايت كنه . :winksmiley02:

چطور وقتی مسابقه یزد تموم شد دوستان اون مسابقه بزرگ و باشکوه رو به باد انتقاد گرفتن مشکلی نداره.وقتی دوستان به دروغ گتن من 12 میلیون از اقای شریف گرفتم اشکالی نداره.حالا بعد از همه های و هوی که بزرگترین زیبایی ایران داره برگذار میشه بعد فقط 30 تا اسب زورکی میاد انتقاد نداره.اصفهانیها تقصیر ندارند بلند پروازیهای خانم سالار تاشه که فکر میکنه مری خانومه اونا رو داره بازی میده

gorg

Member
من فکر میکردم اصفهانیها زرنگن
عجیبه ها آخه خانم سالارتاش خیلی سادست

در ضمن سهیل جان چرا خودت رو ناراحت میکنی هر جاییکه اعتبار و اعتماد باشه مردم هزینه میکنند اصلا آقای شریف 12 میلیون نه 120 میلیون کمک کرده حتما آدمی با تجربه ایشون حواسش هست که پولش رو توی جوب نریزه

Soheil Sanati

Active member
در ضمن سهیل جان چرا خودت رو ناراحت میکنی هر جاییکه اعتبار و اعتماد باشه مردم هزینه میکنند اصلا آقای شریف 12 میلیون نه 120 میلیون کمک کرده حتما آدمی با تجربه ایشون حواسش هست که پولش رو توی جوب نریزه

خدا رو شکر مسابقه یزد اینقدر اعتبار داره که اسپانسر سال دیگه هفته پیش با من فرار داد بست

Farib

Member
چطور وقتی مسابقه یزد تموم شد دوستان اون مسابقه بزرگ و باشکوه رو به باد انتقاد گرفتن مشکلی نداره.وقتی دوستان به دروغ گتن من 12 میلیون از اقای شریف گرفتم اشکالی نداره.حالا بعد از همه های و هوی که بزرگترین زیبایی ایران داره برگذار میشه بعد فقط 30 تا اسب زورکی میاد انتقاد نداره.اصفهانیها تقصیر ندارند بلند پروازیهای خانم سالار تاشه که فکر میکنه مری خانومه اونا رو داره بازی میده
اولا که تا منظورتون از شکوه و عظمت یه مسابقه چی باشه . این که سما و خیلی های دیگه زخمت کشیدین شکی نداره ولی این که این شکون و عظما که از نگاه شماست در نگاه بقیه باشه رو که خودت میگی " باد انتقاد " . منم همبنو میگم. وقتی علم نیست عمل بسیار نتیجه کم میده. کلا مسابقاتی که تا به حال برگزار شده . در حد عمل بوده نه علم.
در مورد خانم سالارتاش. تا اونجا که من میدونم از نظر بار علمی و رابطه داخلی و خارجی خیلی موجه هم هستن. در مورد شما خوب نمیدونم و نمینونم چیزی بگم. اگر فکر میکنین شما و کسایی که ازشون داری میگی. صلاحیت تصمیم گیری در مورد اسب اصیل در ایران رو داری . اینم نظر خودته مثل همون مسیله شکوه و عظمت . که یه چشمه بارزش رو در حرکات شما بر علیه اصفهان دیدیم و میبینیم. کلا مطمینم شما تلاش میکنین و زحمت میکشین ولی این که ایا شما باید این تلاش رو انجام بدب همون مسیله علم و عمله. متاسفانه من تو خوزستان نخواهم بود که از نزدیک ببینمتون ولی کاش اینطور مسشد و شما و همه دوستان رو میتونستیم تو یه جمع داشته باشیم و هر کس نظراتش رو بیان کنه تا بالاخره معلوم شه وضعیت اسب اصیل در ایران باید چگونه بررسی و اداره شه. وگرنه نحوه انتخاب گروهی که در حال حاضر کاملا داره بر اسب اصیل ایران حاکمیت میکنه از اصل مورد اشکاله چه برسه به تصمیمات و غیره.
سهیل جان از ما هم ناراحت نشو . کلا هر کاری که انجام میشه مخالفانی هم داره باید دید ایا مخالفتشون به حاست یا نه . اگه نه هم باید قانعشون کرد .

احسان

Active member
سهيل جان پسرم مهندسم عزيز دل يکم ديگه بزرگ شو هنوز تو دوران بچگيت سر ميکنی که سره يه قطاب با دوستات دعوا ميکردی
ما ميتوانيم برای يه مسابقه 11 تا کلانتر داشته باشيم نشان از قدرت ما در برگذاری مسابقات هست
بهت ياد ندادن که با خانم ها محترمانه برخورد کنی سهيل جان​
کمترينش اين هست که خانم سالار تاش برای همان اسب هايی که مری خانم به دنيا معرفی کرد داره تلاس ميکنه اما تو هنوزز داری تو بچگيات سر ميکنی
ما با اينکه يک خانمی به دوستان اسب دار ما تلفن زدن و گفتن اسب نيارند تو مسابقه
زيبايی اصفهان ما به کری چشمشون برگذار کرديم
آقای امير حسين هم که با شما دوست شدن پست های ما رو پاک ميکنند​

اما مهم اينکه ما برای اسب کار ميکنيم هدفمان اسب هست نه افه گذاشتن نه هيچيه ديگه
دوره اينکار ها سر اومده دوستان بهتره با هم ديگه همکاری کنيم تا پيشرفت کنيم نه اينکه کل کل کنيم
به فکره اسب باشيم هميشه خودمان را شاگرد بدونيم نه استاد نه داور اين حرف رو ترلا به من گفت با اون همه ديد و تجربه تو اسب عرب
بازم مشتاق يادگيری بود نه مثل برخی دوستان تو جو​

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
پستهای کسی تا جایی که قوانین رو زیر پا نگذاشته پاک نمیشه.
بعدشم شمام جوش نخور
این وضعیت ادامه پیدا خواهد کرد که هر شهری برای خودش مسابقه زیبائی میگذاره و اسباش توش شرکت میکنند.
و عادت ما ایرانیا همینه که هیچوقت نمیتونیم باهم همکاری داشته باشیم. همه منافع رو برای خودشون میخوان. یکی فکر میکنه منافعش داره از بین میره. یکی دیگم میگه وقتی میشه پول دراورد. چرا نیورد

خدا رو شکر مسابقه یزد اینقدر اعتبار داره که اسپانسر سال دیگه هفته پیش با من فرار داد بست
خیلی امیدوار نباش.

پول خرج کردن دلیل بر تجریه نیست

سهيل جان خوشحالم كه مشكلات خودت با مدير به خوبي حل شده:dodgy:
خوشحالم كه تنش در انجمن كم شده و كارا رو غلتك افتاده
نمک خونت زیاد شده مواظب باش سرگیجه نگیری

120تا اسب کمی نیست.
پرسیدم ورودی 120 هزار تومن؟
نه اینکه 120 اسب شرکت داشتند.

احسان جان نمیدونم آخه مسابقه ای که 30 راس اسب توش شرکت کردندچطور 11 کلانتر داره انشالله موفق باشی در ضمن سلام دوستات برسان بگو کسی تماس میگیره جواب بدند و نخوان کسی را تخلیه اطلاعاتی بکنن مطمن باش انسان با این کارا به جایی نمیرسه....در ضمن بگو مسابقه ای که با 30 راس اسب برگزار بشه به اون مسابقه نمیگن اون موقع یزد اگر 142 اسب مسابقه برگزار میکنن نمیدونم چند تا کلانتر چند تا داور وچه اسمی باید روش گذاشت امید وارم شما و دوستان عزیزت به راه راست هدایت بشند نه این کهبه کسی حرف های دروغ بگند و بعد از آن sms بدن میخواهیم تخلیه اطلاعاتیش بکنیم ممنون میشم حتما این را به اون ها برسانی ممنونم موفق و پیروز باشی...

چرا دنبال سمرقند نره ؟
فكر ميكنم دفاع از سمرقند زياد منطقي نباشه
يه سر سنگين ، دو تا دست معيوب كه نوه ها و نتيجه هاش هم ازش فيض ميبرن
ضمنا" يكي دوتا كره خوب از بين اين همه كره نميتونه دليل خوبي برا دفاع از سمرقند باشه :coolsmiley02:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا