سرگل

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
alirezainejad گفت:
سلام
این مادیان مالکش آقای فرهمند بود و فروخته شد به آقای کشاورز والان آقای شجاعی مالکش است ودر همان باشگاه که مسابقه امسال بود نگهداری میشود و سوارش آقای مجید جنتیان است.
منظور شما اقای تیمور فرهمندتهران است

vatan

Member
این مادیان اسبی بوده از اسبهای شیخ عثمان که ابتدا خانم داغ میزنند ولی وقتی تو کورس میاد 12 بار اول میشه!!! و خانم ناراحت از این مادیان!! میگند این مادیون کرد هستند واز لیست خارج میشوند.

sohrab

Active member
مایه هایی از بعضی کردها داره. من ماجرایی که وطن گفت را نمیدونستم.

ولی چیزی که واضحه اینه که اول داغ 04 (ناخالص) خورده و بعد 12 بار در کورس شرکت داده شده! یعنی میدانستند چی هست که داغ 04 زدند.
مشکل دیگه ای که این نقل قول وطن داره اینه که چطور با عرب ها کورس داده؟ (با توجه به اینکه اوائل حتی kh ها را هم به کورس 01 و 03 راه نمیدادند)

♘امیرحسین♞

اسب اصیل گفت:
مایه هایی از بعضی کردها داره. من ماجرایی که وطن گفت را نمیدونستم.

ولی چیزی که واضحه اینه که اول داغ 04 (ناخالص) خورده و بعد 12 بار در کورس شرکت داده شده! یعنی میدانستند چی هست که داغ 04 زدند.
مشکل دیگه ای که این نقل قول وطن داره اینه که چطور با عرب ها کورس داده؟ (با توجه به اینکه اوائل حتی kh ها را هم به کورس 01 و 03 راه نمیدادند)
مایه از کدام کردها؟ نمونه بگو

من شک به همان آنگلو عرب دارم تا کرد!

sohrab

Active member
منظورم اسب خاصی نبود که الان اسمش را بهت بگم. "ساخت" اسب کرد را نداره ولی "حالت" یک تیپ هایی از کرد را برام تداعی میکنه. البته من از نزدیک ندیدم و شاید حق با تو باشه.
منظورت خود نژاد خالص آنگلو عرب هست؟ یعنی از پدر و مادری آنگلو عرب؟

امید زمانی

Active member
مگه رده کورس کرد بالاتر از عربه ؟ ما اسب کرد داشتیم در کورس عرب که با داغ کرد دویده ! نظر منم رو عرب بودنشه !دلیل محکمی جز داغ روی گردن از لحاظ فنو تیپ و ... دارید که عرب نیست !؟ از خیلی از عربهای ما عرب تره ! ضمن این که حرکتش را هم دیدم ! چند سالشه ؟

♘امیرحسین♞

امید زمانی گفت:
مگه رده کورس کرد بالاتر از عربه ؟ ما اسب کرد داشتیم در کورس عرب که با داغ کرد دویده ! نظر منم رو عرب بودنشه !دلیل محکمی جز داغ روی گردن از لحاظ فنو تیپ و ... دارید که عرب نیست !؟ از خیلی از عربهای ما عرب تره ! ضمن این که حرکتش را هم دیدم ! چند سالشه ؟
کدام کرد؟ در کورس عرب با داغ کرد دویده؟
حرکتش عرب نبود، من از نزدیک دیدم
سن بالای7-8، کره هم داره

امید زمانی

Active member
♘ امیرحسین ♞ گفت:
کدام کرد؟ در کورس عرب با داغ کرد دویده؟
حرکتش عرب نبود، من از نزدیک دیدم
سن بالای7-8، کره هم داره
اسمش خاطرم نیست شاید جادو یا شبیه این یادم اومد میگم ! حرکتش آنگلو عرب بود ؟ :eek: سنش که بالاست ! کره اش رو هم دیدم !

♘امیرحسین♞

امید زمانی گفت:
اسمش خاطرم نیست شاید جادو یا شبیه این یادم اومد میگم ! حرکتش آنگلو عرب بود ؟ :eek: سنش که بالاست ! کره اش رو هم دیدم !
آنگلوعرب واقعی ندیدم تابحال
چیزهایی دیدم که گفته میشوند آنگلوعرب هستند

vatan

Member
سنش که فکر کنم 18 الی 19 هست. و کرد هست.
از اون مادیونهای پرخون هست که نگو!!!
فکر کنم علت دویدنش هم داغ کردن خود خانم بوده.

♘امیرحسین♞

vatan گفت:
وطن از لحاظ بدنی به کرد نمیخوره
خیلی ظرافتش بیشتره ها
من فکر میکنم چیز دیگه ای قاطی داره

sohrab

Active member
vatan گفت:
وطن جان این همه صغری کبری چیدیم باز میگی کرده؟!
اون موقع بجز خانم کسی داغ نمیزد که!

vatan

Member
من خودم از نزدیک هنوز ندیدم مادیون را فقط خیلی ها میگند خون کرد داره.
وگرنه این نظر من نبود!!!

ali.sh

Member
چیزی که من درباره داغ 04 شنیدم اینه که زمانی که خانم قصد داغ کردن این اسبها رو داشته با اینکه میدونسته که این ها خالص نیستند ولی با اصرار صاحبان اونها مواجه میشده برای همین داغ 04 میزده
این چیزیه که من شنیدم

بالا