سمرقند (ارس * اولین) ن

سینا

Member
از بازماندگان خون سمرقند ذوالفقار بهزادی(غرور*غیزانیه)به نظر من یکی از بهترین گزینهای کشش برای مادیونای خالصه.تقریبا10/15تا کره که تاالان ازش توخوزستان بدنیا اومده میشه گفت بدون عیبونقص بودن.سر کوچک وحالت دار/دستوپای قوی وراست/گردن های بلند ومتناسب/طول کمر وتیپو حرکت بسیار عالی/اگرچه خودذوالفقار 1مقدارکوتاهه ولی کرههاش عالی شدن .شاید خیلی ازدوستان خودشوکرههاشودیده باشند ولی خالص بازابدنیست درموردش تحقیق کنن.

s.parizimanesh

Active member
از بازماندگان خون سمرقند ذوالفقار بهزادی(غرور*غیزانیه)به نظر من یکی از بهترین گزینهای کشش برای مادیونای خالصه.تقریبا10/15تا کره که تاالان ازش توخوزستان بدنیا اومده میشه گفت بدون عیبونقص بودن.سر کوچک وحالت دار/دستوپای قوی وراست/گردن های بلند ومتناسب/طول کمر وتیپو حرکت بسیار عالی/اگرچه خودذوالفقار 1مقدارکوتاهه ولی کرههاش عالی شدن .شاید خیلی ازدوستان خودشوکرههاشودیده باشند ولی خالص بازابدنیست درموردش تحقیق کنن.
اره خودش خیلی عالی کره هاش را ندیدم
با چه مادیانهایی کره داده؟؟؟

gorg

Member
بله که دیدم همه کره های به دنیا اومدش رو دیدم در خوبی خودش شکی نیست ولی کره هاش نه

سینا

Member
چندتا از کرههای تولیدی از ذوالفقار/کجال(ذوال..*برهوت)اسماشون یادم نیست ولی بادنیای غمخار/خلود بهزادی/زلیخا/دل دل/خیلی کره دیگه داره یادم رفته من قصدتعریف ندارم رابطه خوبیم بامالکش ندارم ولی کرههاش عالی شدن/حالا دیگه میگن کمرشون درازه شاد ماچشم بادمی هستیم:happysmiley:

ایمان

Active member
چندتا از کرههای تولیدی از ذوالفقار/کجال(ذوال..*برهوت)اسماشون یادم نیست ولی بادنیای غمخار/خلود بهزادی/زلیخا/دل دل/خیلی کره دیگه داره یادم رفته من قصدتعریف ندارم رابطه خوبیم بامالکش ندارم ولی کرههاش عالی شدن/حالا دیگه میگن کمرشون درازه شاد ماچشم بادمی هستیم:happysmiley:
ذوالفقار نریان زیباییه و مقامهای خوبی تو زیبایی تهران و خوزستان و ... گرفته
از کرها عکس داری بذار تا همه ببینن و نظر بدن

ایمان

Active member
البته واقعا هیچکدوم از کره هاش به پای خودش نمیرسن ماشاا... همه کمرای دراز دست و پاهای کج کله ها رو هم که نگم بهتره
معلو مه نه خودشو دیدی نه کرهاشو
چون اگر دیدی بودی کاملا نظرت عوض میشد
ندانسته و بی اطلاع و بیخبر نظر نده

میرزا

Member
ذوالفقار هم یکی از بهترینها است ولی باید در نظر داشت که هر سیلمی برای هر مادیانی خوب نیست وباید برای برطرف کردن عیب مادیان بهترین سیلمی رابرای ان مادیان انتخاب کرد.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
البته واقعا هیچکدوم از کره هاش به پای خودش نمیرسن ماشاا... همه کمرای دراز دست و پاهای کج کله ها رو هم که نگم بهتره
حسین دربهانیای عزیز قدیم
گرگ جدید

چطوری/
نظراتت خیلی کلیه. اینهمه کره و نوه و نتیجه داده. براحتی نمیشه این نظرات رو داد چون خون های دیگری هم قاطی شده و تاثرات مثبت و منفی گذاشته.

حسین دربهانیای عزیز قدیم
گرگ جدید

چطوری/
نظراتت خیلی کلیه. اینهمه کره و نوه و نتیجه داده. براحتی نمیشه این نظرات رو داد چون خون های دیگری هم قاطی شده و تاثرات مثبت و منفی گذاشته.

امیر حسین از کجا میگی گرگ حسین دربهانیای است

فکر نمیکنم این طور باشه؟؟؟

ذوالفقار اسب خوبیه به جرات میگم یکی از بهترین دستها را از نظر صاف بودن توی خون سمرقند داره.

زیبایی آبادان وتهران که عالی درخشید

ولی توی زیبایی یزد ذوالفقار همیشگی نبود.

تا روز قبل از زیبایی زیر سرم بود به دلیل کولیک .

بالا