سمرقند (ارس * اولین) ن

مادیانهای درجه یکو ؟؟؟؟؟؟ باید به جای کشش با اسد ، کهکشان ، دماوند ،الشجاع ، رستم میر ، قانا ، دل دل ....................با یاسوتا بکشیم لطفا پاسخ دهید ممنون :winksmiley02:

در خوب بودن اسد وکهکشان والشجاع شکی نیست.

ولی وقتی شما (آقای علی بخشی)دماوند و رستم و قانا رو بهتر از یاسوتا میدانید مگر اینها چند تا کره دادند.
اگه دماوند رو میگید که غرور دماوند رو داده ورده برهان یکی از بهترین مادیانها است.
بهتر است استاد جدیدی برای خود انتخاب کنید.

هزار افرین البته سزار ، پازن ، پاسارگاد ، ذوالفقار تنها خون سمرقند ندارند خون کویتی حداد نیز دارند ، تمام اسب های اصیل ما زیبایی خود را از این خط خونی خاص گرفته اند خسرو جان :winksmiley02:

من از میان اینها که نام بردی سزار وپازن رو قبول دارم.
که مادری دارند مثل گوانجی.
به نظر شما اگر گوانجی بایاسوتای کشش بشه !!!!!!

یاسوتای الان پیش ماست هرچه به این سیلمی نگاه میکنم ازدیدنش سیر نمیشوم .
با این دست وپای خراب واقعا باید ببینید چه قدر پرخون و با ابهت است .
واقعا اسطوره است.

bakhshi

Member
از زبان خانم حرفهای زیادی نقل شده ولی اکثر آنها رو خانم نگفته اند.

هیچ دلیلی وجود نداره که اسب خوب کره ی خوب نده.

جناب پیوند خان نگارستانی نیاز به معرفی امثال بنده ندارند ، داوود خان ایشان از اغاز کار خانم در حوزه اسب اصیل خدمت کرده اند تا امروز مثل بهزاد خان ، جناب اشرفی ، پس صحبتهای دوستان نزدیک خانم کشکه دیگه ؟ :rolleyessmileyanim: جناب علی خان رضایی نژاد از عاشقان واقعی اسب اصیل و عرب باز قدیمی لطفا در بحث شرکت کرده و بنده را تصدیق کنند بفرما علی جان در انتظاریم ..................................:smilingsmiley:

bakhshi

Member
خالص ایرانی : غرور - نهروان - یوزپلنگ - و یاسوتا
خون وادراتی : قندهار و ناردانه

ایمان جان در هر کلاس یکی معرفی کن همه که عالی نمیشوند ، مهندس بیک فرمودند ناردانه در خون گیری از طرف سمرقند رد و بعد انسیاتور تعیید شده ، تیپش هم به کره سمرقند ها نمی خوره به انسیاتور می خوره ممنون از اظهار نظرت :smilingsmiley:

bakhshi

Member
از زبان خانم حرفهای زیادی نقل شده ولی اکثر آنها رو خانم نگفته اند.

هیچ دلیلی وجود نداره که اسب خوب کره ی خوب نده. :rolleyessmileyanim:

برفین اسب شویی خوبی است ولی هرگز نتوانسته مثل پدرش کره بدهد همیشه اسب خوب کره عالی نمی دهد مثل لجند ، قجری............کره دهی نریان وابستگی مستقیم به مرغوبیت نژادی و غالب بودن نریان دارد مگه در دنیا چند راس سیلمی ورزشی و شویی عالی وجود دارد تا صفاتش را بتواند به کره هایش انتقال دهد . صورت مسئله اصلا غلط است داوود جان :smilingsmiley:

بالا