سمرقند (ارس * اولین) ن

ایمان

Active member
من جدا غیرت و تعصب شما رو تحصین میکنم ولی یه سری چیزا رو نباید نادیده گرفت بلکه باید تصحیحشون کنیم . این که سمرقند هم عیوبی داشته و در تولید منتقل کرده که درش شکی نیست. که تو صفحات اول همین تاپیک در عکسها کاملا مشهوده . و قبلا هم در تاپیک اسد و اسبای دیگه از خانواده سمرقند با عکس روشون بحث شده . حالا باید ببینیم چطور این نواقص رو برطرف کنیم.
درسته فریب جان حرف شما متین
من بیشتر بخاطر اسد این حرف روزدم چون واقعا اسد تک خالص ایرانیهاس وبدون مشکل
صورتشم که دیگه لنگه نداره

اسد مشکل دست و پای سمرقند را دراد و به کره هایش هم داده است.اندفعه درست دسصت و پا را نگاه کن.

آقا ایمان درست ندیدی مخصوصا یوشکا که بدتر درست ببین با عکسم مشخصه.

اینها مال ایرانند و بس نه مردم ما داریم سعی میکنیم عیوب مطرح بشه تا برطرف بشود با تعصب کاری از پیش نمی بریم .منطق منطق

...

این عکسهارو از یک مجله قدیمی (دامدار) باموبایل گرفتم به خاطر همین کیفیت ندارند ولی به چشم سعی میکنم با کیفیت بهتر هم بگذارم.
عکس جدید یعنی بروم از سمرقند عکس بگیرم؟؟؟:dodgy:

پیوست ها

• DSC00828 copy copy.jpg
    DSC00828 copy copy.jpg
    120.8 کیلوبایت · بازدیدها: 288
  • DSC00824 copy copy.jpg
    DSC00824 copy copy.jpg
    116.4 کیلوبایت · بازدیدها: 287
ببینید همه اینا قابل اصلاح هستن فقط یک مقئار صبر و حوصله میخواد متاسفانه ما ایرانی ها همین یک فاکتور رو تو کارها مون کم داریم
فقط کافیه یکم در مورد مادیون و سیلمی مورد نظر و خصوصیاتی که انتقال میدن دقت و مطالعه کنیم اونوقته که این ایرادات با صرف زمان قابل رفع میشن و میتونیم اسبهای زیبا و بدون عیب تولید کنیم
( مگه خارجی ها چکار کردند اونها که معجزه نمی کنند فقط چنتا کار رو خوب و کامل انجام دادند ... اول مطالعه دوم برنامه ریزی و سوم صبر و تایین هدف) و در ضمن افراد بعدی هم که پا تو این راه گذاشتند به همین ترتیب و هم جهت با نسل قبل از خودشون عمل کردند و میکنند
نه مثل ما ایرانی ها که هرکسی برای رو کم کنی و منم منم ساز خودش رو میزنه بدون اینکه به عواقب کار فکر کرده باشه
من دیدم و شنیدم که اگه نتاج سمرقند رو با خون غریبه بکشیم دست و پا اصلاح میشه برای مثال تهاتموس یکی دو تا کره ای که از این سیلمی دیدم مشکل دست و پا نداشتند چون مادر یکی اصلا عرب نیست و ربطی به همخونی نداره و یکی هم خونش فرق میکنه

sohrab

Active member
اگر آن ترک شیرازی به دست آرد دل ما را .............به خال هندویش بخشم سمرقند و بخارا را

پیوست ها

• samarqand.jpg
    samarqand.jpg
    43.9 کیلوبایت · بازدیدها: 82

sohrab

Active member
( مگه خارجی ها چکار کردند اونها که معجزه نمی کنند فقط چنتا کار رو خوب و کامل انجام دادند ... اول مطالعه دوم برنامه ریزی و سوم صبر و تایین هدف)

البته شما سعی کنید تعیین هدف را قبل از برنامه ریزی انجام بدید!

نریانهای باقیمانده از نسل سمرقند

دوستان عزیز لطف کنید نریان های باقیمانده از نسل سمرقند رو اینجا معرفی کنید ( نریانهای سیاه در اولویت هستند )

khosro.a

Member
پازن
بدخشان
هخامنش
یاسوتا
چوبک
خسرو
نار
نهروان
تبوک
پاسارگاد