عدم احترام به حقوق دیگران

آيا در انجمن اسب ايران آزادی سخن وجود دارد يا خير نظر شم

• خير وجود ندارد

رای: 0 0.0%
  • من تحمل گفته ديگران را ندارم پس اصلاً نباشه بهتره

• اصلاً اين حق آزادی سخن چه چيزی هست!!!!!!!

• برام مهم نيست

• مجموع رای دهندگان
    2
پاسخ : آزادی سخن در انجمن

دکتر عزیز
به نظرمن تا آنجا که هر کس میتواند در هر قسمتی تاپیکی ایجاد کند و یا در هر تاپیکی اظهار نظر کند آزادی سخن وجود دارد ::)
اما آزادی همه جا محدودیت دارد و آزادی مطلق وجود ندارد چون آزادی مطلق, حق آزادی دیگران را سلب میکند وهمان هرج ومرج است :)
واین قوانینند که آزادی ها را محدود و مشخص می کنند ;)
واین سایت هم قوانین خود را دارد ,البته برای رعایت حقوق همگانی :-[
ویکی از این قوانین بی احترامی وتوهین به نظر دیگران در دیدگاه عمومی در قالب اعتراض اعضا به مدیریت سایت است :)
چون در قالب بی احترامی , پاسخگویی وارائه مطالب بیشتر و بهتردرباره موضوع مورد نظر از اعضا دیگر انجمن وطرف مقابل گرفته شده وبحث به نا کجا آباد خسته کننده کشیده میشودو.... :'(
و فکر می کنم که ما در اینجا برای در میان گذاشتن اطلاعات مفید و نه تعصبات! وبه رخ کشیدن اطلاعات شخصی جمع شده ایم وفکر میکنم با این دید ,این سایت واعضاآن روز به روز اطلاعات بیشتر وبهتری را در میان بگذارند. :)
تا نظر شما چه باشد. :)

احسان

Active member

:-*باريکلا دوست عزيز خوشم امد از نظرت
خوب علم رو هم بايد برای يکی گفت که ارزش رو بفهمه
درسته ؟

به نظرت تو دوست عزيز????برای کسی که نميفهمه نظرم ميده چيکار بايد کرد ???

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞

Wild Stallion گفت:
هیچکدام از ما پیامبر نیستیم که وظیفه فهماندن چیزی را داشتیم باشیم

اینجا هستیم تا روی موضوع مشترکی به نام اسب باهم صحبت کنیم و یاد بگیریم

دور از تعصب!!

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞

من رو مقصر ندانید که مطالب را قفل یا حذف میکنم
غیر از این سایت من مدیر چند سایت که برای خودم یا جاهای دیگری هست نیز هستم.
و تجربه بودن در این محیطها را زیاد دارم.

اگر از بحثهای بیهوده جلوگیری نشود, ارزش میاد پائین و وقت تلف میشه و نتیجه مثبتی در بر نخواهد داشت و مهمتر هیچ ارتباطی ایجاد نمیشود.

من از جون و دل وقت و هزینه میگذارم و هدف هم اینست که نمود و نمونه ای از جامعه کوچک و کثیف اسب و سواری که بیرون وجود دارد نباشیم.
مخلص همه اعضام از اسبدار و ندار هستم.

باتشکر

امیر خان
ما هم توی همون جامعه نفس میکشیم وانتظار هیچ معجزه ای رو هم به غیر خودمون نداریم. فقط یه ذره حرکت کوچیک...!

Wild Stallion گفت:
:-*باريکلا دوست عزيز خوشم امد از نظرت
خوب علم رو هم بايد برای يکی گفت که ارزش رو بفهمه
درسته ؟

دو تا نکته هست! یکی اینکه دکتر جان در هر جامعه ای که می خوای آزادی باشه پس باید در وجود آدم ها هم آزادی باشه! یعنی اینکه نمی شه گلچین کرد اون موقع آزادی وجود نخواهد داشت! دوم اینکه وقتی دم از آزادی می زنیم پس هرکسی می تواند نظری داشته باشه و باید این حق رو هم قائل شیم براش تا حرف اش رو بزنه! حال صحیح یا غلط ! وقتی آزادی قائلی پس برا حرف ها هم باید آزادی قائل شد!
اما بحث اصلی اینجاست شخصی که اومده اینجا اومده یاد بده و یاد بگیره دوست بشه و خانواده اش رو گسترش بده! بقول امیر حسین ما پیغمبر نیستیم که همه چیز رو بدونیم! اون هاییم که پا فشاری می کنن بر این مطلب و خودشون رو خدای اسب می دونن خوب اون هام آزادند بزار در این وهم تا ابد زندگی کنند چرا که نه چیزی برای یاد دادن خواهند داشت و نه چیزی برای یاد گیری به دست خواهند اورد!
استاد سر کلاس برای همه یک درس رو می ده خیلی ها ارزش قائل اند و خیلی ها خیر تازه خیلی ها هم از رفرنس ایراد می گیرن!
این خصوصیت این جامعه است!دور از جون اساتید و دوستان ! چند روز پیش به یکی از دوستان می گفتم که خاصیت زین اسب اینه که همه بعد از چند جلسه سواری مربی می شن و حال بماند که قوه تخیل خیلی ها بالاست و تا سر حد دکتری و قهرمانی و اینا می رن!چه بسیار اند از این قبیل افراد که می آن تازه کلی هم می خوان یاد من و شما نه یاد همه بدن و ایراد هم بگیرن! دکتر جان باید انرژی رو صرف
اون دو سه تا نکرد! باید انرژی رو با در نظر گرفتن همون 14 شاگردی که از جمع یه کلاس 30 نفری به حرف اهمیت می دن کرد!
در مورد آزادی بیانم که گفتم با حرف امیر موافقم!

به نظرم هر چیز متعادلش خیلی خوبه. که تعادل رو اکثر بچه ها در سایت رعایت میکنند.

ناشناس

Active member

با سلام

آزادی سخن /تا اینکه این آزادیرو توی چگونه سخن گفتن ببینیم /روزانه ادمهای زیادی به این انجمن سر میزنن خوب ما برای حفظ انجمن هم که شده باید مواظب سخنانمون باشیم /آقا امیر حسین میدونن داخل انجمن فارس چه چیزی به وجود امد /به خاطر حرفهایی که نوشتنشون راحت بود اما زمانی که دیگران اونها رو خوندن دعواها به وجود امد

پس چیزیرو که مدیر انجمن پاک میکنن حتما یک دلیل قانع کننده ای براش دارن

سنا

Active member

ناشناس گفت:
با سلام

آزادی سخن /تا اینکه این آزادیرو توی چگونه سخن گفتن ببینیم /روزانه ادمهای زیادی به این انجمن سر میزنن خوب ما برای حفظ انجمن هم که شده  باید مواظب سخنانمون باشیم /آقا امیر حسین میدونن داخل انجمن فارس چه چیزی به وجود امد /به خاطر حرفهایی که نوشتنشون راحت بود اما زمانی که دیگران اونها رو خوندن  دعواها به وجود امد

پس چیزیرو که مدیر انجمن پاک میکنن حتما یک دلیل قانع کننده ای براش دارن
دقیقا درسته
اگر در چهارچوب قوانین و موضوعات مربوط به سایت صحبت بشه فکر نکنم آقا امیر مطلبی رو قفل کنن یا...

OJANG

Member
پاسخ : سوءتفاهم ها در انجمن

اگه یکم لیبرال باشیم مشکلی پیش نمیاد
ما همه اسب دوست داریم و اختلاف سلیقه ها در مورد نژاد و نظرات شخصیه.
به قول یکی از دوستان خوبم هر وقت خواستیم در این جمع چیزی بگیم یادمون باشه در دو چیز کاملا یک جنسیم :
انسانیت و اسب
پس حرمت هردو را که به ترتیب اشرف مخلوقات و اشرف جانورانند نگه داریم.

reihaneh

Member
با توجه به درگیری های کلامی که اتفاق میفته گفتم شاید بد نباشه این شعرو یه نگاهی بندازیم گرچه میدونم همه قبل از این شنیدنش

اگـــــــــر پای در دامن آری چو کوه ســـــرت زآسمان بگذرد در شکــوه
زبــــــــان درکش ای مرد بسیار دان که فــــــــردا قلم نیست بر بی زبـان
صـــــــــدف وار گوهر شناسان راز دهــــــــان جز به لولو نـــکردند بـاز
فــــــــــراوان سخن باشد آکنده گوش نصیـــــحت نگیرد مـگر در خـموش
نبـــــــــاید سخن گفــــــت نــــاساخته بشـــــــاید بریــــــــدن نینداخــــــتـــه
تـــــامل کنـــــان در خطــا و صواب بــــــه از ژاژ خایان حاضر جــواب
کـــــمال است در نفس انـــسان سخن تــــــو خود را به گفتـار ناقص مکن
کـــــم آواز هر گز نبینی خــــــجــــل جـــوی مشک بهتر که یک توده گل
صدا نداختی تیر و هر صد خطاست اگر هوشمندی یک انداز و راســـــت
از آن مـــرد دانــــا دهان دوخته ست که بیند که شمع از زبان سوخته ست

fatima

Member
ریشه ی این مسئله ای که دوستان بیان کردن، خودخواهیه و تلاش برای بهتر نشان دادن خود از دیگران. که متاسفانه این مسئله تو فرهنگ ما ریشه داره از کوچیک و بزرگ.... نمی دونم چقد وقت لازمه تا چنین خصلتی از نسل های بعد از ما دور بشه!

اینجا همه چی داریم
اینجا تلخشو داریم ، شیرینشم داریم
خبرای خوب داریم،خبرای بدم داریم
گریه داریم ،خندم داریم
امیر حسین داریم،آزادی هم داریم

shabdiz

Member
اینا کاملا نظر شخصیه منه خب طبیعیه مخالف داشته باشه و شاید موافق

جالب نیست آدم یه خط اطلاعات یا یه مطلب رو بنویسه بعد دورش رو با چیزای دیگه قاب بگیره اونقدر که دیگه اون دو سه خط به چشم نیاد.
فقط باعث میشه ذهن کسی که میخونه به جای اینکه معطوف به چیزی باشه که اصله منحرف بشه به چیزی که تو درجه پایینتری از نظر موضوع
بوده .
هنر سوال کردن داشته باشیم بهتره تا متهم کردن یا چیزی شبیه به اون البته با یه سوال خوب میشه متهم کردن رو هم پوشش داد.کاملا
غیر مستقیم،نامحسوس و محترمانه .
یه چیز دیگه اینکه آدمها متفاوتن یکی زود جوش میاره یکی نه یکی کلا جور خاصی بیان میکنه که ممکنه با چیزی مثل عصبانیت اشتباه بشه .
یه درس جدید از این انجمن یاد گرفتم اینکه خواننده مطلب باید یه ظرفیتی هم برای خودش در نظر بگیره، شخصا با اینکه هرطور خواستیم
صحبت کنیم و بی احترامی مخالفم چون آدمیزاد به حکم آدم بود میتونه الگوی رفتاری بهتری داشته باشه ولی شاید گاهی این آسیب از طرف
ما باشه که اونقدر تحمل پایینی داریم که زود به بیراهه میریم .
در مورد شاگردا و تشبیه انجمن به کلاس ، فروم یه جای عمومی هست و همه حق برابری دارن که اگه اینطور نیست بهتره کلاس خصوصی
تشکیل بدید.
آزادی بی حد وحصر تو صحبت مثل اسب سرکش و رام نشده میمونه که بلاخره یه جایی زمینت میزنه، هرچقدر سوارکار قابلی باشی.

shabdiz گفت:
آزادی بی حد وحصر تو صحبت مثل اسب سرکش و رام نشده میمونه که بلاخره یه جایی زمینت میزنه، هرچقدر سوارکار قابلی باشی.

میدونی چیه ؟ تا با این اسب بنام آزادی از پیست بیرون نیای و سواری آزاد نری لذت نمیبری،
تو پیست محدودی و هر قدرم زیبا سوارکاری کنی اخرش به جای اول برمیگردی

احسان

Active member
آدم بايد آدم باشه

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

به به چه زيبا شعر واقعاً زيبايی هست خانم ريحانه

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

واقعاً من با نظر شما موافق هستم خانم فاطيما بعضی ها واقعاً خود خواه هستند و ميخواهند خود را بهتر از ديگران نشان دهند
اما خانم فاطيمه يکم هم بايد به صورت ديگه به مسئله نگاه کرد يا از يک ويو ديگه
1- شايد انسانها همانطوری که هستند به يک مسئله نگاه می کنند
2- اينکه شايد يک فردی بخواد اشتباهات ديگران رو تصحيح نمايد و ما نبايد اين رو دليل بر خودخواهی اون شخص بزاريم البته باز هم قسمت 1 در اين تصميم گيری نتيجه خواهد گذاشت

----------------------------------------------------------------------------------------------------

به به خانم شبديز شما هم متين و زيبا سخن فرموديد در اين مورد:
در مورد شاگردا و تشبیه انجمن به کلاس ، فروم یه جای عمومی هست و همه حق برابری دارن که اگه اینطور نیست بهتره کلاس خصوصی تشکیل بدید.
مخصوصاً اگر اين اسب وحشی و سرکش و کله گچی هم باشه ديگه واقعاً بد ميشه

ولی مهم اين هست که اين اسب وحشی و سرکش به کسی نميخواد سواری بده و اين مهمتره

---------------------------------------------------------------------------------------------------

و زيباتر از همه آقای معيين فرمودند که هرکاری که دلت خواست رو انجام بده فوقش امتياز منفی ميگيری