قجری ( ghajariy )

Farib

Member
همه سیلمی ها کره های خوب میدن. مهم اینه که تو یه جهمعه اماری بسته چند درصدخوب تولید کرده باشن. چون همشون کره بد هم میدن.هر ساله تعداد قابل توجهی از کره های مروان اصلا خوب نیستن. ولی کره های خوب زیادی هم میده. پس حالا که اومده و حداقل دور و بر خودش هم مادیون هست. و مطمینا تو همین فصل کشش هم کلی کشش داره. بهتره شانس مساوی به هردوشون داده بشه تا تولید کنن و بعد ببینیم و تعریف کنیم .

کره قجری و کره دوبی پاشا تو ایران هست میتونید ببینید قضاوت کنید
بنظرم قجری فقط یه اسمه !!

عزيز من قجري فراتر از فقط يك اسمه ، من حدس ميزنم با بدنيا اومدن كره هاش تابستون اينده خيلي حرف و حديث هاي پشت سر خودشو تموم كنه،حد اقل اميدوارم اين اتفاق بيافته چون واقعا اسب زيبايه و من احساس خوبي نسبت بهش دارم

ایمان

Active member
عزيز من قجري فراتر از فقط يك اسمه ، من حدس ميزنم با بدنيا اومدن كره هاش تابستون اينده خيلي حرف و حديث هاي پشت سر خودشو تموم كنه،حد اقل اميدوارم اين اتفاق بيافته چون واقعا اسب زيبايه و من احساس خوبي نسبت بهش دارم
جوجه رو آخر پاییز میشمارن :dodgy:
اینم مثل لرد بی شاه یا لجن یا ....

bakhshi

Member
نام: GHAJARIY
پدر: Khidar
مادر:Esta-Passada
رنگ:نیله
تیره:
جنس:نریان
متولد:1381
مالک:انتظاری

nfo: * 2003 Reserve Junior Champion Stallion El Ran Cup, Belgium; 2003 All Nations Cup Champion; 2003 European Reserve Champion Colt; 3rd in class Orientalica 2009 *

خود خیدار:rolleyessmileyanim: یه چیز دیگس ، عکسشو ایمان جان بزار بینن اساتید....................................

پیوست ها

• khidar.jpg
    khidar.jpg
    9.6 کیلوبایت · بازدیدها: 41
  • khidar3.jpg
    khidar3.jpg
    34.9 کیلوبایت · بازدیدها: 25
  • Khidar6.jpg
    Khidar6.jpg
    263.2 کیلوبایت · بازدیدها: 42
  • Khidar41.jpg
    Khidar41.jpg
    170.1 کیلوبایت · بازدیدها: 24
  • ki_s.jpg
    ki_s.jpg
    29.6 کیلوبایت · بازدیدها: 259
  • IMG1018b.jpg
    IMG1018b.jpg
    80 کیلوبایت · بازدیدها: 21
  • nation02_khidar_stand.jpg
    nation02_khidar_stand.jpg
    34.7 کیلوبایت · بازدیدها: 18

bakhshi

Member
همه سیلمی ها کره های خوب میدن. مهم اینه که تو یه جهمعه اماری بسته چند درصدخوب تولید کرده باشن. چون همشون کره بد هم میدن.هر ساله تعداد قابل توجهی از کره های مروان اصلا خوب نیستن. ولی کره های خوب زیادی هم میده. پس حالا که اومده و حداقل دور و بر خودش هم مادیون هست. و مطمینا تو همین فصل کشش هم کلی کشش داره. بهتره شانس مساوی به هردوشون داده بشه تا تولید کنن و بعد ببینیم و تعریف کنیم .

تعداد کره های عالی غزل از مروان:blinksmiley: خیلی بیشتره نمونش پیانیسیما زیرا............................................ :smilingsmiley:

bakhshi

Member

صدای طبل از دور خوشه:confused: عزیزم

بالا