قجری ( ghajariy )

سایه

Member
خیلی متاسف شدم اسب بسیار زیبا و پرخونی بود ... علت مرگ ایست قلبی تشخیص داده شد که در اسب ها بسیار نادر است ولی خب ...

علی اصفهانی

Active member
قجری همه چیزش خوب بود الی دو چیز ....!!!!

ضمن اینکه امروز خیلی خیلی از شنیدن این موضوع ناراحت شدم این جمله ایمان منو یاد یه خاطره انداخت :

عبدالله خان تعریف میکنن که وقتی خانم مبارک را تازه آورده بودن یه روز تعداد زیادی از اسبداران و رییس وقت فدراسیون ( حاج آقا فرجی) کردان بودن وجلوی اصطبلش ایستاده بودن .
خانم خطاب به جمع گفته بودن هیچکس میتونه یک عیب از این اسب ( مبارک ) بگه ؟
البته منظورشون از این سوال این بوده که عیبی نداره .
عبدالله خان که اونجا بودن جواب داده بودن : " یک عیب خیلی بزرگ داره !"
همه توجه شون جلب شده بود که ببینن عبدالله خان چی میگن و خانم هم با تغیر پرسیده بودن : "چه عیبی؟!"
عبدالله خان گفتن : این عیب بزرگ که اسمش پسوند "عبد" نداره !! ( یعنی مال من نیست ! )

میگم حالا شاید منظور ایمان هم همین نوع عیبهایی برای قجری بوده حتما"

ایمان

Active member
نه اقای اصفهانی اینطور شما میگید نیست داشتن 100 تا مثل این اسب برای من بی ارزشه !!!!
خوب نبودن دوچیز رو میگم : یکی کره خوب ندادن و دوم نداشتن اخلاق و نجابت !!!!!!!!!!!!

علی اصفهانی

Active member
آقای اصفهانی یعنی مبارک عیب نداشته؟:blinksmiley:

حالا از این موضوع که بگذریم اصولا اسب یه موجودی است که اگر به صاحبش بگن اسبت یه عیبهایی داره قطعا ناراحت میشه ولی در مورد بقیه مایملک آدم شاید اینقدر حساسیت وجود نداشته باشه .

امید زمانی

Active member
اگه اسب بی عیب پیدا کردین به من هم نشون بدین!!مبارک با همه اصلاحاتی که انجام داده عیب زیاد داره

mahdi1995

Member
سلام به دوست داران قجری محبوب ،
امروز خبر دار شدم که قجری آن اسب زیبا و با شکوه سکته کرد و مرد ،من شخصا از این اتفاق ناگوار متاسفم .
دوستان بیایید برای حفظ خاطرات خوشمان با قجری ،یاد او را نه در دفتر نه در کامپیوتر بلکه در ذهنمان یادداشت کرده و خاطره اش زنده نگهداریم.

ایمان

Active member
سلام به دوست داران قجری محبوب ،
امروز خبر دار شدم که قجری آن اسب زیبا و با شکوه سکته کرد و مرد ،من شخصا از این اتفاق ناگوار متاسفم .
دوستان بیایید برای حفظ خاطرات خوشمان با قجری ،یاد او را نه در دفتر نه در کامپیوتر بلکه در ذهنمان یادداشت کرده و خاطره اش زنده نگهداریم.
بازگشت همه به سوی اوست تنها خاطرهاست که می ماند ....

مطمئنم نبود قجری برا محمد یثربی عزیز خیلی سخته.چون از نزدیک دیده بودم که چقد بهش عشق داره.
واقعا نمیخوایم فکری به حال این وضع بد مرگ اسبهامون بکنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مطمئنا میشه آمار تلفاتو پایین آورد.شک نکنید

آقای صنعتی پس نتیخه اون کلاس داوری اسب عرب که پارسال برگذار کردین چی شد. 120 تومن پول گرفتین. کو نتیجه؟؟؟؟؟؟؟ اینجوری مردم رو گول زدن خوب نیست. حتما میدونی به این کار چی میگن؟؟؟؟؟؟؟؟

بالا