قدم خیر (خیبر*آرزو) م

sohrab

Active member
پاسخ : قدم خیر

alirezainejad گفت:
سلام
این اسبی که میگی دست سفیدش این ایرادو داره دقت کن .دوست ندارم در مورد اسب دیگران حرف بزنم .هر کی هر چی داره بهترینه خیرشو ببینه.من در مورد هیچ اسبی حتی ردی در انجمن و جایی حرف نمی زنم.

پس بگذار من یک ایراد مهمتر بگیرم! ;)

مادر پاسارگاد یک مادیون معمولی بود. اگر با غرور جفت نمیخورد کسی اسمش را نمی شنید!

vatan

Member

یعنی علی در حال حاضر بهترین گزینه برای کشش با قدم خیر و درناز را شما گشتاسب میدانید و لا غیر؟؟

سلام
ما تمام کره های گشتاسبم میبرم رو به خالص و صد دز صد سیلمی بعدی با آن خصوصیات که خودت میدانی خالص ولی قدم بانو بهتره یه کره ازش بمانه تا در راه برای کشش تلف شه.

vatan

Member

منظور از این که یه کره ازش بمانه تا در راه تلف بشه را نمیفهمم چون یزد نزدیکه این قدر هم این کار خطرناک نیست.
ولی علی جان خودت میدانی که به هر حال حتی اگه 1 درصد هم خون خارجی داشته باشند خالص نمیشند. درسته اگه از 97.5 درصد خون یک طرف را داشته باشند ما در اصلاح دام خالص حساب میکنیم ولی فکر نکنم فعلا تو ایران این شکلی باشه.

vatan

Member

حالا اگه در باب تیره به ما تخفیف بدی!!! فکر کنم قبلا که کهکشان اونجا بود الان را نمیدونم.

mehrshad

Member

ما یه نریون خالص خوب که این همه خوصوصیات شما میخواین نداریم .ولی حیفه که از قدم خیر کره خالص نداشته باشیم سنش هم دار بالاتر میره پس زودتر بکشین که پشیمون نشین.

sohrab

Active member

alirezainejad گفت:
این هم کره مادیان امسال قدم بانو وگشتاسب خان فرناز ایران در پنج ماهگی.قدم بانو از تمام کره هاش سه تا مادیان 1-وشتی کرمان 2-درناز ایران 3- فرناز ایران ولی یه کره مادیان با مبارک داده واز طرف مادر dna رد شده که مادرش قدبانو نبوده به نام جلاله .

این که از مادر رد شده، تولید کننده اش کی بوده؟

s.parizimanesh

Active member

درود
این حرف خانم گوشزد و سفارش به موضوع حفظ اصالت تیره های اسب اصیل این سرمایه ی ملی هستش
حال آنکه دوستان تولید کننده لطف کردن و با کششهای بی جا (شرمنده من در این مورد شدیدا غیرت دارم پس بی احترامی من رو به بزرگواری خودتون ببخشید) و بدون فکر و کورکورانه و فقط برای تولید اسبهای شو و کورس بدون توجه به اینکه اسب اصیل با این یابو های خارجی زمین تا اسمون فرق داره و مسولین هم که لطف کردن با عدم تفکیک اصیل اسبان ایران از خون خارجی ها به ازبین بردن نسل اسب ایرانی کمک کردن.....
شنیدم اهوازی اقایی به نام لفطه اجازه نمیده اسباش با تیره ی دیگه کشش بشن چه برسه به خون خارجی( اگه ببینمش کف پاشو میبوسم)

امید زمانی

Active member

پرواز گفت:
درود
این حرف خانم گوشزد و سفارش به موضوع حفظ اصالت تیره های اسب اصیل این سرمایه ی ملی هستش
حال آنکه دوستان تولید کننده لطف کردن و با کششهای بی جا (شرمنده من در این مورد شدیدا غیرت دارم پس بی احترامی من رو به بزرگواری خودتون ببخشید) و بدون فکر و کورکورانه و فقط برای تولید اسبهای شو و کورس بدون توجه به اینکه اسب اصیل با این یابو های خارجی زمین تا اسمون فرق داره و مسولین هم که لطف کردن با عدم تفکیک اصیل اسبان ایران از خون خارجی ها به ازبین بردن نسل اسب ایرانی کمک کردن.....
شنیدم اهوازی اقایی به نام لفطه اجازه نمیده اسباش با تیره ی دیگه کشش بشن چه برسه به خون خارجی( اگه ببینمش کف پاشو میبوسم)
یابو های خارجی ؟ منظور که مبارک و ... نیست که ؟ اتفاقا سیلمی آقای رضایی نژاد هم خون خارجی داره اگه دقت کنید ! مسئولین هم در مسابقات زیبایی که این تفکیک سازی رو انجام داده اند ! یابو ها اصیل اسبانی هستند که تا 10 نسل یا بیشتر آنها مشخص و نشان اصالتشان است !

sohrab

Active member

پرواز گفت:
درود

جهت اطلاع شما : ورود عرب مصری و توصیه به اختلاط تیره ها توسط خانم انجام شد!
کف پای لفته حبچی رو؟ مطمئنی؟

بالا