قدم خیر ( مبارک * آهو )

به به ... ایشالا که یه کره میده از پدر بهتر که باهاش صفا کنی:winksmiley02: :happysmiley:
مرسی عزیزم
مجید جان ببخشید وارد بحثتون میشم ولی بذار انشالله کره به دنیا بیاد بعد میشه دقیق تصمیم گیری کرد واسه سیلمی تو بحث زیبایی.
ولی در مورد کورس میسه از همین الان حتی با مالک سیلمی در باره هزینه و زمان کشش هم صحبت کرد.
قدم خیر مادیان خوبیه که اندام و اتصالات خوبی داره فقط باید منتظر شد کره دادنش رو دید و مقایسه کرد و واسه سیلمی تصمیم گرفت
ببخشید بازم به بزرگان جسارت نشه من وارد شدم:blushsmiley:

Farib

Member
آقا فریبرز خوشحال میشم نظرتون رو راجع به این مادیون بدونم :happysmiley:
اقای دهقانی ماشالله مادیون قشنگیه. آهو مادیونیه که هیچوقت از دیدنش سیر نشدم. این مادیون هم خیلی چیزاش شبیه مادره که واقعا خدارو شکر . استواره. بدنش بسیار زیباست. ایشالله خیرش رو ببینی. ایشالله از ابودی خون آنساتا یم هوپ رو بگیره و یه کره خوشگل بهتون بده. در مورد اینکه میگفتین سراج 2 سالست و نمیشه ازش کشش کرد به نظرم میشه چون معمولا تو همین سن هم کشش میشه. ایشالا تولیدات خیلی خیلی خوبی با این مادیون زیبا انجام بدین.

اقای دهقانی ماشالله مادیون قشنگیه. آهو مادیونیه که هیچوقت از دیدنش سیر نشدم. این مادیون هم خیلی چیزاش شبیه مادره که واقعا خدارو شکر . استواره. بدنش بسیار زیباست. ایشالله خیرش رو ببینی. ایشالله از ابودی خون آنساتا یم هوپ رو بگیره و یه کره خوشگل بهتون بده. در مورد اینکه میگفتین سراج 2 سالست و نمیشه ازش کشش کرد به نظرم میشه چون معمولا تو همین سن هم کشش میشه. ایشالا تولیدات خیلی خیلی خوبی با این مادیون زیبا انجام بدین.
ممنون فریبرز جان ... ما هم به همین امید که خط خونی خانواده آنساتاها رو بگیره کشش رو انجام دادیم امید با خدا ...
در مورد سراج هم آره من شنیدم خودشون هم 3-4 تا از مادیوناشونو میکشن اما سیلمی باید جا بیفته یعنی از نظر رشدی کامل بشه تا بتونه کره تولید کنه نظر شما چیه ؟

مرسی عزیزم
مجید جان ببخشید وارد بحثتون میشم ولی بذار انشالله کره به دنیا بیاد بعد میشه دقیق تصمیم گیری کرد واسه سیلمی تو بحث زیبایی.
ولی در مورد کورس میسه از همین الان حتی با مالک سیلمی در باره هزینه و زمان کشش هم صحبت کرد.
قدم خیر مادیان خوبیه که اندام و اتصالات خوبی داره فقط باید منتظر شد کره دادنش رو دید و مقایسه کرد و واسه سیلمی تصمیم گرفت
ببخشید بازم به بزرگان جسارت نشه من وارد شدم:blushsmiley:
پویا منظورم از این جمله این بود که کره ای که میده از خودش بهتر باشه آخه کشش به منظور تولید کره ایه که تا حدودی هم از مادر و هم از پدر بهتر بشه ... خب اصلا هدف از کشش هم همینه :winksmiley02:

واقعا دلیل علمی برای این حرف هست؟ اگر هست و ممکنه توضیح بدید.
مهرزاد منم یه جایی تو انجمن خوندم ... دلیل علمیشو نمیدونم ولی فک کنم بخاطر اینه که اسب تو این مدت توی بهترین شرایط از نظر بدنی و شادابیه حالا اظهار نظر رو به بزرگان میسپارم :blushsmiley:

مهرزاد منم یه جایی تو انجمن خوندم ... دلیل علمیشو نمیدونم ولی فک کنم بخاطر اینه که اسب تو این مدت توی بهترین شرایط از نظر بدنی و شادابیه حالا اظهار نظر رو به بزرگان میسپارم :blushsmiley:
وضییت اسب مهم نیست فقط اسپرم باید ابا تخمک عمل لقا رو صورت بده ژن مهمه نه وضیت بدنی اسب

انشالله یه کره بده که دلت نیاد یه لحظه ازش دور بشی تا ما هر روز عکس جدید ببینیم.
:dodgy:
:dodgy::dodgy::tonguesmiley::tonguesmiley: پویا جان ایشالا ...
راستی توی میبد هم یه مادیون از قجری پره که فک کنم همین روزاس فارغ بشه ایشالا عکساشو میفرستم واست :happysmiley:

پویا جان شما که میگی از سیلمی ابودی دفاع میکنم یا اینکه سنگ برادرشو به سینه میزنم هرچند کره خیلی خوبی بهمون داده اما ایندفه میخوایم به احتمال زیاد قدم خیر رو از یه سیلمی دیگه بکشیم و دلیلشم تنها بخاطر اینه که خط خونهای جدید رو امتحان کنیم ...

پویا جان شما که میگی از سیلمی ابودی دفاع میکنم یا اینکه سنگ برادرشو به سینه میزنم هرچند کره خیلی خوبی بهمون داده اما ایندفه میخوایم به احتمال زیاد قدم خیر رو از یه سیلمی دیگه بکشیم و دلیلشم تنها بخاطر اینه که خط خونهای جدید رو امتحان کنیم ...
مجید جون ابودی با برادرش کلی فرق داره
ابودی واقعا زیباست
کره اش هم که عالی شده مبارک باشه خدا حفظش کنه ماشالله
کره قجری باید طرفای اواخر فروردین یا اردیبهشت به دنیا بیاد انشالله. تاریخ دقیق ندارم آخه هنوز آقای یثربی برگه کشش بهم نداده:dodgy:
کره آماده کن انشالله تو اردیبهشت یزد و خرداد شیراز شرکت کنه واسه آیندگان
مادیان به این زیبایی بایدم کره به این زیبایی بده ایول

واقعا دلیل علمی برای این حرف هست؟ اگر هست و ممکنه توضیح بدید.

وضییت اسب مهم نیست فقط اسپرم باید ابا تخمک عمل لقا رو صورت بده ژن مهمه نه وضیت بدنی اسب

مهرزاد جان دلیلش اینه که اسب توی 3 سالگی بالغ میشه ولی تا 7 سالگی به بلوغ کامل میرسه و با توجه به تجارب تو این سن بهترین کره ها رو خواهد داد.

مهرزاد جان دلیلش اینه که اسب توی 3 سالگی بالغ میشه ولی تا 7 سالگی به بلوغ کامل میرسه و با توجه به تجارب تو این سن بهترین کره ها رو خواهد داد.
والا من هنوزم نفهمیدم دلیل علمیش چیه . تجربیات هم بنظر من ممکنه بر پایه شانس باشن

بالا