قدم خیر ( مبارک * آهو )

مجید جون ابودی با برادرش کلی فرق داره
ابودی واقعا زیباست
کره اش هم که عالی شده مبارک باشه خدا حفظش کنه ماشالله
کره قجری باید طرفای اواخر فروردین یا اردیبهشت به دنیا بیاد انشالله. تاریخ دقیق ندارم آخه هنوز آقای یثربی برگه کشش بهم نداده:dodgy:
کره آماده کن انشالله تو اردیبهشت یزد و خرداد شیراز شرکت کنه واسه آیندگان
مادیان به این زیبایی بایدم کره به این زیبایی بده ایول
ایشالا که کره خیلی خوبی بده .. یه کره از قجری که اینجا به دنیا اومده کره خیلی خوبیه ایشالا مال تو از این هم بهتر بشه ... کره ابودی به احتمال زیاد توی شوی یزد شرکت کنه توکل بر خدا تا ببینیم چی میشه :winksmiley02:
ایشالا دوستان رو توی یزد ملاقات میکنم :dodgy:

ایشالا که کره خیلی خوبی بده .. یه کره از قجری که اینجا به دنیا اومده کره خیلی خوبیه ایشالا مال تو از این هم بهتر بشه ... کره ابودی به احتمال زیاد توی شوی یزد شرکت کنه توکل بر خدا تا ببینیم چی میشه :winksmiley02:
ایشالا دوستان رو توی یزد ملاقات میکنم :dodgy:
مجید جان انشالله. ممنون
کره قجری و شبنم بانو به شو یزد فکر نکنم برسه ولی شیراز حتما هستش
شاید باهم افتادن تو یه گروه خدا رو چه دیدی!
اونوقت میشه رقابت همراه رفاقت:smilingsmiley:

مجید جان انشالله. ممنون
کره قجری و شبنم بانو به شو یزد فکر نکنم برسه ولی شیراز حتما هستش
شاید باهم افتادن تو یه گروه خدا رو چه دیدی!
اونوقت میشه رقابت همراه رفاقت:smilingsmiley:
رفاقت رو عشقه :smilingsmiley::laughingsmiley::winksmiley02: ایشالا ببینیم چی میشه .. من توی همین انجمن دوستای خیلی خوبی پیدا کردم و کلی به اطلاعاتم اضافه شد... بابت همین خیلی خوشحالم

sajad

Member
آقا مجید امسال میخواهید به قدم خیر استراحت بدید یا این که قصد کشش دارید؟(فضولی نباشه)

آقا مجید امسال میخواهید به قدم خیر استراحت بدید یا این که قصد کشش دارید؟(فضولی نباشه)
اختیار داری سجاد جون اینا چه حرفیه .. نه استراحت نمیدیم قصد داریم با یه اسب وارداتی کشش کنیم .. ایشالا بعد از کشش میام و میگم بهتون :blushsmiley::winksmiley02:

sajad

Member
امیدوارم که در هر انتخابی که میکنید مثل این بار نتیجه عالی بگیرید.

بالا