ماهان خان (قجری * شبنم بانو)

سینا گورانی

Active member
پویا جان واقعا این کره یکی از بهترین هاست از دیدن این کره در میدان زیبایی بسیار خوش حال شدم ولی حقش مقام اول بود خیلی حیف شد

امیدوارم در دوره های بعدی با گرفتن مقام های خوبش صاحبش و ما را خوش حال کنه

پویا جان واقعا این کره یکی از بهترین هاست از دیدن این کره در میدان زیبایی بسیار خوش حال شدم ولی حقش مقام اول بود خیلی حیف شد

امیدوارم در دوره های بعدی با گرفتن مقام های خوبش صاحبش و ما را خوش حال کنه
سینای عزیز چشمات زیبا میبینه ماهان خان نه اینکه من بگم همه از این اینکه به نا حق و با این اختلافی که با دیگر کره ها داشت دوم شد ناراحت و دلگیر بودن ولی به هر حال همین که دوستان خوبی مثل شما اولی را به ماهان خان دادند برای من کافیه.
ماهان خان متعلق به همه جامعه اسب ایرانه امیدوارم بتونه خدمتی در جهت پیشرفت بکنه انشالله.

ماهان خان توی 6 ماهگی

پیوست ها

• Image(047).jpg
    Image(047).jpg
    19.1 کیلوبایت · بازدیدها: 18
  • Image(037).jpg
    Image(037).jpg
    16.8 کیلوبایت · بازدیدها: 18
  • Image(036).jpg
    Image(036).jpg
    16.3 کیلوبایت · بازدیدها: 22
  • Image(035).jpg
    Image(035).jpg
    16.1 کیلوبایت · بازدیدها: 22

ریما

New member
با سلام اقای یزدان پور شما شخصی به نام سجاد میشناسید ؟
اخه ایشون در زیبایی اصفهان میگفتن ماهان قجری از ایشونه.

با سلام اقای یزدان پور شما شخصی به نام سجاد میشناسید ؟
اخه ایشون در زیبایی اصفهان میگفتن ماهان قجری از ایشونه.

ایشون یک سال توی زمانی که شبنم بانو آبستن بودن ازاصطبل من نگهداری میکردند(مهتر شبنم بانو بود) و بعد از زایمان مکان اصطبل عوض شد دیگه هم خبری ازشون ندارم و چون من نتونستم اصفهان شخصا بیام به دایی بنده توی حمل و نقل کمک کردند.
هیچگونه شراکت مالی من توی اسب هام نه با این آقا نه با شخص دیگری ندارم.

جدیدا خبرهای جدیدی از شراکت کسانی با بنده توی اسبهای عرب و دره شوری های خودم به گوشم میرسه که همشون کذب محض هستند و بنده با هیچکس حتی شهاب خان که من مدیر مزرعه ایشون هستم شراکت مالی ندارم.
جالب اینجاست که مهتر اسب ادعای مالکیت یا شراکت کنه اونم جایی که من حضور ندارم!

ماهان خان سر و گردن بسیار زیبایی داره که میشه گفت جز تولیدات قجری هستش که بیشترین شباهت و فنوتیپ از پدر داره.
این نشون دهنده اصلاح پذیری عالی شبنم بانو و قدرت انتقال سیلمی به کره هاش داره.

کاکو کره زیبایی داری اما زیادی رو قجری رحمه اله تعصب نشون میدی همه اینها مخلوقات زیبای خداونده همشون هم به جای خود زیبان از دبی ما هم کم ایراد بگیر اخه نا سلامتی با عشقتون قجری یه موقعی همسایه بودن درسته:laughingsmiley:

بالا