کاسپین بدبخت باغ وحش

سنا

Active member

علی واحدی

Active member
این عکسها تازه مال زمانی بود که غذا بهش داده میشد.
الان با تعدادی الاغ شکسته و داغون یه جاست. و شده 4 تا استخون.
و مشکل بعد اینجاست بچه های انجمن حمایت از حیوانات رفات از روی بی اطلاعی گفتند که این حیوان با ارزشه یک گنجینه هست و این حرفا و...
اونام باورشون شده.
این کاسپین نمیتونه برگرده به زندگی سالم و درست و فقط اگر روش وقت و هزینه گذاشته بشه میتونه بقیه عمرش رو مثل حیوانای دیگه درست روی پاش بایسته.
همین...

امیر حسین جان من نمیدونم که این زبون بسته کجا نگهداری میشه اگر عنایت بفرمایید آدرش دقیقشو همینجا برام بزارین خیلی ممنون میشم چون من توی رسیدگی به این کیسها واردم و دوست دارم که نگهداری خوب ازشون بشه. همین الان 3 تا عقاب دارم که یکیشون پاش سوخته و یک پا داره و یکی دیگشون باتیر شکارچیا بالش شکسته و دیگری هم همچنین. 2 تا سک ایرانی دارم که توی جاده ماشین بهشون زده و شکستگی لگن و پا دارن که دارن خوب میشن و به زندگی عادی برگردن. پس اگه عنایت کنین چون من عضو افتخاری حمایت از حیوانات هم هستم ممکنه بتونم این زبون بسته رو بقول شما که حداقل بقیه زندگیشو روی پاش بایسته و زجر نکشه.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
من یکماهی هست که خبر ندارم ازش.
اگر تا حالا زنده مونده باشه 10 روز دیگم میاره !

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
علی رغم تلاشهای من و دوستان کاسپین باغ وحش هم سرنوشتش مثل الاغهای بدبخت شد.
و کشته شد تا بشه غذای شیر...
زیباترین کاسپینی بود که تا بحال دیده بودم

بی صاحبه این خراب شده

سنا

Active member
واي اميرحسين راس ميگي؟
خيلي ناراحت شدم اصلا حالم گرفته شد
متاسفم...
واقعا بي صاحبه مملكتي كه...
بيخيال

سنا

Active member
آقاي واحدي نيا ميشه بگيد شما چيكار كرديد؟ مگه قرار نبود زودتر به داد اين زبون بسته برسيد؟؟ چي شد پس؟؟
اينجا هم مثل انجمن حمايت از حيواناته
فقط حرف حرف حرف
اونجا هم يه سگ تقريبا همين وضع رو داشت اينقدر دست دست كردن تا به فجيع ترين حالت كشتنش
اينجا هم كه...

لادن

Member
علی رغم تلاشهای من و دوستان کاسپین باغ وحش هم سرنوشتش مثل الاغهای بدبخت شد.
و کشته شد تا بشه غذای شیر...
زیباترین کاسپینی بود که تا بحال دیده بودم

بی صاحبه این خراب شده

متأسفانه این زیبای بدشانس حدود یک ماه پیش کشته شد... جالب اینجاست که مسئولین باغ وحش حتی حاضر نبودند با 2تا الاغ عوضش کنند و مدعی شده بودند که این حیوون خیلی بیشتر از اینها ارزش داره و چیزی در حدود 4میلیون تومان می خواستن بابتش پول بگیرند! ولی حالا می بینیم که این حیوونو همراه با بقیه ی الاغها کشتند البته این اواخر اینقدر لاغر شده بود که از یه الاغ هم کمتر گوشت داشت!!!

هفته ای 12 الاغ تو باغ وحش جهت خوراک گوشتخواران کشته میشه

این هم عکس الاغدانی باغ وحشه

پیوست ها

• DSC00833.JPG
    DSC00833.JPG
    430.5 کیلوبایت · بازدیدها: 21
بالا